Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Pristatome metalo suvirinimo inovacijas – Vokietijos gamintojo REHM Welding Technology atstovo Lietuvoje, UAB „Tolas“

   2020-08-25

Per 40 metų veiklos istoriją šis Vokietijos inovatyvių technologijų kūrėjas ir gamintojas tapo itin vertinamu tarptautiniu prekės ženklu dėl aukščiausios kokybės suvirinimo įrangos, o per kone pusės amžiaus veiklos laikotarpį nebuvo metų, kai kompanija nepristatytų patobulinto inovatyvaus produkto. Šiandien specialistai ir toliau sėkmingai dirba tobulindami suvirinimo technologijas, o šios priežastys lemia, kad REHM kompanijos produktai nustato naujausius šiuolaikinio suvirinimo standartus, nepriklausomai ar reikėtų suvirinti plieną, aliuminį, ar kitus spalvotuosius metalus. Visus savo gaminius REHM kompanija gamina Vokietijoje, taip garantuodama nepriekaištingą kokybę, kuri gali atlaikyti net pačias ekstremaliausias aplinkos sąlygas, o aiškus REHM suvirinimo į rangos valdymas užtikrina vartotojams sklandų ir kokybišką darbą.

 

 

 

REHM Welding Technology novatoriški suvirinimo aparatai ir technologijos

FOCUS.ARC P, revoliucinis suvirinimo aparatas - MIG/MAG suvirinimo revoliucija, nustatanti naujus standartus. Dėka REHM FOCUS.PULS technologijos naudojimasis šiuo aparatu, net iki 50% ekonomiškesnis, pakartotinio darbo poreikis sumažėja net iki 80%, o suvirinimo dūmų išsiskiria net 70% mažiau.

 

REHM POWER.PULS II technologija užtikrina vienodus l ydinio lašelius, gerą drėkinimą bei išskirtines MIG litavimo savybes, tuo tarpu REHM POWER.PULS UI - padeda išlaikyti itin didelį lanko stabilumą bei galimybę greitai reguliuoti lanko ilgį bei lengvai rasti idealius nustatymus. Prietaise įdiegta nauja SIRIUS programa, nes gamintojas jau šiandien galvoja apie rytojaus poreikius ir siūlo vartotojams novatorišką koncepciją REHM PURE DIGITAL, kuri struktūrizuoja sudėtingus duomenis, talpina juos į tinklą, kad remiantis analize būtų galima optimizuoti eksploataciją, efektyvumą, kokybę bei kitus aspektus būtinus sėkmingai veiklai pramonėje.

 

 

Kitas inovatyvus žingsnis yra REHM COBOT robotinė sistema, kurią integruoti įprastai trunka viena diena bei dar viena diena skiriama apmokymui. Ši moderni sistema pasižymi greita kaštų amortizacija ir sumažėjusiomis gamybos sąnaudomis bei ženkliai išaugusiu užduočių atlikimo greičiu. Ši sistema puikiai tinka vidutinio dydžio įmonėms, užima sąlyginai nedaug vietos, todėl sutaupoma daug brangios gamybinės erdvės. Robotas minimizuoja kvalifikuotų darbuotojų poreikį, dirba už 4–6 eurus per valandą, nereikalauja atostogų ir visada yra geriausios formos.

 

Novatoriškasis TIGER® digital

Tai geriausias mobilus sprendimas įvairaus kalibro darbams, nes sveria tik 7,1kg ir yra lengviausias savo klasėje. TIGER® digital aprūpintas moderniausiomis technologijomis, apsaugotas nuo dulkių, pasižymi patogiu, į vartotoją orientuotu dizainu, itin tvirtas, atlaikantis kritimą iš 90cm aukščio. Dėl savo universalaus lanko, TIGER® digital tinka suvirinti plienus, aliuminį, varį, titaną ir kt., išgaunant nepriekaištingos kokybės ir išvaizdos suvirinimo siūles. Intuityvus valdymas bei patentuotas REHM spalvotas, smūgiams atsparus ekranas su iki 100 programų atmintimi, ženkliai pagerina suvirinimo proceso efektyvumą.

 

TIGER® digital galimas HIGH ir ULTRA versijose, kurios pasižymi aukščiausio lygio ypatybėmis, tačiau ULTRA versija papildomai siūlo vartotojams HYPER.PULS ir DUAL.WAVE technologijas bei atminties vietos dar 99 programoms. REHM HYPER.PULS technologija leidžia suvirinti lakštus nuo 0,1mm storio, išgauna lazerinį suvirinimą primenančias siūles, o suvirinimo dažnis pasiekia net 17,5kHz. Suvirinimo garsas vos girdimas, ruošinio perkaitinimo tikimybė minimali, o susiaurėjęs lankas ženkliai pagreitina suvirinimą, ko pasigendama kituose atitinkamos klasės suvirinimo aparatuose.


 

 

Kita, REHM DUAL.WAVE technologija yra AC/DC ir REHM HYPER.PULS suvirinimo procesų derinys, sukurta aliuminio suvirinimui ir padeda lengvai nuimti oksido sluoksnį prieš suvirinimą, o REHM HYPER.SPOT technologija pasitarnauja tuomet, kai komponentus reikia sujungti taškais arba “susiūti” išvengiant ruošinio deformacijų ar dažų pažeidimo.

 

UAB “TOLAS” yra oficialus REHM Welding Technology gaminių tiekėjas Lietuvoje, galintis pademonstruoti technikos veikimo galimybes, padėti išsirinkti jums tinkamiausią įrangą bei apmokyti ja naudotis, suteikti garantinį ir pogarantinį servisą. Beveik dešimtmetį įmonė siūlo tik kokybišką suvirinimo bei metalo apdirbimo įrangą tiek mėgėjams, tiek profesionalams, o lankstumas ir pasitikėjimas yra pagrindinės UAB “TOLAS” vertybės, kurios padeda sukurti maksimalią naudą klientams bei padėti sutaupyti perkant aukščiausios kokybės prekes geriausiomis kainomis. Ši įmonė vartotojams taip pat siūlo dar beveik 50-ies prekės ženklų produktus, tokių kaip Alfa in, Sherman, Bernardo, Aerservice, ESAB, Makita, Milwaukee, Toptul ir kt., o prekių asortimentas apima suvirinimo ir pjovimo, metalo apdirbimo, dujų įrangos, darbo saugos prekių bei įrankių kategorijas.

 

 

 

UAB „TOLAS“

Raudondvario pl. 141, Kaunas

Tel. +370 648 47770

El. p. info@tolas.lt

www.tolas.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite