Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Protingas sprendimas automobilio priežiūrai

   2012-09-24

Automobilis gražiai blizga, kol jis naujas. Bet praeina keleri metai, ir jautresnę akį ima erzinti net nežymūs ant kėbulo atsirandantys  įbrėžimai, dažų išblukimai. Be to, dauguma žmonių automobilius perka ne salonuose, o turguje, todėl natūralu, kad tokį automobilį norisi pagražinti. O jei nutarėte jį parduoti, nepriekaištinga automobilio išvaizda tampa tiesiog būtinybe.

Poliravimo pasta - technologinė naujovė

„Jeigu automobilio išorė dar nėra perdaug nudėvėta, ją galima gerokai atnaujinti poliruojant, - sako Liudas Čepurna, UAB „Technobilis“ pardavimų vadovas. -  Tad nenuostabu, kad šios popoliarios srities technologijos nuolat tobulėja“.
UAB „Technobilis“ – italų gamintojo „Bellini“ ir JAV kompanijos „BAF Industries“ atstovas Lietuvoje - neseniai pateikė Lietuvos rinkai naują itališką poliravimo pastą „Magicone“, kuri yra tikra technologinė naujovė. Naudojant įprastas poliravimo pastas, automobilis poliruojamas trimis etapais. O „Magicone“ poliravimo pasta leidžia procesą atilikti vienu etapu, tik reikia tinkamai pasirinkti poliravimo padus bei poliravimo greičius.
„Kiekvienoje poliravimo pastoje yra skirtingas abrazyvas – tam tikras grūdėtumas, suteikiantis produktui skirtingas savybes“, - pasakoja UAB „Technobilis“ pardavimų vadovas. – „Magicone“ poliravimo pasta turi savybę veikti skirtingai, priklausomai nuo naudojamo poliravimo pado bei poliravimo greičio. Todėl su ta pačia pasta, pasirinkus tinkamą poliravimo padą bei greitį, galima valyti (gaunant šveitimo efektą) ir poliruoti automobilio paviršius“.
Pasak pašnekovo, dėl specifinių šios poliravimo pastos savybių jos išeiga yra gerokai mažesnė, tad su ja dirbti ekonomiškiau. O kai sąnaudos mažesnės, klientams galima pasiūlyti mažesnes paslaugų kainas.
„Dirbant su „Magicone“ pasta, nebelieka vadinamojo „šlapio“ darbo, viskas atliekama sausai, - pasakoja pašnekovas. – Tai irgi sumažina poliravimo sąnaudas, kadangi, baigus darbą, automobilio nebereikia dar kartą plauti. Dar vienas „Magicone“ poliravimo pastos privalumas yra tas, kad dirbant su ja, dulkių beveik nėra. O baigus poliruoti automobilį, pakanka tik nuvalyti sausa šluoste, ir jau galima vaškuoti ar dengti kita automobilio paviršių apsaugančia priemone“.
„Norintiems susipažinti su pastos naudojimo privalumais, kartu su gamintojo technologais rengiame mokymus. Tai naujas produktas, todėl būtina žinoti, kaip su juo profesionaliai dirbti, norint pasiekti geriausią rezultatą mažiausiomis sąnaudomis“, - pasakoja pašnekovas.

Sąnaudas automobilio priežiūrai galima sumažinti

Kiekvieno automobilio savininkui patogiau, kai automobilio priežiūrai reikia skirti mažiau laiko ir sąnaudų. Tą irgi galima padaryti protingai pasirenkant automobilio priežiūros priemones.
„Prekiaujame JAV kompanijos „BAF Industries“ gaminiais su „PRO“ prekės ženklu, skirtais automobilio priežiūrai, - pasakoja UAB „Technobilis“ pardavimų vadovas. – Ši firma siūlo daug modernių produktų. Tai ir cheminės priemonės automobilių plovykloms, ir ilgalaikės automobilių priežiūros priemonės, įvairūs gaminiai, palengvinantys kėbulo ir salono valymą. Yra net speciali produktų linija, skirta valčių ir lėktuvų priežiūrai.

„BAF Industries“ yra garsi JAV, Kalifornijoje, veikianti kompanija, prekiaujanti savo produkcija visame pasaulyje. Kompanija veikia nuo 1935 metų. Kompanija didžiuojasi tuo, kad būtent jos produktai buvo naudojami 1986 metais vaškuojant brangiausią pasaulio automobilį, 6,5 milijono dolerių kainavusį 1931 metų laidos „Bugatti Royale“. Profesionalams skirtas žurnalas „Professional Carwashing & Detailing Magazine“ yra surengęs automobilių priežiūros profesionalų apklausą, kokius automobilių priežiūros produktus jie dažniausiai naudoja. „BAF Indistries“ gaminiai buvo paminėti visose kategorijose.
UAB „Technobilis“ prekiauja „PRO“ gaminiais,  apsaugančiais  automobilio prietaisų skydelį nuo ultravioletinių spindulių, kurie blukina spalvą. Apdorojus vienu iš „PRO“ produktų, atnaujinama prietaisų skydelio spalva, ant jo nesikaupia dulkės, paviršius tampa matinis, todėl vairuotojui nebetrukdo atspindžiai saulėtą dieną.
„PRO“, be daugelio kitų savo gaminių, siūlo specialų vašką automobilio išorei, kuris gaminamas iš Karnabau palmės, augančios Brazilijoje. Šis vaškas apsaugo kėbulą nuo saulės poveikio maždaug 2-3 mėnesius, bei suteikia jam nepriekaištingą blizgesį. Panaudojus produktą, prie automobilio mažiau kimba purvas.
„Siūlome ir specialią purškiamą priemonę, kuri tokią apsaugą suteikia nuo vieno iki dviejų mėnesių (apsaugos trukmei gali daryti įtaką automobilio plovimo priemonės), - pasakoja pašnekovas. -  Po tokio nupurškimo, automobilio kurį laiką net nereikia plauti – purvas nuo jo nuteka su lietumi“.UAB „Technobilis“ kol kas tik prekiauja „Magicone“ ir „PRO“ produkcija, tačiau ateityje planuoja ir teikti automobilų valymo, plovimo ir poliravimo paslaugas,  naudojant „PRO-Centras“ prekės ženklą.     

1. Nauja  poliravimo pasta yra technologinė naujovė. Naudojant kitas poliravimo pastas, automobilis poliruojamas trimis etapais, o „Magicone“ poliravimo pasta leidžia procesą atilikti vienu etapu. Be to, jos išeiga maža, galima dirbti sausai ir automobilio paskui nereikia plauti.
2.   „PRO“ gaminiai  apsaugo  automobilio prietaisų skydelį nuo ultravioletinių spindulių, kurie blukina spalvą. Apdorojus vienu iš „PRO“ produktų, atnaujinama prietaisų skydelio spalva, ant jo nesikaupia dulkės, paviršius tampa matinis, todėl vairuotojui nebetrukdo atspindžiai saulėtą dieną.Liudas Čepurna
UAB „Technobilis“ pardavimų vadovas
Raudondvario pl. 141. Kaunas
+370 37 210 360,
info@technobilis.lt
www.technobilis.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 31 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite