Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Preciziškų detalių prototipai gimsta Lietuvoje

   2021-07-21

Lietuvos rinkoje gaminamos elektronikos komponentų plokštės, prieš perduodant jas į kitą gamybos grandinę ar parduodant, turi būti ištestuotos ir išbandytos. Tačiau jų testavimo aikštelė – kūrinys individualus ir preciziškas, kurį ne taip jau paprasta pagaminti. Reikia tikslių CNC frezavimo staklių ir tikro inžinieriaus talento. 

 

 

UAB „3D servisas” turi ir to, ir kito. Elektronikos korpusams, laikikliams, plokštėms ir kitoms smulkioms bei preciziškoms dalims gaminti buvo sukurta specializuota gamybinė bazė. Tai – iš aukštos kokybės aliuminio išfrezuoti maži (kartais nesiekiantys ir 2–3 cm dydžio), bet tikslūs komponentai, kurių kiekvienam sukurti gali būti panaudota kelios dešimtys kokybiškų, smulkių frezų.

 

 

Čia, siekiant idealaus efektyvumo, prireikia panaudoti pažangesnes technologijas. „3D serviso” atveju tai – nedidelės, bet tikslios, smulkiam frezavimui skirtos CNC frezavimo staklės „Datron“. Jose frezuojamos detalės aušinamos etanoliu: būdamas labai lakus, šis skystis labai greitai nuo detalės nugaruoja, su savimi nusinešdamas didelę dalį šilumos, atsirandančios nuo frezavimo metu susidarančios trinties. Geros kokybės frezos ir aušinimas etanoliu sukuria kokybiškesnį frezuojamos detalės paviršių – jis būna švaresnis, gražesnis, estetiškesnis. Tokio paviršiaus nereikia nei plauti, nei papildomai apdirbti. Telieka jį užanoduoti, apsaugant aliuminį nuo oksidacijos. Preciziškas matmenų tikslumas pasiekiamas naudojant aukščiausios kokybės aliuminį ir plastiką – jie mažiausiai pavaldūs deformacijoms – bei kokybiškas frezas, pagamintas Vokietijoje.

 

Tokia specializuota gamybos bazė tinka ir kitiems preciziškumo reikalaujantiems individualiai sukurtų elektronikos komponentų projektams, savotiškiems gamybos aukštojo pilotažo asams. Ji suteikia visas galimybes ir kitokių detalių, naudojamų įvairiose pramonės srityse, gamybai. Ir šios detalės gali būti tokio sudėtingumo, kurio vengia daugelis kitų mūsų šalies frezuotojų.

 

 

Dėl šios priežasties bendrovę „3D servisas” atpažįsta ir vertina užsakovai iš įvairių užsienio šalių: pažangioms CNC frezavimo technologijoms praplėtus gamybos bei dizaino galimybes, jos inžinieriai sukaupė nemažą patirtį šioje srityje ir su malonumu diegia tokį pažangų gamybos metodą mūsų kasdienybėje, gamindami sudėtingiausių formų ir dizainų gaminius.

 

 

UAB „3D SERVISAS”

Žemutinių Kaniūkų g. 14, Kaunas

Tel. +370 652 77 765

El. p. info@3dservisas.lt

www.facebook.com/3DServisas

www.instagram.com/3dservisas/

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2023 09 21 
Kontaktai: tel. (8 670) 316 00, faks. (8 670) 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2023. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite