Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Pramonės gamybos procesų ir įrenginių automatizavimas didina gamybos našumą ir pelną

   2021-07-21

Kokios automatizavimo technologijos ir naujovės padeda didinti darbo našumą, į ką svarbu investuoti siekiant didesnių gamybos apimčių ir kaštų, teiraujamės 15 metų gyvuojančios įmonės UAB „Pandmeta“ vadovo Aurelijaus Ragausko. 

 

 

Eksperto teigimu, automatizavus gamybos procesą, galima gerokai padidinti našumą ir pelną. Šiais laikais rankų darbą pakeičia ir gamybą paspartina įvairūs diegiami transportavimo įrenginiai. Tam tikros sumontuotos transportavimo sistemos (juostiniai konvejeriai, rolgangai, pakeliamieji žirkliniai stalai ir kt.) įvairioms pramonės šakoms (maisto, baldų, medienos ir kt.) tam tikras operacijas gamybos eigoje padeda atlikti ne tik greičiau, lengviau, bet ir mažesnėmis sąnaudomis. Kuo jos mažesnės, tuo didesnis pelnas. „Elementarus pavyzdys. Pavyzdžiui, maišeliuose supakuotas malkas, kurias perkame parduotuvėse, degalinėse, daugelis įmonių pakuoja rankiniu būdu. Mes galime pasiūlyti naujovę – eksperimentinę Norvegijoje sukurtą, Lietuvoje gaminamą malkų pakavimo mašiną, kuri tas malkas apdoroja, valo ir pakuoja automatiškai. Tereikia ant prietaiso uždėti maišelius. Jei įmonėje iki tol šį darbą atlikdavo, tarkim, 10 darbuotojų, įsigijus tokią mašiną, jai aptarnauti užtenka 2 – 3 žmonių. Sutaupoma kaštų, nes nebereikia tiek samdyti darbo jėgos. Be to, gamybos našumas ir apimtys gali padidėti apie 40 proc. – sako „Pandmeta“ vadovas. – Esant poreikiui, jei iki pakavimo mašinos malkos yra transportuojamos iš toliau, pagal individualų užsakymą pagaminame reikiamo ilgio juostinius konvejerius, atgabenančius jas iki pakavimo vietos. Taip pat galime pasiūlyti įvairias talpyklas (konteinerius) malkoms bei kitoms medžiagoms, produktams sandėliuoti.“ 

 

Gamybos automatizavimas gerina darbo sąlygas

Pasak specialisto, gamybos automatizavimas ne tik didina darbo našumą, bet ir gerina darbuotojų darbo sąlygas. Tarkim, baldų pramonėje, kur naudojamos didelės plokštės, darbą labai palengvina ir pagreitina pakėlimo (žirkliniai) stalai. Nuėmus vieną plokštę, stalas automatiškai pakyla, nereikia lankstytis, laipioti, norint nukelti sunkias plokštes. Darbo procesas pagreitėja 10–15 proc. Galimi įvairūs nestandartiniai variantai – keltuvas su varomu/nevaromu transporteriu, rankiniu/automatiniu valdymu. Transporteriai taip pat gali būti įvairaus tipo – ritininiai, juostiniai, gravitaciniai. Galime pasiūlyti įvairaus tipo ir gabaritų žirklinių pakeliamų stalų su skirtinga kėlimo galia nuo 500 kg iki 6 tonų ir kėlimo aukščio nuo 1 iki 5 metrų. 

 

 

UAB „Pandmeta“ dirba pagal ISO standartus, gamina nestandartines metalo konstrukcijas bei tarpoperacines transportavimo sistemas, kitus įrenginius. klientams gali pasiūlyti ne vien rėmą, konstrukciją, bet ir pilnai veikiančius įrenginius, tam tikros linijos elementus, kurie svarbūs ir palengvina bei pagreitina darbą gamybos linijoje.

 

 

 

UAB „PANDMETA“

Vadovas Aurelijus Ragauskas

Tel. +370 630 16455

info@pandmeta.lt

www.pandmeta.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 09 21 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite