Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Pramoniniai šaldytuvai išplečia galimybes

   2015-04-02

Šaldytų produktų vartojimui kasmet didėjant maždaug 10 proc. vis didesnę paklausą maisto pramonėje įgauna ir kokybiški bei ekonomiški pramoniniai šaldytuvai. Nors nemaža dalis lietuvių verslininkų modernius įrengimus dar tik atranda, pasaulinės tendencijos šioms inovatyvioms ir techniškai racionalioms sistemoms aiškiai rodo žalią šviesą.
Platus panaudojimas
Maisto pramonė – tik viena modernių šaldymo įrenginių panaudojimo sritis. Pramoninių šaldytuvų statyba, projektavimo ir įrengimo darbais užsiimančios „Oderenos statybos“ vadovo Remigijaus Garmaus teigimu, kokybiška šaldymo sistema yra viena svarbiausių gyvybinių arterijų daugumoje pramoninių objektų. Šios sistemos taip pat plačiai paplitę chemijos ir farmacijos pramonėje, statomos logistikos terminaluose, ir visur, kur reikia izoliuotų ir automatiškai valdomų didelės šaldymo galios šaldymo patalpų. Kokybiški pramoniniai šaldytuvai prieš keletą metų gerokai išplėtė logistikos sektoriaus galimybes, tačiau yra nemažai verslininkų, kurie jau spėjo „nusvilti“ pasirinkę nekokybišką ar pigią šaldymo sistemą. „Šiame sektoriuje viskas vienareikšmiškai remiasi į kainą, - neslepia R.Garmus. - Yra nemažai atvejų, kai žmonės pasistato pigią kinietišką šaldymo įrangą ir po kurio laiko pamato, kad padarė grubią klaidą. Šioje vietoje ypač taupyti nėra prasmės, nes viskas labai greitai apsisuks bumerangu. Galvojantiems apie šaldymo įrangos ar patalpų įsirengimą, siūlyčiau iš karto kreiptis į specialistą, kad vėliau išvengtumėte neplanuotų išlaidų.“
Kokybiškų medžiagų svarba
Kalbėdamas apie klaidas, kurias dažniausiai daro tautiečiai, R.Garmus pirmiausia pažymi taupymo sumetimais neapskaičiuojamą šildymo medžiagų storį. Anot jo - kuo didesnis apšildymo storis, tuo mažiau išlaidų verslininkas turės ateityje. „Bėgant laikui energetiniai ištekliai brangsta. Vienareikšmiškai rekomenduočiau geriau pasirinkti kokybiškas medžiagas, kurios tarnaus žymiai ilgesnį laiką ir perspektyvoje tikrai duos kur kas didesnę naudą. Kuo geresnės ir kokybiškesnės medžiagos, tuo energijos sunaudojama mažiau. Šiuo metu lietuviai dar į daug ką žiūri trumparegiškai – nusiperka pigų daiktą, o vėliau griebiasi iš už galvų“, - kalbėjo R.Garmus. Specialisto teigimu, tinkamai prižiūrima ir eksploatuojama šaldymo įranga tarnauja kur kas ilgesnį laiką nei neprižiūrima. Planinis šaldymo įrangos remontas ir priežiūra sumažina įvairių gedimų tikimybę ir taupo elektros energiją. Per ilgus darbo metus „Oderenos statybos“ inžinierių ir projektuotojų komandos sukaupta patirtis leidžia įgyvendinti pačius sudėtingiausius šaldymo projektus, kurie labiausiai atitinka užsakovo keliamus reikalavimus ir sukuria didžiausią ekonominę naudą. Tarp statybinių medžiagų gamintojų kompanija dažniausiai renkasi kokybiškas Vakarų Europos šalių kompanijų medžiagas. „Oderenos statyba“ atstovauja Senajame žemyne puikiai vertinamiems šio pramonės sektoriaus prekės ženklams kaip suomių „Ruukki“, vokiečių „Roma“, ispanų „Frak“ ar italų MTH. Neretai įmonės reputaciją nusako jos atliktų darbų sąrašas. „Oderenos statyba“ yra užsitikrinusi patikimo subrangovo ir partnerio vardą tarp tokių puikiai žinomų bendrovių kaip „FUDO“, „Juodoji audinė“ Nematekas“, „Joldija“, „Samsonas“, „Agaras“, Anexo“, „Kauno žuvis“, „Sanitex“, su partneriais kartu dalyvavo „IKEA“, „iki“ „Rimi“ bei „Norfa“ prekybos centrų statybose.
Kokybė atvėrė užsienio rinkas
Nors konkurencija šio pramonės sektoriaus viduje yra nemaža, „Oderenos statyba“ sėkmingai išnaudoja vieną pagrindinių savo konkurencinių pranašumų - ilgametę darbo patirtį. „Užsisakydamas mūsų paslaugas klientas gauna viską iš vienų rankų. Visus projektus atliekame nuo pat jų projektavimo iki pridavimo. Tai mums leidžia pasiūlyti kur kas geresnes garantijas ir lankstesnes kainas. Klientas gali būti ramus, jog iškilus problemai ar sugedus įrengimui, tikrai nereiks ieškoti kaltų tarp daugybės skirtingų įmonių, kurios stengsis nusimesti atsakomybę nuo savo pečių. Rūpinamės įrengimų aptarnavimu, servisu, suteikiame garantijas“, - pasakojo R.Garmus. Lietuviško darbo kokybę jau spėjo įvertinti ir užsienio šalių verslininkai. R.Garmus pasakojo, kad per pastaruosius keletą metų sulaukta ne vieno skambučio iš Rusijos, Baltarusijos ar Norvegijos. „Nepatenkintų savo šalių statybininkų darbu užsieniečių akys vis dažniau krypsta į Lietuvą, nes jie puikiai žino, kad čia gaus tai, ko labiausiai reikia – kokybę“, - tvirtino verslininkas. Siekdama suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, kompanija nuolat domisi naujausiomis tendencijomis ir naudojasi naujausiomis technologijomis. Suprasdama, kad investicijos į personalą tiesiogiai atsispindi rezultatuose, „Oderenos statyba” išskirtinai rūpinasi nuolatiniu savo darbuotojų kvalifikacijos kėlimu, jų pastoviu atestavimu ir sertifikavimu bei darbininkų draudimu. Pasak R.Garmaus, įmonė užtikrina atliktų darbų ilgaamžiškumą bei nuolat didina bendrovės pajėgumus, rūpindamasi nepriekaištinga paslaugų kokybe.
Naujos tendencijos
Darbų įvertinimas tarptautiniu mastu atveria dar daugiau galimybių žengti į naujas eksporto rinkas bei ieškoti inovatyvių sprendimų. Prieš keletą metų „Oderenos statyba“ pastatus ir sandėlius pradėjo modeliuoti išnaudojant stelažinių sistemų pranašumus. Dėl savo puikių savybių – tvirtumo, stabilumo bei saugios konstrukcijos šie sandėliavimo stelažai tapo ypač mėgstami tarp klientų ir, kas svarbiausia – leido jiems sutaupyti. „Žengiame koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis ir Lietuvos rinkai jau pasiūlėme stelažinius šaldymo sandėlius. Pagrindinis šių sistemų privalumas, kad stelažai iš karto montuojami kaip sandėlio konstrukcijos ir leidžia maksimaliai išnaudoti plotą“, - pasakojo pašnekovas. Unikalios plieno lankstymo technologijos dėka, šie stelažai yra itin lengvi, bet atlaiko dideles apkrovas. Stelažinės sistemos yra itin stabilios, neturi aštrių briaunų, todėl naudodamiesi jomis būsite visiškai saugūs. Pasak R.Garmaus, šios naujojo tipo sandėliavimo sistemos yra idealus sprendimas sandėliuojant vienos rūšies produktus. Sistema pasižymi tuo, kad palyginus mažame plote, galima sutalpinti didelį kiekį palečių, nes nereikalingi tarpai tarp stelažų. Vakarų Europos valstybėse ši technologija pradėta naudoti maždaug prieš ketverius metus. Mūsų šalyje stelažinių konstrukcijų sandėliai dar yra gana retas reiškinys, tačiau po truputį taip pat randa kelią į lietuvių širdis. Visus stelažų išdėstymo projektus „Oderenos statybos“ specialistai atlieka ir pateikia trimatėje erdvėje, tad klientas gauna praktiškai realų vaizdą dar prieš investuodamas. Trimatį projektą kur kas paprasčiau analizuoti, patikrinti svarbius parametrus, ar aptikti galimas klaidas. Kalbėdamas apie dar vieną stelažinių sistemų privalumą, R.Garmus pažymi tai, jog joms nėra praktiškai jokių dydžio apribojimų, o tai reiškia, kad galima suprojektuoti iki dešimčių tūkstančių paletinių vietų. Kalbėdamas apie sėkmingai įgyvendintą stelažinių šaldymo sistemų projektą, R.Garmus pirmiausia išskiria Kaune esančias „Fudo“ sandėliavimo patalpas. Naujų savininkų dėka antram gyvenimui prikeltas prestižinis tarybinių laikų „šalčio fabrikas“ yra puikiausias naujos konstrukcijos ir technologijos sandėlio pavyzdys, kuriame šaldymo plotai buvo plečiami ne vieną kartą.
1. Pramoninės šaldymo sistemos plačiai naudojamos maisto, chemijos ir farmacijos pramonėse statomos logistikos terminaluose ir visur, kur reikia izoliuotų ir automatiškai valdomų, didelės šaldymo galios šaldymo patalpų.
2. Šiame pramonės sektoriuje dešimties metų darbo patirtį sukaupusi „Oderenos statyba“ yra užsitikrinusi patikimo subrangovo vardą tarp puikiai žinomų šalies bendrovių bei turi ne vieną partnerį užsienio šalyse.
3. Visi projektai atliekami nuo pat jų projektavimo iki pridavimo. Tai leidžia pasiūlyti kur kas geresnes garantijas ir lankstesnes kainas.
4. Tarp statybinių medžiagų gamintojų kompanija dažniausiai renkasi kokybiškas Vakarų Europos šalių kompanijų medžiagas.
5. Prieš keletą metų „Oderenos statyba“ pastatus ir sandėlius pradėjo modeliuoti išnaudojant stelažinių sistemų pranašumus. Dėl savo puikių savybių – tvirtumo, stabilumo bei saugios konstrukcijos šie sandėliavimo stelažai tapo ypač mėgstami tarp klientų ir, kas svarbiausia – leido jiems sutaupyti.Unikalios plieno lankstymo technologijos dėka, šie stelažai yra itin lengvi, bet atlaiko dideles apkrovas.

Remigijus Garmus
UAB „Oderenos statyba“ vadovas
Ateities pl. 30 A, Kaunas
+370 606 11808
www.oderena.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 09 19 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite