Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Profilaktinė avalynė - geriausia dovana jūsų pėdoms

   2016-01-15

Kojų nuovargis, odoje atsiradę nuospaudos, suragėjimai ar eisenos pakitimai – tai problemos, su kuriomis susiduria dažnas iš mūsų. Pėdų ligų ir deformacijų tyrimai rodo, kad reikia keisti nešiojamą avalynę. Profilaktinė avalynė gali būti avima darbe, namuose, kelionėse.
Sveikos pėdos yra kokybinio gyvenimo dalis. Sakoma, kad vaikščiojimas yra antra pagal svarbą žmogaus funkcija po kvėpavimo. Lengviau yra užkirsti kelią pėdos deformacijai, negu ją vėliau gydyti.
„Vienas efektyviausių būdų spręsti šias problemas – profilaktinė patogi avalynė, kurios pagalba galima išvengti pėdos pakenkimų, nukrauti skausmingas pėdos vietas, komfortiškai judėti. Yra sakoma, kad geriausia avalynė yra ta, kurios nejauti. Vidutiniškai žmogui judant per dieną, reikia atlaikyti kelių tonų krūvį pėdoms, todėl didelis dėmesys turi būti skiriamas avimai avalynei“, - įsitikinusi UAB „Ortopedijos klinika“ gydytoja ortopedė traumatologė Veronika Juodienė. UAB Ortopedijos klinika „OK profilaktinė avalynė“ gaminama iš natūralių medžiagų. Odinė avalynė „kvėpuoja“, ilgai tarnauja, nekeičia formos, yra lanksti, stabili, lengva, iš jos lengvai pasišalina prakaitas. Esant poreikiui „Ortopedijos klinikos“ specialistai gali pagaminti individualią profilaktinės avalynės porą, atlikus asmens kompiuterinę pėdos diagnostiką ir pasiūlyti klientui pasirinkti pačiam patinkančias medžiagas bei jų spalvas. Avint tokią avalynę, kuri fiziologiškai atitinka pėdos formai (ar formą), nesijaus diskomforto, bus išlaikyta raumenų bei sąnarių apkrovimo pusiausvyra, gerins kraujotaką. Anatomiškai išformuotas profilaktinės avalynės vidpadis suteiks pirštams ir kulnui taisyklingą padėtį, padikaulių galvutės remsis į suformuotas įdubas. Avėdamas profilaktinę avalynę žmogus mėgaujasi kiekvienu savo žingsniu, kadangi nedirginamos pėdoje esančios nervinės šaknelės ir jis nejaučia skausmo. Profilaktinės avalynės gamybos technologija yra pasiekusi tokį lygį, kad gali sudaryti puikias sąlygas vaikščioti turintiems plokščias pėdas, iškrypusius ar plaktukinius pirštus, skausmingas pėdas dėl artrozinių pakitimų. Ypatingas dėmesys skiriamas ir žmonėms, sergantiems diabetu: bato įdėklo struktūra, naudojamos medžiagos, avalynės konstrukcija parenkamos labai kvalifikuotai ir kruopščiai. Ypatingai rekomenduojame nešioti profilaktinę avalynę vaikams ir suaugusiems esant:
1. Plokščiapėdystei (hiperpronacijai).
2. Į išorinę pusę iškrypus kojos nykščiui (hallux valgus), esant „plaktuko formos“ kojų pirštų deformacijoms.
3. Čiurnos ir pėdos deformacijoms, nestabiliems sąnariams ir kitiems pėdos anatominiams pakitimams.
4. Kelio sąnario biomechanikos sutrikimams, klubo sąnario degeneraciniams pakitimams.
5. Sergant diabetu.

UAB Ortopedijos klinika
Liepų g. 11, Garliava, Kauno raj.
+370 37 55 29 65, www.ortoklinika.lt
Kur galima įsigyti:
Vytauto per. 54, Kaunas,+370 37 338225
Raudondvario pl. 150, Kaunas
Baltų pr. 7, Kaunas
Gedimino g. 33, Kaunas
Laisvės pr. 77, Vilnius
Liepojos g. 45, Klaipėda
(VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninė)
V. Kudirkos g. 99, Šiauliai
B.Sruogos g. 9, Birštonas

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite