Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Reikia pagalbos perkant automobilį? Pagalba yra!

   2019-10-16

Ieškant naudoto automobilio susiduriama su didžiule pasiūla, kuri dėl pirkėjų žinių trūkumo, dėl mažai kompetencijos turinčių patarėjų ir neretai dėl nesąžiningų pardavėjų, išsekina ir nuvargina. Praradus budrumą, nuperkamas bevertis, prastos būklės automobilis, kuris nedžiugina.

Kaip to išvengti jei neturite laiko, žinių ar galimybės nugabenti patikusį automobilį patikrai į servisą?

Kreipkitės į „Pagalba perkant automobilį“ ir po apžiūros gausite informaciją su nuotraukomis ir komentarais apie faktinę automobilio būklę. 

 

 

Šiandien Jūsų laikas kainuoja per brangiai, kad skirtumėte jį tam, ką gali atlikti profesionalas, mylintis savo darbą. Automobilių versle 17 metų dirbanti komanda, per tą laiką, verslo ir asmeniniais tikslais, vairavo, apžiūrėjo, remontavo ir naudojo daugiau kaip 500 įvairių markių ir modelių automobilių. Turint tokią patirtį, vien pažvelgus į automobilį, specialistas mato daugiau nei kiti, žino į kurias vietas pirmiausiai atkreipti dėmesį ir ką patikrinti norint įsitikinti nepriekaištinga perkamo automobilio būkle.

 

 „PAGALBA PERKANT AUTOMOBILĮ“ PAAIŠKINA KAIP VEIKIA PASLAUGA:

- Jei radote automobilį, kuris Jus sudomino, siųskite jo skelbimo nuorodą mums, pakomentuosime skelbimą ir jei nuotraukose viskas atrodys gerai, susitarsime su pardavėju, kada atvykstame automobilio apžiūrai, o Jums beliks tik laukti ataskaitos apie jo būklę. Be abejo, į apžiūrą galime vykti ir kartu su pirkėju.

               

-KAS ATLIEKAMA PASLAUGOS METU?

-Paslaugos metu atliekama nuodugni automobilio vizuali apžiūra, pamatuojamas automobilio kėbulo dažų storis, siekiant nustatyti galimus avarijos pėdsakus, padaroma kompiuterinė diagnostika ir atliekamas bandomasis važiavimas, jei yra tam tinkamos sąlygos.

 

- AR YRA AUTOMOBILIŲ MARKIŲ AR MODELIŲ, KURIŲ NEREKOMENDUOTUMĖTE PIRKTI?

- Galima atsakyti taip: blogų automobilių nėra, yra tik bloga jų priežiūra.

 

- KOKIA PASLAUGOS KAINA?

- Vieno automobilio apžiūros kaina yra 50 eurų. Papildomai kainuoja tik jei automobilis yra ne Kaune. Tuomet prie kainos prisideda 15 ct/km už Kauno ribų.

 

- KĄ PATARTUMĖTE IEŠKANTIEMS GERO NAUDOTO AUTOMOBILIO?

- Pagrindinė taisyklė ieškant gero naudoto automobilio - gerai ir pigiai nebūna. Taip pat labai svarbu apsišarvuoti kantrybe. Nors pasiūla ir milžiniška, bet tas vienintelis, kuris skirtas Jums, galbūt dar tik pakeliui į rinką. Ir nereikia bijoti parduodamų automobilių po eismo įvykio ar su gedimais, nes juos galima kokybiškai suremontuoti ir toliau saugiai bei patikimai eksploatuoti. Paieškos metu nesikoncentruokite į vieną markę ar modelį. Taip sau apribosite pasirinkimą. Daug išmintingiau ieškoti automobilio pagal reikalingus techninius parametrus, kainą ir nenurodant konkrečios markės ar modelio.

 

 

PAGALBA PERKANT AUTOMOBILĮ

Tel.: +370 684 15286

gerasnaudotasauto@gmail.com

FB: Pagalba perkant automobilį

IG: pagalbaperkantautomobili

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite