Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Protingas namas - būdas palengvinti sau gyvenimą

   2012-03-23

Yra daug būdų, kuriais žmonės siekia palengvinti sau namų sutvarkymą. Vienas iš moderniausių tokių būdų – tai vadinamojo protingo namo sprendimas.

Protingo namo technologija leidžia geriau kontroliuoti visus Jūsų namų elektroninius prietaisus, kartu apsaugant save nuo bereikalingai gaištamo laiko ir pastangų prižiūrint namą. Ši technologija taip pat leidžia kontroliuoti padėtį savo namuose, jei esate išvykęs. Tai galima padaryti per Jūsų “iPhone” ar kitos rūšies išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.
Protingo namo sistema leidžia lengvai ir greitai prijungti Jūsų namų apšvietimą, apsaugos sistemą, namų video, šildymo sistemą ir visa kita, ką tik Jūs norite, prie patogios valdyti centrinės kontrolės sistemos.
“iPad” planšetiniu kompiuteriu ar panašiu prietaisu kontroliuojami namai tampa vis populiaresni - žmonės siekia pasinaudoti technologijos privalumais ir padaryti savo gyvenimą dar patogesnį, nei jis yra dabar. Protingas namas yra naujas ir efektyvus būdas kontroliuoti, vaizdžiai kalbant, visus keturis namų kampus ir naudotis to teikiamais patogumais.
Pirmas žingsnis siekiant pasinaudoti protingo namo technologija yra rasti specializuotą įmonę, kuri būtų pajėgi automatizuoti visus name vykstančius procesus. Turinti patirties įmonė gali sujungti visus buitinius prietaisus per vieną centrinį kontrolės tinklą ir suteikti Jums galimybę visą tą tinklą valdyti. Jūs galite bendradarbiauti su ekspertais ir sukurti tobulai Jūsų namui tinkančią sistemą, kurią valdyti bus galima greitai ir patogiai.
Mobiliųjų technologijų dėka tai daryti bus galima iš bet kurios vietos.
Nereikės daug laiko, kad Jūs suprastumėte, kaip patogu gyventi protingame name, ir kad pradėtumėte stebėtis, kaip Jūs galėjote be viso šito iki šiol gyventi.
UAB “Technologinių paslaugų sprendimai” turi unikalią patirtį diegiant protingo namo sprendimus, ji gali tai atlikti atskirais etapais ar visus darbus iš karto. Visi sprendimai yra paremti vadinamuoju “know how”, kaip dirbant su daugybės prekių ženklų produkcija, viską sujungti į vientisą sistemą, kuri tampa valdoma išmaniuoju telefonu.
Savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio pagalba Jūs galėsite matyti patalpų vaizdą, gauti informaciją iš apsaugos sistemos, įjungti ir išjungti atskirus įrenginius, matyti, kiek suvartojama šilumos, gauti kitą informaciją.
“Technologinių paslaugų sprendimai” – tai patikrintas būdas paversti savo namus protingais.

UAB “Technologinių paslaugų sprendimai”
K. Petrausko g. 26, Kaunas
Tel. 8 37 410178
Faks.: 8 37 412179
Mob. 8 618 35742
tps@tps.lt
www.tps.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 11 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite