Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

REHAU langai papuoš jūsų namus

   2007-03-27

Iš vieno vartotojo dienoraščio:

Rugpjūčio 10 d. Dažiau langus. Atrodo, stiklus teks keisti, nes visi išmarginti baltais dryžiais. Vakare atėjo draugai, kvietė alaus. Negalėjau atplauti rankų, veido ir plaukų, todėl atsisakiau.

Rugpjūčio 13 d. Dažiau langus. Praskrido kažkokių mašalų pulkas, ir visi prilipo prie rėmų. Atlupinėjau pincetu – pusantro tūkstančio. Pavargau. Vakare draugai vėl kvietė alaus. Negalėjau. Vos nušliaužiau iki lovos.

Rugpjūčio 15 d. Dažiau langus. Papūtė vėjas ir plačiai atidarė langelį. Dažų skardinė nukrito ant grindų. Linoleumą teks keisti. Po ranka pakliuvo kirvis. Langus dabar taip pat teks keisti. Atėjo draugai, juos išplūdau. Ir draugus teks keisti.

Rugpjūčio 20 d. Įrašų kol kas nėra.

Pažįstama situacija, ar ne?

Visas pasaulis jau beveik pusę amžiaus naudoja plastikinius langus. Savo patikimumu ir naudojimo patogumu plastikiniai langai sudaro rimtą konkurenciją tradiciniams mediniams. Be to, kasmet auga plastiką besirenkančių naujakurių skaičius. Tokia tendencija deramai pateisinta praktiniais sumetimais. Kad būtų išlaikyta langų mediniais rėmais forma, reikia apsirūpinti dažais, glaistu, popieriumi apklijavimui, porolonu ir, be viso šito, nepaprasta kantrybe. Plastikinių langų pakanka vienų.

Bet plastikas būna įvairus. Šiuolaikinė rinka siūlo daugybę variantų. Tinkamai pasirinkti ne taip paprasta. Kreipimasis į rinkoje užsirekomendavusią firmą padeda sutaupyti laiko, pinigų ir pašalina nemalonią būtinybę mokytis iš savo klaidų.

Gerbiamas skaitytojas, žinoma, turi teisę paklausti: „Kokiu įvairumu gali pasižymėti įprasti langai? Tai juk ne automobilis ar drabužiai!“ Iš tikrųjų, įprasti langai gali pasirodyti visiškai vienodi: sąvara, rėmas, pagaminti iš tos pačios medžiagos. Apie
REHAU profilių langus to nepasakysi. Kiekviena sistema turi savo skirtingus ypatumus ir pranašumus, išskiriančius ją iš įprastos „langų grupės“.

Be REHAU tai būtų tik paprastas langas
2006 m. REHAU naujiena – vėdinimo sistema REHAU-AirComfort. Dažnai pasitaiko, kai naujos ar senos statybos namuose yra pakeičiami nesandarūs seni mediniai langai į naujus plastikinius langus ir dėl gero naujų langų sandarumo ir nepakankamo vėdinimo pradeda rasoti langai, sienos ar lubos. Tuomet yra galimybė atsirasti pelėsiui Jūsų namuose.

 Rasa krenta ant vėsesnių patalpos paviršių esant per didelei drėgmei bute. Drėgmė atsiranda nuo vonios procedūrų, nuo džiūstančių skalbinių, nuo indaplovės, nuo skalbimo mašinos, nuo virimo ar kepimo, nuo gėlių ir netgi nuo žmonių kvėpavimo.

Tyrimų ir skaičiavimų metodu galima tiksliai nustatyti kiek kartų ir kiek laiko reikia vėdinti atitinkamas patalpas, kad užtikrintume optimalų klimatą namuose. Bet to Jums nereiks daryti dėka naujos REHAU-AirComfort vėdinimo sistemos. Ji padarys tai už Jus. Nauja REHAU-AirComfort vėdinimo sistema patogi dar ir tuo, kad nesunkiai ją galima įmontuoti į jau pastatytus REHAU langus. Naujos kartos vėdinimo sistemos teiraukitės pas sertifikuotus langų iš REHAU profilių gamintojus.

Kai kurie vartotojai, susidarę klaidingą nuomonę apie plastikinius langus, bijo, kad jie bus nepatvarūs. Iš tiesų, nežiūrint vizualaus lengvumo, tokie langai patikimi. Plieninių armuočių dėka plastikinių langų patvarumas kelis kartus viršija medinių rėmų patvarumą. Prie to pridėkite langų furnitūros įtvirtinimus keletu profilinių ir plieninių sienelių, uždarymo prietaisų atsparumą įsilaužimui. Landžiam vagišiui prisieis ieškoti sėkmės kitoje vietoje.

Ko dar baidosi žmonės, nesusipažinę su metaloplastiko paslaptimis? Štai po kokio nors rūgštaus lietaus ar kito gamtos kataklizmo langai praras spalvą. Kaip juos nudažyti? Dėl to nesijaudinkite! REHAU profiliai atsparūs nepalankiam aplinkos poveikiui, tai patvirtinama atitinkamais sertifikatais.

Be to, REHAU profiliai – tai begalinė formų, spalvų ir gaminių įvairovė. Be langų, asortimente yra pačių įvairiausių durų: vidinės ir lauko, dvigubos ir suveriamos. Galima gaminius pasirinkti individualiai: pagal kambario, biuro toną, mylimo šuns arba akių spalvą.

Tyla, grynas oras, šiluma ir ramybė – apie ką dar galima svajoti? Ir tegul už lango kamuoliais kyla dulkės, lyja lietūs arba šėlsta uodai – prieš jūsų naujus langus jie bejėgiai. O jeigu pasibels gaivus vėjelis, kodėl neįsileidus į svečius gero draugo? Langai be vargo atsidaro skirtingomis plokštumomis, reikiamu kampu, taip, kad vėjelis nekeltų nerimo.

Ir štai eilinio vartotojo dienoraštyje pasirodo įrašas:

Rugpjūčio 20 d. Paklausiau laikraščio patarimo ir įdėjau bute plastikinius REHAU langus. Pagaliau galėjau pasilepinti alumi ir pailsėti. Vaikštau po butą, grožiuosi langais, išeinu į gatvę – negaliu atsižiūrėti. Gaila, kad anksčiau nežinojau apie REHAU langus, veltui nuplaukė savaitė atostogų...

REHAU-Basic-Design, REHAU-Thermo-Design, REHAU-Brillant-Design, REHAU-Thermo-Design-70 profilių sistemų langus gamina langų konstrukcijų firmos gamintojos, turinčios sertifikatus. Dar ruošiant užsakymą atsižvelgiama į visas smulkmenas, būtinas sėkmingam jo atlikimui, taip pat remiamasi kokybiniais principais. Kokybė visais požiūriais!

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite