Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Protingi vazonai pasirūpins gėlėmis už jus

   2018-03-26


Protingi vazonai? Nejaugi tokių būna? Pasirodo, tokie vazonai ne tik egzistuoja, bet ir su kaupu pateisina savo vardą, padėdami žmonėms rūpintis gėlėmis tiek namuose, tiek biuruose. Jeigu anksčiau gėlių priežiūra keldavo nemenką galvos skausmą, tai dabar tą padeda daryti sumanios technologijos. Štai biuruose gėlėms, kurios auga išmaniuose vazonuose, daugiau nebegresia perlaistymas. O grįžus po kelionės ar atostogų namo, nebereikia pulti laistyti visų augalų iš eilės, nes įmontuota technologija pasufleruoja, kuriems iš jų trūksta drėgmės, o kuriems vandens dar pakanka.Vokiška kokybė

Salonas „Tarp gėlių“ prekiauja visame pasaulyje žinomos vokiečių įmonės „Lechuza“ protingais vazonais. Ši įmonė jau nuo 2000-ųjų metų garsėja aukštos kokybės produkcija, pažįstama daugiau nei pusšimtyje valstybių. Jos gaminami produktai skirti tiek kraštovaizdžio kūrimo profesionalams, tiek paprastiems žmonėms, auginantiems gėles namuose.

Technologija, slypinti viduje

„Lechuza“ vazonai yra gaminami iš aukštos klasės pastorinto plastiko. Pagrindinis jų išskirtinumas slypi viduje, kur yra įmontuota moderni drėkinimo sistema, besirūpinanti, kad augalas gautų optimalų vandens kiekį, tinkamą jo vešėjimui. Vazono sistemoje yra įmontuotas vandens lygio indikatorius. Būtent dėl šio elemento galima atsisakyti nuolatinio spėliojimo: „Pakanka gėlei vandens ar ne?“. Tereikia žvilgtelti į specialią plūdę, rodančią drėgmės lygį, ir bus aišku, kaip iš tikrųjų elgtis. Taip pat šioje modernioje sistemoje yra įrengtas vandens įpylimo kanalas, kurio dėka augalą lengva pagirdyti vandeniu ar pamaitinti skystomis trąšomis. Protingo vazono dugne slypi vandens rezervuaras ir specialus substratas, kontroliuojantis vandens padavimą augalui. Taigi visa ši sistema leidžia augalų mylėtojams atsipalaiduoti ir žinoti, kad namuose ar biure yra protingas draugas, kuris tinkamai pasirūpins augalais.


Protingas ir gražus

„Lechuza“ vazonai yra ne tik protingi, bet ir patrauklūs savo dizainu. Jie gaminami skirtingo dydžio, spalvų ir formų, todėl tinka pačioms įvairiausioms gėlėms. Elegantiškas minimalizmas – taip būtų galima apibūdinti vazonų išvaizdą. Dauguma jų pasižymi subtiliomis, pastelinėmis spalvomis, kurios puikiai įsilieja į bet kokį interjerą. Vazonai yra atsparūs įbrėžimams, o spalva neblunka net ir nuo tiesioginių saulės spindulių. Be to, jie yra patogūs, lengvi ir turi specialius ratukus, kurių dėka yra lengvai perstumiami į kitą vietą.

Protingi „Lechuza“ vazonai yra puikus pasirinkimas šių dienų skubančiam žmogui. Jie ne tik padės pasirūpinti turimais augalais, bet ir taps jaukia ir stilinga namų interjero detale. Be to, salone „Tarp gėlių“ įsigytą gėlę darbuotojai mielai persodins į protingą vazoną, o husaras šią dovaną pristatys jūsų mylimam žmogui kartu su nuoširdžiu ir įsimintinu sveikinimu.


Salonas „Tarp gėlių“
Tel: +70 37 312233
Savanorių pr. 319a, Kaunas
www.tarpgeliu.lt


 

 


 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite