Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Profesionali variklių alyva su esteriais – ir lengvųjų automobilių savininkams

   2020-11-16

Pramoninės chemijos srities profesionalai žino: visiškai sintetinių V grupės bazinių alyvų – esterių – įvedimas į tepalus pagerina jų funkcionalumą ir atitinka aukščiausius tepalų kokybės standartus. Jie žymiai lenkia visas žinomas tradicines sintetines alyvas, pagamintas naudojant III (hidrokrekingo) ir IV (PAO) grupių bazines alyvas.

 

Profesionali kokybė, prieinama ir mėgėjams

Šiuo metu alyvos, pagamintos naudojant esterį, plačiai naudojamos aviacijoje, raketų moksle ir profesionaliame automobilių sporte – ten, kur reikia unikalių variklio savybių atsirandant ekstremalioms apkrovoms ir nuolatinių temperatūros bei slėgio pokyčių. Nors esteriai gali užtikrinti didžiausią automobilių variklių saugumą, palyginti didelės kainos stabdo jų platų naudojimą automobilių pramonėje.

 

Mokslininkų ir inžinierių komanda iškėlė sau ambicingą užduotį: naudoti esterius, šiuo metu plačiausiai paplitusius aviacijos ir kosmoso pramonėje, masinei automobilių variklių tepalų gamybai. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti vartotojams naują technologiją – ESTER!

 

Komandai pavyko rasti ekonomiškesnį ESTER technologijos panaudojimo būdą, atitinkantį aukščiausius variklio apsaugos standartus ir net viršijantį standartinius daugumos OEM gamintojų reikalavimus.

 

Taigi, kokie yra ESTER technologijos pranašumai ir kuo šios technologijos pagrindu pagamintos alyvos yra unikalios variklio apsaugos požiūriu?

 

Tanki stabilios alyvos plėvelė

ESTER molekulėms būdingas neigiamas elektrinis paviršiaus krūvis. Ši savybė leidžia esterio molekulėms lyg magnetui prilipti prie teigiamai įkrauto metalinio variklio paviršiaus. Čia jos suformuoja tankią apsauginę alyvos plėvelę, kur kas mažiau jautrią plyšimui esant didelėms apkrovoms, daug ilgiau išliekančią ant variklio paviršių ir nenutekančią nuo jų. Dėl šios plėvelės variklis, turbina (ar turbinos) ir kiti trinties mazgai būna apsaugoti kur kas geriau.

 

Tanki alyvos plėvelė taip pat yra visiškai nelaidi drėgmei ir orui – ja padengtos metalinės variklio dalys nesioksiduoja ir nepasidengia rūdimis.

 

Mažas garavimas

Kompleksinė esterio molekulių struktūra ir jų poliškumas lemia tai, kad jo garams susidaryti reikia daug daugiau šilumos ir energijos sąnaudų, nei standartinių alyvų atveju. O kuo mažiau susidaro garų – tuo mažesnis būna slėgio padidėjimas. Visa tai reiškia didesnį stabilumą ir didesnį atsparumą aukštai temperatūrai.

 

 

Puikios savybės esant ekstremalioms temperatūroms

Esterių priedai, palyginti su ankstesnės kartos bazinėmis alyvomis, ženkliai padidina klampumo indeksą. Puikus tepalo klampumas užtikrina greitą ir lengvą variklio užvedimą net esant žemai temperatūrai iki –45 °C. Tokios alyvos taip pat stabiliai atlaiko didesnę nei 200 °C temperatūrą: aukštose temperatūrose jos neužverda, neputoja ir nekeičia savo klampumo charakteristikų.

 

Plovimo savybės

Esteriai turi unikalią savybę visiškai ištirpinti šiuolaikinius aukštų technologijų priedus ir stabiliai išlaikyti juos savo struktūroje. Kitaip tariant, priedai geriau ištirpsta ir integruojasi į molekulinę alyvos aplinką, tolygiai veikdami visus trinančius paviršius. Šia savybe alyvos, pagamintos su esteriais, lenkia visas anksčiau žinotas bazinių alyvų grupes, įskaitant net polialfaolefinus. Gerai išsklaidyti degimo produktai iš variklio visiškai pašalinami į filtravimo sistemą, išvengiant nuosėdų susidarymo ant paviršių.

 

Tarpinių regeneravimas

Nuvažiavus daugiau nei 100 000 km bet kuriame variklyje, neatsižvelgiant į jo būklę, pasensta guminės tarpinės. Su laiku jos praranda elastingumą ir sandarumą. Remiantis statistika, iki 50 % variklių, kurių rida viršija 150 000 km, vienaip ar kitaip susiduria su šia problema. Esterio molekulės lengvai įsiskverbia į paviršinį pasenusios sukietėjusios gumos sluoksnį bei atkuria ankstesnes guminių tarpinių savybes, šitaip žymiai pailgindamos variklio tarnavimo laiką.

 

Mes norime pristatyti „Ardeca“ gaminamas alyvas, kurių sudėtyje yra ir dalinai naudojamos V grupės esterinės bazinės alyvos.

 

Siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę, „Ardeca“ alyvos gaminamos tik Belgijoje įsikūrusioje gamykloje. Jau nuo 1988-ųjų metų užtikrintą belgišką kokybę įrodo gebėjimas prisitaikyti prie plataus spektro poreikių, patikimas aptarnavimas ir produktų gamyba naudojant pažangiausias technologijas. „Ardeca“ bendrovės tepalai – sėkmingai platinami daugiau nei septyniasdešimt penkiose šalyse. 

 

ARDECA PURE-SPORT 5W30 Double Ester Formula

Ši alyva atitinka daugelio automobilių gamintojų reikalavimus.

Tai universali esteriais praturtinta sintetinė variklio alyva, specialiai sukurta lengvųjų automobilių varikliams. Be to, ji idealiai tinka benzino ar dyzelino varikliams su turbokompresoriumi (arba be jo) bei su DPF (dyzelino dalelių filtru). Ir ypač tinkamas mažos kubatūros varikliams su padidinta galia KW (pvz. TSI, TFSI, EcoBoost ir t.t).

 

·           aukštas ir labai stabilus klampumo indeksas;

·           didelis atsparumas trinčiai;

·           padidinta apsauga turbokompresoriams, paskirstymo grandinėms ir kitiems mazgams;

·           greitas ir lengvas šalto variklio paleidimas prie labai žemos temperatūros (net iki –42 °C);

·           saugi tepalų plėvelė esant labai aukštai temperatūrai;

·           sumažėjęs degimo pelenų susidarymas;

·           labai geros plaunamosios savybės;

·           ideali apsauga nuo nusidėvėjimo, korozijos ir putų.

 

Visas ARDECA alyvas galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje www.tepaluekspertas.lt 

 

 

 

UAB „ŠUOLIS“

Butrimonių g. 7, Kaunas

Tel. +370 37 311247, +370 673 25033

El. p. tepalas@gmail.com

www.ardeca.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite