Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Privatūs šeimos sveikatos centrai: paslaugos nemokamos, kaip ir poliklinikose

   2014-12-17

Nemažai pacientų Lietuvoje vis dar įtariai žvelgia į privačius šeimos sveikatos centrus, manydami,  kad jiems tokių paslaugų centrų paslaugos per brangios, kad jos visos yra mokamos. Matyt, kada nors vis dėlto ir juos pasieks informacija, kad pirmojo lygio sveikatos priežiūros paslaugos tokiuose centruose pacientui nemokamos lygiai taip pat, kaip ir valstybinėse poliklinikose.   Už gydymo paslaugas sumoka Ligonių kasos.„Privačiuose šeimos sveikatos centruose teikiamos nemokamos šeimos ir vaikų gydytojų bei kitos 1-ojo lygio paslaugos, sako Arūnas Ivanauskas, UAB „InMedica“ medicininės veiklos vadovas. – Antrojo lygio sveikatos priežiūros paslaugos irgi yra nemokamos tose privačiose sveikatos priežiūros įstaigose, kurios yra sudariusios sutartis su Ligonių kasomis“. UAB „InMedica“ priklauso šeimos sveikatos priežiūros klinikų tinklas, veikiantis Vilniuje, Kaune, Tauragėje ir Marijampolėje. Iš dešimties klinikų po keturias veikia abiejuose šalies didmiesčiuose, po vieną – Marijampolėje ir Tauragėje. Kaune „InMedica“ klinikos veikia Šilainiuose, Aleksote bei Žaliakalnyje, taip pat Garliavoje, Vilniuje- Lazdynuose, Šeškinėje, Didžiojoje Riešėje bei Lentvaryje. UAB „Inmedica“ klinikose teikiamos 1-ojo bei 2-ojo lygio sveikatos priežiūros paslaugos. Čia dirba šeimos gydytojai, vaikų ligų gydytojai, ginekologai, psichiatrai, psichologai, odontologai bei kai kurių kitų sričių gydytojai specialistai.  „Be gydytojų konsultacijų, klinikose atliekami laboratoriniai tyrimai: bendrieji klinikiniai, biocheminiai. imunofermentiniai, mikrobiologiniai, DNR bei lytiškai plintančių lygų tyrimai, - sako UAB „InMedica“ medicinos dalies vadovas. – Tad pacientams dėl kiekvieno tyrimo nereikia vykti į kitas gydymo įstaigas, o gydytojai greitai gali paskirti tinkamą gydymą. Visi tyrimai, kuriuos kompensuoja Ligonių kasos, atliekami nemokamai. Suprantama, tos paslaugos, už kurias nemoka Ligonių kasos, privačiuose šeimos sveikatos centruose yra mokamos – bet taip yra ir valstybinėse poliklinikose“. „InMedica“ glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos verslo įmonėmis. Atliekamas privalomsis darbuotojų sveikatos patikrinimas, darbuotojai skiepijami nuo erkinio encefalito, sezoninio gripo, o taip pat siūlomos ir išsamesnės sveikatos patikrinimo programos. „Dar viena stiprioji mūsų pusė – įvairūs skiepai, - sako pašnekovas. – Orientuojamės į paslaugas tiems žmonėms, kuriems skubiai prireikia pačių įvairiausių skiepų – dažniausiai taip nutinka susiruošusiems į tolimas keliones. Pasiskiepyti juk reikia ne tuoj prieš išvykstant, o anksčiau, kad spėtų susidaryti imunitetas nuo tam tikros ligos. Vakcinų poreikis irgi būna įvairius – juk šiltojo klimato šalyse plinta įvairių egzotiškų ligų. Skiepijame ir nuo gripo, erkinio encefalito bei kitų „lietuviškų“ ligų“. 
Šilainiuose (Kaune) ir Šeškinėje (Vilniuje) –  druskų gydykla. UAB „InMedica“ Šilainių bei Šeškinės klinikose veikia ir druskų gydyklos. Ši alternatyvi sveikatos stiprinimo priemonė turi ženklią teigiamą įtaką sergant įvairiais alerginiais kvėpavimo takų sutrikimais. Smulkios druskos dalelės procedūros metu sklando visoje gydyklos patalpoje. Valgomoji druska turi tiesioginę įtaką žmogaus organizme vykstantiems procesams, tad nieko stebėtina, kad vadinamosios haloterapijos procedūros  būna veiksmingos. Halokameros, patalpos, kurioje vykdoma procedūra, sienos padengtos iš druskų kasyklų atvežtais kristalų sluoksniais, užtikrinančiais aseptines savybes ir saugančiais nuo drėgmės. Specialiu aparatu į halokamerą pučiamos druskos dulkelės. Pacientai kvėpuoja druskomis ir jodu prisotintu oru įsitaisę patogiuose krėsluose. Seansas vaikams trunka 30 minučių, suaugusieji ten prabūna 45 minutes. Vaikams „užduotį“ palengvina tai, kad halokameroje jie žiūri animacinius filmukus... Sausas aukšto dispersiškumo aerozolis, esantis halokameros ore, pasižymi priešuždegiminiu, broncholitiniu, sekreciją bronchuose skatinančiu veikimu, turi bakteriocidinį ir bakteriostatinį poveikį kvėpavimo takams. Haloterapija naudojama gydyti lėtinėms kvėpavimo takų ligoms: bronchinei astmai, bronchoektazinei ligai, sinusitams, faringitams, laringitams. Ji veiksminga sergant odos ligoms: žvyneline, atopine dermatoze, riebiaja seborėja. „Suprantama, haloterpija tikrai nėra universali priemonė nuo visų ligų, ją protinga naudoti kaip priemonių komplekso dalį, prieš tai būtinai pasitarus su specialistu, - pasakoja gydytoja Daiva Sakavičienė, UAB  „InMedica“ Šilainių klinikos vadovė, šeimos gydytoja. – Yra ligų, tokių kaip įvairūs inkstų veiklos sutrikimai, kitos, kurių atveju druskų terapija naudotis negalima“. – „Savo pacientams nemokamai teikiame visas pirmojo lygio paslaugas, - pasakoja Daiva Sakavičienė. - Pas mus dirba patyrę šeimos gydytojai, pediatrai, ginekologai. Turime labai patyrusią pulmonologę-alergologę medicinos daktarę Eglę Vaitkaitienę, dirba pas mus ir kiti gydytojai specialistai: neurologas, endokrinologas, chirurgas, turime ausų, nosies ir gerklės ligų kabinetą. Yra klinikoje ir odontologijos padalinys“. Šilainių klinika turi savo Psichinės sveikatos centrą, kuriame dirba vaikų psichiatras bei psichologai, socialiniai darbuotojai. „Klinikoje dirba ir ginekologės Reda Verbickienė bei Jolita Banevičienė, - pasakoja Šilainių klinikos vadovė. Gydytoja R. Verbickienė specializuojasi teikti pagalbą vaisingumo klausimais. Pas mus, kaip ir visose UAB „InMedica“ klinikose, siekiama suteikti pacientui kompleksinę sveikatos priežiūrą. Pagalba prasideda nuo vaisingumo klausimų, o paskui žmogus – iš pradžių dar negimęs, paskui – mažas, vėliau  - jau augantis ir suaugęs – lydimas per visus jo gyvenimo džiaugsmus ir negandas“.
1. UAB „InMedica“ priklauso šeimos sveikatos priežiūros klinikų tinklas, veikiantis Vilniuje, Kaune, Tauragėje ir Marijampolėje.  Iš dešimties klinikų po keturias veikia abiejuose šalies didmiesčiuose, po vieną – Marijampolėje ir Tauragėje. Kaune „InMedica“ klinikos veikia Šilainiuose, Aleksote bei Žaliakalnyje, taip pat Garliavoje.  Vilniuje – Lazdynuose, Šeškinėje, Didžiojoje Riešėje bei Lentvaryje. UAB „Inmedica“ klinikose teikiamos 1-ojo lygio sveikatos priežiūros paslaugos. Čia dirba šeimos gydytojai, vaikų ligų gydytojai, ginekologai, psichiatrai, psichologai, odontologai bei kai kurių kitų sričių gydytojai specialistai.
2. UAB „InMedica“ Kauno Šilainių bei Vilniaus Šeškinės klinikose veikia ir druskų gydyklos. Ši alternatyvi sveikatos stiprinimo priemonė turi ženklią teigiamą įtaką sergant įvairiais alerginiais kvėpavimo takų sutrikimais. Smulkios druskos dalelės procedūros metu sklando visoje gydyklos patalpoje. Valgomoji druska turi tiesioginę įtaką žmogaus organizme vykstantiems procesams, tad nieko stebėtina, kad vadinamosios haloterapijos procedūros  būna veiksmingos.

Veiverių g. 134, Kaunas
8 37 39 10 18, faks. 8 37 72 06 70
aleksotas@inmedica.lt

Vytauto g. 134, Garliava, Kauno raj.
8 37 33 85 41, faks. 8 37 33 85 44
garliava@inmedica.lt

Baltų 7A, Kaunas
8 37 337 347, 8 37 337 348
Faks. 8 37 232793
silainiai@inmedica.lt

Savanorių pr. 169, Kaunas
8 37 20 28 82, faks. 8 37 32 17 72
zaliakalnis@inmedica.lt

Šiltnamių g. 29, Vilnius (Lazdynai)
Tel/faks. 8 5 2402165
lazdynai@inmedica.lt

Molėtų g. 13, Didžioji Riešė, Vilniaus raj.
Tel./faks. 8 5 2190027
riese@inmedica.lt

Šeškinės g. 30 - 5, Vilnius
Tel./faks.: 8 5 2504848
seskine@inmedica.lt

Klevų al. 32, Lentvaris
Tel./faks. 8 528 28085
lentvaris@inmedica.lt

Gedimino g. 3, Marijampolė
Tel./faks. 8 343 98950
marijampole@inmedica.lt

Spaustuvės g. 4, Tauragė
8 446 62556, 8 446 62572
Faks. 8 446 62557
taurages@inmedica.lt

Odontologijos skyrius
S .Dariaus ir S. Girėno g. 28a, Tauragė

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 11 12 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite