Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Raukšlės dingsta lyg po dailininko teptuku

   2019-11-19

Šiandien kosmetologija siūlo tiek daug odos išlyginimo ir atjauninimo procedūrų, kad sunku išsirinkti. Vienintelis tinkamos ir kokybiškos procedūros rodiklis – akivaizdūs teigiami pasikeitimai jau po pirmos procedūros. Būtent tokiais rezultatais gali pasigirti kosmetologė Ieva Stankūnienė, kuri padeda savo klientams išspręsti odos problemas inovatyviausių kosmetologijos technologijų pagalba.

 

 

 

Rūgštys ir peptidų terapija – šių dienų kosmetologijos avangardas, kuris padeda stebuklingai atjauninti odą per kelias savaites. Rūgštinio pilingo formulė „BioRePeelCl3“ - tai inovatyvus dvifazis patentuotas vaistinis preparatas, pasižymintis biostimuliaciniu, atjauninančiu ir šveičiamuoju poveikiu. Jo unikalumas slypi kompleksiniame veikime - BioRePeelCl3 ne tik pašalina išorinio raginio sluoksnio ląstelės prasiskverbiant iki dermos, bet ir ženkliai pagerina odos tonusą, paleidžia regeneracijos procesą, užtikrina ilgalaikį liftingo efektą.

 

Peptidų terapija „Nanoasia" – ekskliuzyvinis korėjietiškos kosmetologijos stebuklas. Susižavėjusi inovacine technologija Ievą Stankūnienę praėjo visus reikalingus mokymus, gavo sertifikatą garantuojantį ne tik produkto, bet ir jo pritaikymo kokybę ir pirmoji Kaune pradėjo siūlyti šią paslaugą. „Nanoasia" – „oro teptuku“ vadinama technologija - prilygsta biorevitalizacijos procedūroms, bet leidžia išvengti adatų panaudojimo. Neinvazinės procedūros metu aukšto slėgio oro srovė įveda į odą rekordinės acetilo heksapeptido (argirelino) koncentracijos serumą. Šio veiksmingo peptidų, aminorūgščių ir augalinių ekstraktų kokteilio molekulių dydis yra tik 4 nanometrai - dvigubai mažesnis už žmogaus poras, todėl preparatas pasiekia epidermio giliausi - bazalinį sluoksnį. „Nanoasia" neturi kontraindikacijų, kas nekeista, kadangi produkto sudėtyje nėra nei parabenų, nei sunkiųjų metalų ar kitų toksinių medžiagų.

 

 

 

Brandesnės ir probleminės odos savininkės rezultatus matys jau po pirmos procedūros. Kiek konkrečiai reikia procedūrų nustatoma individualiai, priklausomai nuo odos būklės, bet optimaliam raukšlių gylio sumažinimui reikia mažiausiai trijų apsilankymų. Efektui sustiprinti kosmetologė aprūpina klientes produktais, kurie leidžia ilgiau išlaikyti odos atjauninimo efektą.

 

 

 Šimtai sėkmingų procedūrų ir patenkinti klientai nėra atsitiktinumas Ievos Stankūnienės darbe – kosmetologe kruopščiai atrenka produkciją, pastoviai dalyvauja specializuotose seminaruose, nuolatos ieško sėkmingų inovatyviausių odos atnaujinimo būdų.    

 

 

 

 

 

 

 

IEVA STANKŪNIENĖ 

Įvaizdžio salonas „Role313“

Tel. +370 674 08420

K. Petrausko g. 44, Kaunas

El. p. ieva.stankuniene@gmail.com

Facebook.  Ievos kosmetologines paslaugos

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite