Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Privačiame sektoriuje – auganti biotualetų paklausa

   2015-04-03

Kilnojamųjų biotualetų nuomos poreikis mūsų šalyje kasmet vis didėja, o laikinai pasinaudoti šiais spalvotais „nameliais“ vis dažniau prireikia ne tik verslui, bet ir privatiems gyventojams.

Daugiau nei dešimtmetį kilnojamų biotualetų prekyba, nuoma bei jų aptarnavimu visoje Lietuvoje besirūpinančios „Toirenta“ įmonės direktorius Romualdas Mileris teigia, kad sujudimas rinkoje ir paklausos padidėjimas jaučiasi keletą pastarųjų metų. Svarbiausia rinkos augimo priežastis - didesnis privataus sektoriaus susidomėjimas. „Didžiausią klientų dalį vis dar sudaro statybinės įmonės bei masinių renginių organizavimo bendrovės, tačiau nemažai užsakymų sulaukiame ir iš šventes organizuojančių pavienių klientų bei pramoninių mobiliųjų darbų vykdytojų. Jaučiame, jog lietuvių požiūris po truputį keičiasi. Anksčiau dažnas akimis šnairuodavo, kada pasakydavai, jog už šiuos dalykus reikia mokėti, dabar - situacija pasikeitusi. Pavyzdžiui, statybų bendrovės biotualetų nuomą jau įtraukia į sąmatas“, - pasakojo R.Mileris. „Toirentos“ vadovo teigimu, lietuvių sąmoningumui įtakos turėjo ir sugriežtėjusi įstatyminė bazė. Verslininkas pastebi, kad kilnojami biotualetai pastaraisiais metais tapo ypač populiarūs tarp kolektyvinių sodų savininkų. „Nuotekų tvarkymo reglamentas draudžia nuotekas skleisti ant žemės paviršiaus ar leisti į gruntą. Atsakomybė už aplinkos teršimą nuotekomis yra numatyta Administracinių teisės pažeidimų kodekse. Taigi vis daugiau žmonių, užuot statę medinius lauko tualetais, išsinuomoja ar įsigyja biotualetus, kurių eksploatavimas yra kur kas paprastesnis“, - svarstė pašnekovas. „Toirentos“ atstovaujami italų firmos „Armal“ kilnojami biotualetai yra estetiški, lengvai pastatomi, reikalui esant pernešami į kitą vietą ar išvežami. Jiems nereikalingas papildomas prijungimas prie vandentiekio ar kanalizacijos. Į biotualeto aptarnavimo kainą įeina jo išvalymas, tualeto nuplovimas iš išorės ir vidaus aukšto slėgio plovimo įrenginiu, aromatizuojančio skysčio užpylimas, tualetinio popieriaus atsargų papildymas. Iš konkurentų „Toirenta“ išsiskiria tuo, jog jos biotualetai yra įvairių spalvų, o norintiems išskirtinumo įmonė gali pasiūlyti ir biotualetus su piešiniais. Anot R.Milerio, norint paslaugų sėkmės, reikia ne tik aukštos aptarnavimo kokybės, bet ir lankstumo, sugebėjimo įtikti kiekvienam klientui, rasti jam priimtiną sprendimą. „Toirenta“ taip pat nuomoja dušo kabinas, kilnojamas praustuves, rytietiškus biotualetus, renginių teritorijoms bei statybvietėms aptverti skirtas tvoreles, teikia santechnikos bei asenizacijos paslaugas. Artimiausiu metu planuojama dar labiau išplėsti paslaugų spektrą ir pristatyti mūsų šalyje dar nematytą naujovę – nešiojamus pisuarus. „Jau esame gavę nemažai užklausų, tad neabejojame šio daikto patogumu ilgose kelionėse ar tarkim medžioklėje sėdint bokštelyje“, - pasakojo R.Mileris.

1. „Toirentos“ nuomojami kilnojami biotualetai yra estetiški, lengvai pastatomi, reikalui esant pernešami į kitą vietą ar išvežami.

2. Visos „Toirentos“ paslaugos ir naudojami produktai atitinka Europos Sąjungos nustatytus kokybės reikalavimus.

 

 

Romualdas Mileris

UAB „Toirenta“ direktorius

Vandžiogalos g. 92, Kaunas

+370 650 93000

www.toirenta.lt

 

 

 

 

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 06 17 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite