Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Pramonės procesų automatizacija – daugiau nei finansinė nauda

   2019-05-24

Pramonėje vis dar naudojami senesni, mažai automatizuoti įrenginiai ir apdirbimo linijos. Gamybos procesą būtina nuolatos stebėti, o visur, kur yra žmogiškasis faktorius, yra klaidų tikimybė. Išeitis – gamybos proceso automatizacija. Kokią naudą įmonė gauna iš automatizacijos? Kaip tinkamai pasirinkti paslaugos tiekėjus? Apie šiuos ir kitus klausimus pasakoja įmonės „Induktus“ vadovas Algirdas Knygauskas.

 

 

 

Automatizuoti gamybos procesai – daugiau negu ekonominė nauda

Automatika bei robotika šiandien – kasdienybė ir būtinybė. Konkurencingoje aplinkoje, įmonės priverstos didinti gamybos efektyvumą, tuo pačiu – išlaikyti gamybinių procesų saugumą ir užtikrinti darbuotojams palankias darbo sąlygas. Kaip to pasiekti?

 

Išeitis – gamybos procesų automatizavimas ir technologinių naujovių diegimas. Tai pagerina gamybos procesų kontrolę, užtikrina produkcijos kokybę, leidžia mažinti gamybos medžiagų bei energetines sąnaudas. Gamybos procesų valdymas tampa paprastesnis. Įgyvendinus automatizuotą gamybinių procesų valdymą, pvz. įdiegus SCADA (Supervisory Control and Data Acquisition) sistemą, gamybos procesus galima valdyti per PC ekraną, o gamybą kontroliuoti nuotoliniu būdu – pavyzdžiui, mėgaujantis saule kur nors pajūryje.

 

Ką verta žinoti, prieš įsigyjant naujus įrenginius?

Ruošiantis įsigyti gamybos įrenginius, reikia pagalvoti ne tik apie techninius parametrus ir finansus, bet ir apie aptarnavimą garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu. Pasitaiko, kad vadovai ieško pigiausio varianto ir įsigyja įrangą iš mažai žinomų gamintojų. Tuo metu sutaupoma, o problemos prasideda vėliau, kai tenka įrangą remontuoti arba atlikti techninę profilaktiką – gamintojai neturi aptarnaujančio serviso Lietuvoje, į skambučius neatsiliepia arba dėl kalbos barjero neįmanoma susišnekėti techniniais klausimais.

 

Prieš perkant įrenginius, rekomenduojama įsitikinti, ar gamintojas turi serviso tarnybą Lietuvoje. Į pirkimo sutartis būtina įtraukti įrenginio montavimo, derinimo ir paleidimo paslaugas - kainuos daugiau, bet būsite ramūs dėl galimų nesklandumų garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu.

 

Nepamirškite tinkamai prižiūrėti savo turtą

Kad gamybinė sistema veiktų nepriekaištingai ir ilgai, nepamirškite pasirūpinti profilaktine įrengimų priežiūra. Paprastai, įrenginius tiekianti ar automatizavimą vykdžiusi įmonė reguliariai tikrina įrengimus, atlieka profilaktinius darbus ir fiksuoja smulkius nesklandumus. Paslauga yra mokama, tačiau ji atsiperka – tinkamai prižiūrima gamybos įranga tarnaus ilgiau ir patikimiau.

 

 

 

UAB „Induktus“ veikia rinkoje nuo 2012 m. UAB „Induktus“ dirba su įrengimų pardavėjais Lietuvoje, padeda jiems montuojant ir suderinant įrenginius, atlieka garantinį aptarnavimą bei profilaktinę priežiūrą. Įmonės specialistai turi sukaupę ilgametę patirtį, įmonė vykdo automatizacijos projektus, optimizuoja gamybos sistemas tiek Lietuvoje, tiek užsienio rinkose.

 

 

 

 

 

Direktorius Algirdas Knygauskas

UAB „INDUKTUS“

Darbo g. 9, 52102 Kaunas, Lietuva

Tel. nr. +370 662 40340

El. paštas algis@induktus.lt

www.induktus.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite