Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Priemonės, padedančios išvengti nugaros, sąnarių ir padų skausmų

   2019-12-17

Ortopedinės priemonės reikalingos ne tik patyrus įvairias traumas ar lūžius, bet jos naudingos ir profilaktikai. Ortopedinės priemonės gali pagerinti kraujotaką, apsaugoti nuo galimų susižeidimų, padėti palaikyti taisyklingą laikyseną ir išvengti kitokių sveikatos sutrikimų ateityje. „Jei žmonės labiau domėtųsi ir profilaktiškai naudotų specialistų paskirtas ortopedines priemones, senatvėje mažiau skųstųsi sąnarių, venų, raumenų, kaulų ir kitomis problemomis,“ – patirtimi dalinasi UAB „Krida“ atstovė Neringa Žurauskienė.

 

 

Labai dažnai į ortopedijos klinikas atvyksta jau turintys įvairių sveikatos sutrikimų asmenys – tai sportininkai, senjorai, sunkų fizinį darbą dirbantys, ilgai stovimą ar sėdimą darbą dirbantys klientai. „Tokiems pacientams dažniausiai būna reikalingi konkrečiai jų problemas sprendžiantys produktai“, – pasakoja ekspertė Neringa, – „Tačiau noriu atkreipti dėmesį, kad pradėjus savo sveikata rūpintis profilaktiškai, tai ir kainuotų žymiai pigiau, ir gyvenimo kokybė būtų geresnė“.

 

Kompresinės kojinės kojų lengvumui

Statistika rodo, kad lėtinį venų nepakankamumą net 60-80 proc. mes paveldime iš savo tėvų ir senelių, todėl stebėdami savo artimuosius dar jaunystėje galime užbėgti sveikatos problemoms už akių. Žinodami, kad tėvai ar seneliai sirgo kraujagyslių ligomis, galime priimti lemtingą sprendimą – nešioti kompresines kojines profilaktiškai, ligai dar nespėjus pasireikšti! Kompresinės kojinės suaktyvina kojų venų kraujotaką, mažina kojų nuovargį, patinimą, jos puikiai tinka asmenims, dirbantiems stovimą/sėdimą darbą, nėštumo metu, ilgose kelionėse. 

 

 

Vidpadžiai – vaistas nuo nugaros ir sąnarių skausmų?

„Labai retai kas kreipia dėmesį į suplokštėjusias pėdas, kol jos nepradeda kelti rimtesnių sveikatos problemų, – pasakoja ekspertė, – Praktikoje labai dažnai pasitaiko atvejų, kai klientai ateina su skaudama nugara ar sąnariais, ieško įtvarų skausmams mažinti, o iš tiesų, viena iš problemų slypi pėdose“. Nusileidus pėdos skliautams ar pėdoms dėl kitų sutrikimų neatliekant savo amortizuojančių funkcijų, didesnė apkrova tenka tiek sąnariams, tiek stuburui, todėl nekreipiant dėmesio į šį negalavimą, vėliau gali tekti kovoti su didesniais sveikatos sutrikimais. „Asmenys, turintys plokščiapėdystę, nebūtinai jaučia skausmą, jų liga progresuoja lėtai, todėl yra itin žalinga, nes dažniausiai žmonės gydosi tik tuomet, kai skauda“, – apgailestauja UAB „Krida“ atstovė. Vienas iš sprendimų yra ortopediniai įdėklai į batus. Jie paremia pėdos skliautus, tolygiai paskirsto pėdoms tenkantį krūvį, tokiu būdu „nukrauna“ aukščiau esančius sąnarius ir apsaugo juos nuo skausmo. Tai puiki pagalba, esant kulnakaulio ataugoms, „Hallux valgus“ (iššokęs nykščio kauliukas) ir siekiant stabilizuoti pėdą sportuojant. Pritaikyti individualiai kiekvienam, šie vidpadžiai gali padėti apsisaugoti nuo didesnių sveikatos problemų.

 

 

Įtvarai – judėjimui be apribojimų

Ortopediniai įtvarai nešiojami ne tik ištikus traumai, bet pasitarnauja ir profilaktiškai kaip įvairių kūno dalių stabilizavimo ar tolygaus krūvio paskirstymo priemonė. „Labai svarbu, kad įtvarai leistų gyventi kiek įmanoma labiau judesių nevaržantį gyvenimą, – sako N. Žurauskienė, – Mūsų „Bauerfeind“ įtvarai yra kompresiniai ir laidūs orui,  pagaminti, naudojant specialią 3D mezgimo technologiją, todėl anatomiškai išformuoti įtvarai puikiai prisitaiko judant, juos galima dėvėti visą dieną. Papildomi funkciniai elementai pasižymi stabilizuojamuoju ir masažuojamuoju poveikiais. Tokiu būdu įtvarai juos dėvinčiam žmogui spartina gijimą,  padeda pasiekti geresnių reabilitacijos rezultatų bei užtikrina traumų prevenciją.

 

SPINOVA OSTEO – naujovė osteoporozės gydymui

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) priskiria osteoporozę prie dešimt aktualiausių mūsų laikmečio ligų. Sergant osteoporoze, mažėja kaulų masės tankis, todėl didėja tikimybė patirti lūžius. „Spinova Osteo“ ortezas – analogų neturinti nugarą tiesinanti ortopedinė priemonė, kuri palaiko mobilumą ir aktyvumą, sumažina kritimo riziką. Tokio įtvaro dėvėjimo rezultatas – tiesi laikysena ir užtikrinta eisena. Ortezas padeda sumažinti medikamentų nuo skausmo naudojimą, gerina gyvenimo kokybę. Ne paslaptis, kad osteoporozė gali būti genetiškai paveldėta liga arba ja dažniausiai suserga vyresnio amžiaus moterys dėl skydliaukės problemų ar menopauzės sukeltų hormonų pokyčių, tad toks įtvaras joms būtų puiki profilaktika prieš lūžius.

 

Bauerfeind – geresnei savijautai

Bauerfeind AG yra viena iš lyderiaujančių kompanijų pasaulyje, kurios sukurti inovatyvūs medicinos produktai bei dešimtmečius tobulinta priežiūros koncepcija leidžia atkurti prarastą sveikatą, pagerinti savijautą bei pacientų gyvenimo kokybę.

 

 

UAB „Krida“ yra „Bauerfeind“ atstovė Lietuvoje nuo 2008 m. Įmonė siekia padėti žmonėms lengviau judėti, geriau jaustis ir užkirsti kelią sveikatos problemoms; prekiauja aukščiausios kokybės Vokietijoje pagamintomis ortopedinėmis priemonėmis.

 Taip pat „Bauerfeind“ produkcijos rasite ir 10-yje specializuotų prekybos salonų „Sveikatinė“.

 

 

 

BAUERFEIND VOKIŠKOS ORTOPEDIJOS CENTRAS

V. Lašo g. 3, Kaunas

info@bauerfeind.lt

 +37037204337

 +37065762537

 +37061244133

www.e-bauerfeind.lt

www.sveikatine.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite