Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Produkcijos ženklinimas – gamintojo prievolė, o gal neišnaudotos galimybės?

   2015-05-26

Kiekvienas gamintojas supranta, jog jo gaminama produkcija privalo būti paženklinta, kadangi to reikalauja įstatymai, reglamentai, kokybės kontrolės sistemos bei pirkėjai. Nors tai panašu į prievolę, tačiau prekių ženklinimas atveria daug platesnes, neišnaudotas galimybes.

Dažnai gamintojai, kurie ant savo produktų gamybos datą pažymi tik įpjovimais etiketėse ar mechaninėmis priemonėmis į pakuotę įspausdami vos keletą skaičių, mano, jog ši prievolė nesuteikia jų produktui jokios pridėtinės vertės. UAB „BINČIS“ teigia, jog toks požiūris yra senamadiškas ir jį būtinai reikia keisti. Kodėl? Visų pirma, tai ne prievolė, o būtinybė ženklinti visus produktus, nepriklausomai nuo to, kokiai pramonės sričiai jie priskiriami. Be to, tai reikalinga norint suteikti su produktu bei su jo gamyba susijusią informaciją: produkto pagaminimo datą, galiojimo laiką bei kokia pamaina dirbo gaminant produktą. Šiuolaikinės ženklinimo technologijos suteikia galimybę pasiekti ne tik žymiai geresnių, bet ir inovatyvių rezultatų. Tai ne tik preciziška produkto identifikacija, ar kiekvienam produktui suteikiamas tik jo, unikalus kodas. Įmonė „BINČIS“ siūlo šiuolaikinių technologijų pagalba ant produktų rašyti įvairius, lengvai programuojamus kodus, kuriuos išmaniųjų telefonų naudojai galės nuskaityti ir tokiu būdu gauti išsamios papildomos informacijos apie dominantį produktą, pavyzdžiui: produkto gamybos bei kūrimo istoriją, jo surinkimo brėžinius, virtuvės receptus ar net anekdotus – visą informaciją, kurios net parduotuvių personalas negali suteikti. Šiuolaikinių šiluminio užnešimo spausdintuvų pagalba ant pakavimo plėvelės galima užrašyti visą produkto etiketės informaciją, rankinių spausdintuvų dėka ženklinti vienetinius produktus. Ir tai dar ne viskas. UAB „BINČIS“ jau 14 metų dirba produkcijos ženklinimo, kodavimo srityse siūlo ir kitus produkcijos ženklinimo technologinius sprendimus: rašalinius/ čiurkšlinius, lazerinius, aukštos raiškos, ilgalaikio ženklinimo, stambaus šrifto rašalinius, rankinius stambaus šrifto spausdintuvus, etikečių klijuotuvus, etikečių klijuotuvus-spausdintuvus bei kodavimo įrangą, kurie yra parenkami konkrečiai kiekvienam produktui pagal jo savybes, technologinio proceso subtilybes bei pageidaujamos užrašyti informacijos kiekį. Įmonė diegia įrenginius į kliento produkcijos gamybos linijas ir vykdo tolimesnę techninę priežiūrą.

1. Produkcijos ženklinimas – tai ne prievolė, o galimybė sukurti savo produktui papildomos pridėtinės vertės, taikant inovatyvius ir kūrybiškus sprendimus.

2. UAB „BINČIS“ 14 metų darbo patirtis, kurią siūlome Jums!

 

 

Edvinas Peleckas

UAB „BINČIS" direktorius

Darbininkų g. 4-1, Jonava , +370 698 06311

bincis@bincis.lt, www.bincis.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite