Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Profilaktiniai darbuotojų sveikatos patikrinimai padeda išsaugoti gyvybę

   2014-12-22

Asmenys, norintys įsidarbinti ar dirbantys aplinkoje, kurioje galima profesinė rizika (traumos ar kitokio darbuotojo sveikatos pakenkimo tikimybė dėl kenksmingo ir (ar) pavojingo darbo aplinkos veiksnių poveikio), privalo tikrintis sveikatą prieš įsidarbindami, o dirbdami – tikrintis periodiškai. Privalomuosius darbuotojų sveikatos patikrinimus reglamentuoja LR įstatymai. Profilaktiškai sveikatą tikrintis privalo ne tik kenksmingose ir pavojingose sąlygose, tačiau ir įvairiose paslaugų teikimo srityse dirbantys asmenys. Darbas kompiuteriu, automobilio vairavimas taip pat priskiriamas rizikos grupei. Nesilaikant šių įstatymų darbdaviui numatyta bauda nuo 500 iki 5000 litų. Tačiau ne viskas vertinama pinigais – žmogaus sveikata bei gyvybė neturi kainos. Apie tai turėtų pamąstyti kiekvienas darbdavys, reikalaudamas produktyvaus darbo ir puikių rezultatų... „Naujosios klinikos“ medikai, taupydami laiką, atvyks į Jūsų įmonę ir atliks bendruosius darbuotojų sveikatos patikrinimus: įvertins regėjimą ir klausą, atliks bendrą kraujo tyrimą bei širdies elektrokardiogramą,  pamatuos kraujospūdį, išklausys širdies tonus ir plaučius. Šios klinikos gydytojas, įvertinęs sveikatos būklę, konsultuos į kokius specialistus būtina kreiptis bei kokius tyrimus atlikti.
Atsižvelgiant į konkrečius profesinės rizikos faktorius atliekami šie papildomi tyrimai:

  • Krūtinės ląstos rentgenograma;
  • Akispūdžio matavimas;
  • Gliukozės kiekio kraujyje tyrimas;
  • Ir kt.

Anksti diagnozavus bet kokią ligą įmanoma jai užkirsti kelią taip išsaugant sveikatą ir gyvybę. Todėl „Naujoji klinika“ Jūsų įmonės darbuotojams pageidaujant papildomai vykdo efektyvius tyrimus:

  • Moters ar vyro sveikatos sveikatos patikrinimo programą;
  • Kardiologinį profilaktinį kraujo ištyrimą (bendraklinikiniai tyrimai, kepenų fermentai, krešėjimo rodikliai, cholesterolis, elektrolitai (natris, kalis, magnis), angliavandeniai);
  • Vėžio žymenų programą (embrioninis antigenas, kiaušidžių, krūtų, virškinamojo trakto, prostatos, kepenų, skrandžio, plaučių).

Kiekvieno Jūsų sveikata besirūpinanti VŠĮ „NAUJOJI KLINIKA“ įsikūrusi Kaune, Žemaičių pl. 37. Esame visapusiškai lankstūs (nuolatiniams klientams taikome nuolaidas, vykdome akcijas) ir nusiteikę glaudžiam bendravimui vardan brangiausio turto - sveikatos. Privalomuosius darbuotojų sveikatos patikrinimus reglamentuoja LR įstatymai. Nesilaikant šių įstatymų darbdaviui numatyta bauda nuo 500 iki 5000 litų. „Naujosios klinikos“ medikai, taupydami laiką, atvyks į Jūsų įmonę ir atliks bendruosius darbuotojų sveikatos patikrinimus.
1. Privalomuosius darbuotojų sveikatos patikrinimus reglamentuoja LR įstatymai.
2. Nesilaikant šių įstatymų darbdaviui numatyta bauda nuo 500 iki 5000 litų.
3. „Naujosios klinikos“ medikai, taupydami laiką, atvyks į Jūsų įmonę ir atliks bendruosius darbuotojų sveikatos patikrinimus.

VŠĮ „NAUJOJI KLINIKA“
Žemaičių pl. 37, Kaunas
Tel. (8 - 37) 230 400
Mob.tel. (8 - 644) 111 63
Faks. (8 - 37) 406 946
info@naujojiklinika.lt
„Naujosios klinikos“
darbo laikas darbo dienomis:
8.00 – 19.00 val.

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite