Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Reikalavimai autobusų saugumui – beveik kaip lėktuvams

   2012-09-26

Tolimais maršrutais važiuojantiems autobusams keliami dideli saugumo reikalavimai. Gal kiek ir per drąsu būtų tuos reikalavimus lyginti su keliamais lėktuvams, bet skirtumai nuo reikalavimų, keliamų krovininėms mašinoms, iš tikrųjų dideli

„Galite įsivaizduoti, kokią prastą reklamą turizmo operatoriui ar rimtai keleivių vežimo įmonei gali padaryti sugedęs kelionėje  autobusas, - sako Žana Mitkuvienė, UAB „Dovaina“ pardavimų vadovė. – O ką jau bekalbėti apie rimtesnio incidento galimybę. Rimti vežėjai saugo savo reputaciją, niekas į gerą vakarietišką autobusą nemontuos nežinomo gamintojo detalės. Kai kuriais atvejais autobusui lyg ir tinka to paties Europos gamintojo sunkvežimio originali detalė. Bet nei rimtos vežimo firmos, nei rimti meistrai tokiais dalykais nerizikuoja“.
Autobusuose kur kas daugiau dėmesio skiriama ir keleivių komfortą užtikrinančioms sistemoms – pavyzdžiui, oro kondicionavimo. Suprantama, kokie būtų atsiliepimai turistų, kur nors iš saulėtos Italijos grįžusių autobusu su sugedusiu kondicionieriumi...
Važiuojantiems į tolimą kelionę turistams verta žinoti, kad autobusų klasę žyminčios nuo vienos iki keturių žvaigždučių nurodo ne tik pagal patogumą, bet ir pagal atitikimą saugumo reikalavimams.
„Prekiaujame dalimis tik Europos Sąjungos kilmės autobusams, - pasakoja „Dovainos“ pardavimų vadovė.  – Pas mus detales autobusams perka didžiausi Lietuvos autubusų parkai -  „Dovaina“ – nuolat dalyvauja jų rengiamuose konkursuose.  Mūsų parduodamos dalys sertifikuotos, turime ir specialių sertifikatą leidžiantį pardavinėti atsargines dalis troleibusų parkams. „Dovainoje“ dirba profesionalai, kurie gali ne tik patarti parduodant dalį, bet ir kur kokybiškai suremontuoti autobusą.
Iš įmonės autobusų dalis dažnai perka Latvijos autobusų parkai, pasitaiko, kad perka ir Estijos užsakovai. Priežastis – ir aukšta kokybė, ir tai, kad. Lietuva yra tranzito šalis, čia pirkti mūsų šiauriniams kaimynams pigiau.  
Taip pat „Dovainos“ specialistai gali pasiūlyti visą komplektą detalių mazgų remontui, pavyzdžiui, remontuojant galinę ašį (stebulę, guolius, riebokšlius, sandariklius, atraminius žiedus, veržles, fiksacinius žiedus, ašigalius, šoninės pavaros detalių komplektus, velenėlių remonto komplektus, stabdžių būgnus ir stabdžių kaladėles).
„Dovaina“ šiemet švenčia 20 metų jubiliejų. Pasak pašnekovės, tai yra savotiškas darbo kokybės garantas.

Žana Mitkuvienė
UAB "Dovaina" pardavimų vadovė
Draugystės g. 19, Kauna
Tel. 8 37 353505,
zana@dovaina.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2022 05 27 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2022. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite