Norite, kad būtų kuo sunkiau suklastoti jūsų parašą? Naudokite rašiklį, kurio rašalo pėdsake lieka mikrokodas, matomas per padidinamąjį stiklą ar mikroskopą.

Toks rašiklis vadinasi „My Signer Pen“. Juo rašytame rašte lieka pėdsakai, leidžiantys nustatyti, ar abejotinai atrodantis parašas iš tiesų yra suraitytas rašiklio savininko. Savotiškas „slapukas“ būna įtaisytas rašiklio šerdelėje, jo dėka rašalo pėdsake lieka žymės, kurios matomos per mikroskopą.
Tokia apsauga gali būti kelių lygių. Pirmasis, paprasčiausias lygis – tai taškai, atsitiktine tvarka liekantys rašiklio ant popieriaus paliktoje linijoje. Aukštesnis apsaugos lygis – kai ant popieriaus išvestoje linijoje lieka mikrokodas, aiškiai identifikuojantis rašiklio savininką. Trečias saugumo lygis – kai naudojamas unikalus, identifikuojantis rašiklio naudotoją rašalas.
„My Signer Pen“ komplekte yra originali lupa ir specialus blizgus popierius. Su jų pagalba galima įžvelgti paties vartotojo įrašytus mikrokodus, juos galima pademonstruoti ir draugams ar verslo partneriams.
„Tai naujas šiuolaikinių technologijų žodis, šis išradimas, neturintis analogų pasaulio rinkoje, užpatentuotas JAV, Europoje, Kinijoje, Japonijoje ir Rusijoje, - sako Neringa Žukauskaitė, Kauno UAB „Resula“ komercijos direktorė. – Rašiklio savininkas pats gali pasirinkti savo mikro simbolius. Pasirašinėjant tokiu rašikliu gali būti garantuota visapusiška firmos dokumentų apsauga nuo padirbinėjimo. Be to, toks daiktas yra prabangus aksesuaras, pabrėžiantis jo savininko aukštą statusą  MySignerPen kpmpanija klientams garantuoja, kad naudoja tik sertifikuotus retuosius metalus, brangakmenius, kitas žaliavas“.
„MySigner Pen“ korpusas gaminamas Vokietijoje, o šerdelė – Šveicarijoje. Iš pastarosios šalies kilęs ir pats išradėjas.
Pats rašiklis siūlomas kelių versijų. Jo korpusas gali būti sidabrinis, dengtas 18 karatų auksu, pagamintas iš rutenio ar įvairiais raštais puošto plieno. Korpausas gali būti papuoštas Swarovski kristalais, deimantais ar perlais. Suprantama, toks unikalus daiktas tikrai nėra pigus malonumas, jo kaina prasideda nuo 1150 eurų. Kartu su rašikliu parduodamos dvi šerdelės, jų paprastai užtenka maždaug dviem metams. Siūloma ir paprastesnė rašiklio versija, kuri gali būti dovanojama ne vadovams, o pavyzdžiui, įmonės darbuotojams. Tokių rašiklių kaina – maždaug nuo 500 eurų.         
UAB „Resula“ yra „MySigner“ atstovas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

1. Rašikliu „My Signer Pen“ rašytame rašte lieka mikrokodas. Tas mikrokodas leidžia nustatyti, ar abejotinai atrodantis parašas iš tiesų yra rašiklio savininko.
2. Pasirašinėjant tokiu rašikliu gali būti garantuota visapusiška firmos dokumentų apsauga nuo padirbinėjimo. Be to, toks daiktas yra prabangus aksesuaras, pabrėžiantis jo savininko aukštą statusą“.
3. „My Signer Pen“ komplekte yra originali lupa ir specialus blizgus popierius. Su jų pagalba galima įžvelgti paties vartotojo įrašytus mikrokodus, juos galima pademonstruoti ir draugams ar verslo partneriams.

Neringa Žukauskaitė
Kauno UAB „Resula“ komercijos direktorė
8 699 94366, neringa@resula.lt

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/rasiklis_paliekantis_koda_rasalo_pedsake/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.