Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Progressus group išskirtinės plytos, čerpės, trinkelės

   2012-03-23

„Progressus group” - statybinėmis medžiagomis prekiaujanti įmonė. Čia galite įsigyti aukščiausios kokybės plytų, čerpių, trinkelių. Įmonė veikia jau septynerius metus,  per tą laiką ji užsitarnavo klientų pasitikėjimą ir įsitvirtino rinkoje.

,,Pagrindiniai „Progressus group“ veiklos principai yra įgyvendinti Jūsų lūkesčius siūlant aukščiausios kokybės išskirtinę produkciją, - sako Asta Aksomaitienė, įmonės direktorė. – Iš gausybės rinkoje esančių čerpių, plytų ir trinkelių gamintojų mes atsirinkome tik tuos, kurie geba atsižvelgti į kiekvieno vartotojo poreikį, gali įvykdyti vienetinį užsakymą, naudoja tik laiko patikrintas, kokybiškas žaliavas bei turi sukaupę didelę patirtį“.
Pasak įmonės vadovės, visus šiuos reikalavimus atitiko tik Vokietijos „Nelskamp“ čerpių gamyklos ir mažieji Olandijos plytų ir trinkelių gamintojai. Ir vieni, ir kiti turi šeimos verslą, ten šimtmečių patirtis perduodama iš kartos į kartą. Taip išlaikomos senos tradicijos ir aukščiausia kokybė, kuriamas iš tiesų išskirtinis produktas.  
„Progressus group“ siūlo glaudų kontaktą tarp užsakovo ir gamintojo. Plytas Jums gali pagaminti specialiai, „Progressus group“ užsakymu. Įmonės parduodamoms sendintoms plytoms iš Olandijos nereikia specialaus skiedinio (mūrijimo mišinio), tinka įprastinis cemento skiedinys. Įmonė gali savo salone pasiūlyti platų klinkerio plytų asortimentą už prieinamą kainą. Jeigu norima tokių plytų, kokių šiuo metu nėra salone, jas per savaitę galima atgabenti iš Olandijos. 
„Originalios olandiškos apdailos plytos bei trinkelės – tai ilgaamžiškumas ir stiprybė iš gamtos, - pasakoja Asta Aksomaitienė. – Aukščiausios kokybės medžiagos, suderintos su senomis Olandijos plytų gaminimo tradicijomis, sukuria ilgaamžišką ir nepakeičiamą gaminį. Senos tradicijos suderintos su autentiška technologija ir sudėties formavimu bei neribotom dizaino galimybėm“.
„Progressus group“ siūlomos keramikinės čerpės - tai pagal naujausias technologijas gaminamos  ypač geros kokybės keraminės stogo čerpės iš Vokietijos. Populiariausios - didesnių matmenų, bet lengvesnės čerpės. Vienam kvadratiniam metrui reikia tik 6 tokių čerpių. Vieno kvadratinio metro tokios dangos svoris - tik 36 kg. Tai pigus ir greitas stogo dengimas. „Nelskamp“ čerpės atsparios atmosferos poveikiui, jų vandens įgeriamumas yra mažesnis nei 2,3%.
Betoninės „Nelskamp“ čerpės - tai įvairių spalvų ir formų pasirinkimas.
Medžiai valo aplinkos orą,  CLIMALIFE mikrobetono čerpės - irgi. Tai pirmasis stogas, kuris daro orą švaresnį.
„Mes visą laiką siekiame tobulėti, - sako įmonės vadovė. - Dėl tos priežasties rinkomės šitokį įmonės pavadinimą. Renkamės ir partnerius, kurie vadovautųsi tokiu pat principu, ir siekiame tobulėti kartu.“

„Progressus group“
Raudondvario pl. 141, Kaunas
Mob. 8 698 35959
www.progressusgroup.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite