Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Prisipildžiusio suodžių filtro (DPF) keisti nebūtina– profesionalai gali jį išvalyti

   2016-09-26

Šiuolaikiniai automobiliai turi daug įvairių sistemų, kurios šias transporto priemones padaro patogesnėmis, galingesnėmis ar draugiškesnėmis aplinkai. Nepaisant to, kad jos yra dideli techniniai pasiekimai, daugeliui šių sistemų būtina reguliari priežiūra. Pavyzdžiui, ar esate girdėję apie Jūsų automobilyje veikiantį suodžių filtrą, liaudyje žinomą DPF vardu? Tai yra įrenginys, skirtas išvalyti išmetamąsias dujas nuo dyzelinio variklio sukeliamų suodžių.

Suodžių filtras padaro Jūsų automobilį daug draugiškesniu aplinkai, tačiau jam reikalingas reguliarus dėmesys. Dėl šios priežasties kai kurie vairuotojai pasirenka paprasčiausią kelią ir šį komponentą paprasčiausiai pašalina. Visgi, geriau pasikliauti profesionalais. Kaune, Vilijampolėje  šalia automatinės „Neste“ degalinės, įsikūrusio automobilių serviso „Autobrasta“ profesionalai nepataria šalinti suodžių filtro, nes tai atlikus netinkamai išmetimo sistema gali būti sugadinta. Dar daugiau, kai kuriose šalyse ši procedūra yra draudžiama ir senesnių dyzelinių automobilių savininkai yra skatinami į savo transporto priemones sumontuoti naujus suodžių filtrus. Tačiau kokia priežiūra reikalinga, kad suodžių filtras veiktų tinkamai?

Viskas labai paprasta. „Autobrastos“ profesionalai pataria šiam įrenginiui skirti šiek tiek dėmesio maždaug kas 100 tūkst. nuvažiuotų kilometrų, tačiau tai priklauso ir nuo to, kaip naudojate savo automobilį. Dažnas vairavimas mieste suodžių filtrą pripildo greičiau. Geriausia nelaukti, kol automobilio prietaisų skydelyje ims mirksėti ženklas, informuojantis apie išmetimo sistemos sutrikimus. Per ilgai atidėliojus apsilankymą pas specialistus, automobilis pradės dusti savo paties suodžiais, jam ims trūkti galios, todėl šiuo komponentu reikėtų rūpintis reguliariai. Visgi, atėjus laikui būtina pasirinkti tinkamą automobilių servisą kaip „Autobrasta“, kur garantuojama aukšta atliekamų darbų kokybė. Įvairios dirbtuvės, siūlančios tiesiog pašalinti suodžių filtrus ar juos valančios neprofesionaliai, Jums ir Jūsų automobiliui gali sukelti rimtų nemalonumų.

„Autobrastos“ profesionalai DPF valymui naudoja specialų skystį, kuris patikimai pašalina susikaupusius suodžius. Taip gerokai prailginamas šio komponento tarnavimo laikas ir taupomi pinigai. Jei savo automobilio suodžių filtro valymu nepasirūpinsite laiku, gali tekti jį keisti, o už tokius darbus galite gauti ir keturženklę sąskaitą. Filtro valymo procedūra gali užtrukti kelias valandas, todėl patariama tai atlikti tokiame servise, kuris siūlo platų paslaugų asortimentą. Tokiu būdu vieno vizito metu bus ne tik išvalytas suodžių filtras bei atlikti kiti profilaktiniai darbai, bet bus sutaisyti ir galimi automobilio gedimai. „Autobrasta“ yra vienas iš nedaugelio automobilių servisų Kaune, kuriame bus atliktas profesionalus suodžių filtro valymas bei visi kiti remonto ir priežiūros darbai, tokie kaip ratų lyginimas, balansavimas ir montavimas, variklio, važiuoklės ir elektros sistemos remontas, sankabos keitimas, smulkių kėbulo defektų ištaisymas ir t.t. Visiems darbams suteikiama garantija. Kliento patogumui skiriamas išskirtinis dėmesys – „Autobrasta“ pasirūpina net ir privalomaja technine apžiūra, todėl Jūs išvengiate daug papildomų rūpesčių.

Nepaisant to, kad DPF yra gana įmantrus ir labai svarbus automobilio komponentas, juo pasirūpinti nėra sudėtinga. Svarbu reguliariai apsilankyti pas profesionalus, kurie tinkamai išvalys Jūsų automobilio suodžių filtrą ir užtikrins ilgą jo tarnavimo laiką.

1.Suodžių filtras – dyzelinių automobilių išmetimo sistemos komponentas, kurį būtina reguliariai valyti.
2.Netinkamai išvalius arba pašalinus suodžių filtrą automobiliui gali būti padaryta didelė žala, todėl šiuos darbus geriausia patikėti profesionalams.
3.Suodžių filtro valymui naudojamas specialus skystis, tačiau visa procedūra gali užtrukti, todėl geriausia pasirinkti tokias dirbtuves, kuriose bus pasirūpinta ir kitais remonto bei priežiūros darbais.

Gediminas Enčeris
UAB „Autobrasta“
Darbo laikas:
I-V 8:00-18:
VI 9:00-14:00
Brastos g. 6, Kaunas
info@autobrasta.lt
tel + 370 616 15455
Autobrasta.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 11 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite