Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Profesionalūs sprendimai – ne tik profesionalams

   2007-08-10

Tokiu šūkiu vadovaujasi jau 14 metų statybinių medžiagų ir metalo produkcijos pardavimu bei armatūrinių tinklų gamyba užsiimanti uždaroji akcinė bendrovė “Serfas”. 1993 metais įsteigta įmonė teikia profesionalias konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas.

Tobulėjant statybos technologijoms, norint jog statinys būtų nepriekaištingas visais atžvilgiais, šiandien neužtenka vien išsirinkti kokybiškas medžiagas. „Siekiant tikrai gero rezultato reikalinga kompleksinė technologinė statybinio instaliavimo sistema, susidedanti iš tarpusavyje suderintų statybinės žaliavos komponentų ir statybinės technologijos sprendimo,” – medžiagų ir statybos technologijos suderinamumą akcentuoja UAB „Serfas“ direktorius Saulius Valunta.

„Serfas” prekiauja beveik visais produktais, reikalingais „pastato dėžutės” statybai – plytomis ir fasadinėmis medžiagomis, šiltinimo sistemomis, stogų dangomis – čerpėmis, bituminėmis čerpelėmis, šiferiu, prilydomomis dangomis, stoglangiais, taip pat vidaus apdailos darbų medžiagomis: glaistais, dažais, gipso kartonu. Šiandien įmonė gali pasiūlyti didelį statybos produktų asortimentą palankiomis kainomis ir greitai patenkinti išrankiausio kliento poreikius.

„Mums profesionalai yra ne tik įmonės, bet ir kiekvienas privatus klientas, kuris nori statybos darbus atlikti kokybiškai. Suvokdami įtemptą statybos planavimo ir organizavimo grafiką, sandėliuose esame sukaupę bazinius statybinių medžiagų ir metalo produkcijos kiekius, kad per trumpiausią laiką galėtume patenkinti pagrindinių statybinių medžiagų poreikius,” – sako Saulius Valunta.  

Kad galėtų užtikrinti greitą prekių pristatymą, „Serfas” turi nedidelį nuosavą krovininių automobilių parką, leidžiantį laiku pristatyti medžiagas statybininkams.

Įmonė bendradarbiauja su daugelio statybinių medžiagų ir metalo produkcijos gamintojų atstovais iš įvairių ES ir NVS šalių, gamina ATG prekės ženklu pažymėtus armatūros tinklus. „Vien todėl nuolat galime pasiūlyti įvairiausio tipo, kokybės ir kainos gaminių. Kiekvienam projektiniam sprendimui tiekiame technologiškai tarpusavyje suderintas medžiagas, dėl to galima ne tik pasiekti aukščiausią statybos kokybę, bet ir sumažinti darbo sąnaudas,” - pasakoja Saulius Valunta.

„Serfo” planuose - jau artimiausiu metu Vilniuje ir Klaipėdoje pradėsiantys veikti prekybos ir gamybos filialai. Juos įsteigus tikimasi pagerinti ir pagreitinti šių regionų klientų aptarnavimą.

Įmonės parduodamos ir gaminamos statybinės medžiagos panaudotos ne viename gerai žinomame objekte: Vilniuje – LR Seimo pastato rekonstrukcijoje, „Achemos” bei „Vilniaus Akropolio” administraciniuose pastatuose, Kaune - „Akropolio” prekybos centro statyboje, „Megos” prekybos centre, daugiabučių namų kvartale „Aušros namai“, Klaipėdoje - daugiabučių namų kvartale „Gandrališkės“, ”Nemuno bangos“ plastmasinės taros gamykloje ir daugelyje kitų.

UAB „Serfas“
Technikos g. 7C, Kaunas
Tel.: (8 37) 400 229, 400 228
Faks. (8 37) 456 653
E. paštas: serfas@serfas.lt
www.serfas.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 08 12 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite