Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Rąstiniai namai - siūlo G. Ragucko įmonė

   2009-03-17

Jeigu norite, kad rąstinį namą jums pastatytų tikri meistrai, puikiai išmanantys visas savo amato subtilybes, pataikėte ten, kur reikia. Gintauto Ragucko įmonė yra sukaupusi tikrai didelę tokių namų statybos patirtį. Geri meistrai brangina savo vardą, todėl nedaro nekokybiškų darbų – viskas nuo pradžios iki pabaigos bus padaryta tinkamai.

Galėsite išsirinkti iš daugelio įmonės siūlomų projektų. Jeigu nė vienas jūsų netenkins, bus ieškoma kitų jums tinkamų variantų. Pasirinksite projektą – ir galite būti ramūs. Toliau viskas bus padaryta laiku ir kokybiškai.

Jums reikia ne namo, o nedidelės rąstinės pirtelės, pavėsinės arba vasarnamio? Jokių problemų. Svarbu, kad tai statinys iš rąstų. Gintauto Ragucko įmonė padės jums įgyvendinti tokį variantą, koks jums prie širdies.

Gintauto Ragucko įmonės specialistai stato rąstinius namus užsakovų sklypuose visoje Lietuvoje. Įmonė rūpinasi ir tais klientais, kurie neturi laiko užsiimti sklypų paieška.

Niekam ne paslaptis, kad rąstinis namas jaukus, sveikas gyventi. Medienos kvapas jūsų namuose tarsi primena, kad jus supa natūrali, ekologiška medžiaga. Toks namas labai šiltas žiemą ir vėsus vasarą, jame puiki garso izoliacija.

Rąstiniai namai yra skirti žmonėms, kurie ne tik mėgsta patogumus ar nori sutaupyti, bet ir yra neabejingi grožiui, kuriems rūpi ir mūsų šalies tradicijos. Mūsų protėviai nuo seno gyveno rąstiniuose namuose, tokie namai – tai mūsų paveldo dalis. To paveldo neužgoš tai, kas mūsų šaliai nėra būdinga ir ateina iš kitų tautų. Rąstiniai namai Lietuvoje visada buvo populiarūs ne tik todėl, kad mūsų protėviai ar mes patys mėgstame grožį. Jie, kaip ir mes, buvo praktiški žmonės, todėl puikiai suprato, kas mūsų klimato sąlygomis iš tiesų naudinga ir patogu.

G. Ragucko statybinė įmonė
Vilniaus g. 28, Prienai
Tunelio g. 60, Kaunas
Tel. (8-687) 91 117
Faks. (8-37) 712 559
El. p.: graguckas@yahoo.com





Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 08 10 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite