Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Privačios medicinos privalumai

   2019-01-10

Šiandien, vis daugiau žmonių įsisąmonina, kad komfortas yra sveikata, o ne namas, automobilis ar madingi daiktai – domisi skirtingais gydymo metodais, darosi profilaktinius tyrimus, investuoja į savo kūno gerovę ir vis dažniau kreipiasi į privačias medicinos klinikas. Apie privačios medicinos privalumus ir medicinos naujoves pasakoja klinikos „Biofirst“ medicininės veiklos vadovė Danutė Balsienė.

 

Kodėl žmonės renkasi privačias klinikas?

Šiandien, visuomenės nuostatos sparčiai keičiasi, žmonės atsakingai žiūri į savo sveikatą, yra linkę investuoti į savo pačių fizinę gerovę ir renkasi privačias medicinos paslaugas. Kokie yra privačios klinikos privalumai?

 

Danutės Balsienės teigimu, mokamos paslaugos įpareigoja pacientui pasiūlyti daug daugiau, nei kompensuojamų paslaugų įstaigose: „Ne tik eilių nebuvimas ir pažangiausios įrangos turėjimas pritraukia žmones atvykti į kliniką. Pirmiausia – tai dėmesys, kurio mes sau galime leisti suteikti daugiau. Specialistų konsultacijos klinikoje trunka tiek, kiek pacientui kyla klausimų.“

 

 

Žmonės sako – tie patys specialistai dirba ir privačiose, ir valstybinėse įstaigose. Tai tiesa – specialistai, kurie dirba privačiose įstaigose, dirba ir valstybinėse. Tačiau privačiose klinikose dirba tik geriausi ir labiausiai patyrę specialistai. Šios klinikos turi naujausią diagnostinę ir gydymo techniką, procedūros yra trumpesnės, mažiau skausmingos. Jei pacientas pageidauja, taikomas nuskausminimas – žmogus nepatiria neigiamų emocijų, išlieka ramus, gerai nusiteikęs.

 

Svarbiausia - čia specialisto konsultacijos nereikia laukti keletą mėnesių. Per tą laiką, liga gali progresuoti, o kur dar nežinomybė – žmogus baiminasi, nemiega, praranda apetitą, ir dar labiau alina organizmą. Privačioje klinikoje, pacientas perka ne tik paslaugą – jis nusiperka ramybę, saugumą, pasitikėjimą ir visapusišką komfortą.

 

Privačios klinikos – platus paslaugų spektras ir inovatyvūs gydymo metodai

Šiandien, privačios klinikos dažnai teikia platų paslaugų spektrą, čia dirba visų sričių specialistai – kardiologai, gastroenterologai, ginekologai, urologai, LOR (nosies, gerklės, ausų) specialistai - todėl pacientas visas paslaugas gauna vietoje ir iš karto. Čia atliekami ir visi reikalingi tyrimai – pvz. gastroskopijos ir kolonoskopijos tyrimai, atliekami su nuskausminimu, išsamūs kardiologinės būklės tyrimai ir kt.

 

Privačios klinikos drąsiai naudoja inovatyvius gydymo metodus, pvz. gydymą lazeriu. Žmonės lazerius sieja su kosmetinėmis procedūromis – kūno plaukelių ar veido raudonio šalinimas – ir ne visi žino, jog lazeriai gali daug daugiau. Lazeriai – alternatyva medikamentiniam nagų grybelio gydymui. Priešgrybeliniai vaistai alina organizmą, o gydymas lazeriu leidžia tai gerokai sumažinti. Lazerio pagalba gydomas šlapimo nelaikymas - problema, kuri kamuoja kas trečią natūraliu būdu gimdžiusią moterį. Lazerinė ginekologija – beveik visiškai neskausminga, o rezultatas matomas jau po antros procedūros. Ir čia – tik keletas pavyzdžių, kaip gydymas lazeriu gali padaryti jūsų gyvenimą lengvesnį, o gydymą – efektyvesnį.

 

 

„Biofirst“ yra privati klinika, kurioje teikiamos visos ambulatorinės medicinos paslaugos. Klinikoje dirba aukščiausios kategorijos specialistai, naudojamos pažangios diagnostikos bei gydymo technologijos, o konsultacijų laukimo laikas yra minimalus. Klinikoje atliekamos procedūros lazeriu, ambulatorinės chirurgijos paslaugos, maisto netoleravimo, „Global Diagnostics“ organizmo tyrimas ir kt.

 

 

„BIOFIRST“ KLINIKA

Studentų g. 37, Kaunas

Tel. registracijai: 8 686 40115

El. p.: info@bioklinika.lt

www.bioklinika.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite