Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Regitra“ elektroninėje erdvėje atvėrė numerio ženklų sandėlius – rinktis galima iš 30 tūkstančių

   2018-10-10

Norite perregistruoti Lietuvoje eksploatuotą automobilį savo vardu? O galbūt tiesiog pasikeisti numerio ženklų skaičių ir raidžių kombinaciją? „Regitra“ siūlo šias paslaugas atlikti internetu, nes tokiu būdu nuo šiol galima pasirinkti iš daugiau nei 30 tūkst. numerio ženklų, esančių bet kuriame „Regitros“ padalinyje.

PERREGISTRUOTI AUTOMOBILĮ GALIMA NEIŠĖJUS IŠ NAMŲ

Jau kurį laiką „Regitra“, registruojantiems Lietuvoje eksploatuotą automobilį, siūlo taupyti savo laiką ir atlikti šį veiksmą internetu, o ne atvykus į padalinį. Ši paslauga turi ir dar vieną privalumą – perregistruojant automobilį savo vardu, galima pasirinkti ir norimą numerio ženklo derinį, kuris jau yra pagamintas ir saugomas bet kurioje Lietuvos vietoje įsikūrusiame padalinyje. Paslauga gali naudotis ir tie asmenys, kurie nori tiesiog pasikeisti numerio ženklus į naujus arba išsiimti juos vietoje prarastų.

Pagrindinė sąlyga – ši paslauga teikiama, jei asmuo užsisako transporto priemonės registracijos liudijimo bei numerio ženklų pristatymo į namus paslaugą. Pasirinkti norimą numerio ženklo derinį gali automobilių, krovininių automobilių bei jų priekabų, o taip pat motociklų, mopedų savininkai. Pasirinktas žmogui patinkantis numerio ženklas kainuoja 35 Eur.

„Žmonės mėgsta išsiskirti daugelyje sričių: namų interjeru, apranga ar tam tikrais daiktais, tad ne išimtis ir automobiliai. Daliai žmonių svarbu, kad jų transporto priemonė būtų labiau pastebima, o taip pat paženklinta jiems svarbiomis datomis ir raidžių deriniais. Taigi, džiaugiamės, kad mūsų klientai gali sau patinkančius numerio ženklus rinktis daugiau nei iš 30 tūkst. derinių“, – sako „Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas.

KAIP UŽSISAKYTI NAUJUS NUMERIO ŽENKLUS?

Norintys išsirinkti bei įsigyti patinkantį numerio ženklo derinį, kviečiami apsilankyti „Regitros“ interneto svetainėje, kur reikės pasirinkti mygtuką „E. paslaugos“ ir tuomet prisijungti prie Kelių transporto priemonių registravimo sistemos, arba, kitaip vadinamo, eKETRIS.

Prisijungę prie sistemos, priklausomai nuo norimos paslaugos tipo, pasirinkite vieną iš šių mygtukų: „Įsigijau Lietuvoje registruotą transport priemonę“ arba „Noriu pakeisti numerio ženklus į naują derinį arba gauti naujus vietoje prarastų“.

„Regitros“ darbuotojams patvirtinus teisingai užpildytą Jūsų prašymą, naują dokumentą bei numerio ženklus kurjeris nurodytu adresu pristatys per 2 darbo dienas.


PERPUS ATPIGO NUMERIO ŽENKLAI

Dar šių metų balandį buvo sumažintos istorinių, prekybinių, diplomatinių ir elektromobiliams ženklinti skirtų numerio ženklų kainos. O nuo liepos atpigo daugiausiai išduodamų, arba kitaip tariant, bendrųjų numerio ženklų kainos. Vietoje 15,06 Eur lengviesiems automobiliams nuo šiol jie kainuoja dvigubai mažiau – 7,20 Eur. Tokia pati kaina už numerio ženklus taikoma ir taksi automobilių savininkams.

Tuo tarpu motociklų, mopedų ir visų keturračių numerio ženklai atpigo nuo 7,53 Eur iki 3,60 Eur už vienetą, priekabų – nuo 8,11 Eur iki 3,60 Eur už vienetą. Daugiau nei dvigubai mažėjo ir numerio ženklų, skirtų ženklinti krovininiams automobiliams, M ir N kategorijos autobusams kaina.


 

VĮ „REGITRA“
Liepkalnio g. 97, LT-02121, Vilnius
Tel.: (8 5) 258 9198
Mob. tel.: 8 621 94990
El. paštas: komunikacija@regitra.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 06 14 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite