Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Reklama ant automobilio: viskas, ką reikia žinoti

   2020-02-04

Vis daugiau verslininkų pasinaudoja galimybe savo prekes ar paslaugas nemokamai reklamuoti 365 dienas per metus. Tam puikiai pasitarnauja jų automobiliai. Ilgametę patirtį apklijuoti automobilius turinčios bendrovės „Promo Cars“ pardavimų vadovas Mindaugas Kalpokas pasidalijo patarimais, ką reikia žinoti kiekvienam, norinčiam savo automobilį paversti reklamos priemone. 

automobilio apklijavimo maketas

 

Pirmiausia – nemokama konsultacija

Ir „Promo Cars“ specialistai, ir sėkmingų įmonių, pasinaudojusių automobilio apklijavimo paslauga, vadovai rekomenduoja ją rinktis, nes taip galima labai efektyviai išnaudoti nemokamą reklamos plotą, nuolat didinti prekės ženklo žinomumą, nes reklamą ant automobilio kasdien pamato nuo 10 tūkst. iki 30 tūkst. žmonių. Tyrimais įrodyta, kad patrauklų, ryškų, išskirtinio dizaino automobilį, kuris apklijuotas reklama, pastebi apie 89 proc. jį pamačiusių žmonų, o iš jų apie 79 proc. įsimena reklamuojamą prekės ženklą. Tad akivaizdus faktas, jog reklama ant automobilio yra efektyvi 365 dienas per metus.

automobiliu apklijavimas

 

 

Anot M. Kalpoko, tam, kad klientai, pasirinkę automobilio apklijavimo paslaugą, būtų patenkinti, jie turi žinoti, kaip vyksta visas šis procesas. Visas detales „Promo Cars“ specialistai išdėsto per 15 min. trukmės nemokamą konsultaciją. „Tada mes išgirstame kliento lūkesčius, pavyzdžiui, kokį plotą jis nori apklijuoti – ar tik dureles, ar visą automobilį. Taip pat kalbame apie reklamos ilgaamžiškumą, kiek automobilio apklijavimas tarnaus, pateikiame informaciją apie atliktiems darbams suteikiamas garantijas. Klientui užduodame visus mums rūpimus klausimus, kad galėtume pateikti kuo geresnį, jo norus atitinkantį pasiūlymą. Kitaip tariant, po konsultacijos kliento norus paverčiame skaičiais – parengiame preliminarų pasiūlymą, kiek kainuos reklamos projektavimas, o kiek pats apklijavimas“, – kalbėjo M. Kalpokas.  

apklijavimas reklama

 

 

Kainą paskaičiuoja itin tiksliai

Jei klientas pritaria preliminariam pasiūlymui, kitas etapas – reklamos projektavimas, kai kuriamas reklamos dizainas, maketas. „Klientas mums turi pateikti savo logotipą, tekstą, nuotraukas, gal kokį eskizą turi pasiruošęs. Su klientu aptariame tikslesnę dizaino kryptį – spalvas, naudojamas nuotraukas, užrašus. Reklamos dizainas visada kuriamas tik pagal kliento pageidavimus. Jam pateikiame tris skirtingus variantus, iš kurių klientas išsirenka vieną, kurį tobuliname tol, kol užsakovas bus patenkintas. Klientas būsimą reklamos dizainą gali pamatyti ir 2D, ir 3D formatais. Per visą įmonės gyvavimo istoriją nesame turėję nė vieno atvejo, kad nerastume klientą tenkinančio sprendimo“, – pabrėžė M. Kalpokas.

 

Kai reklamos projektavimas būna baigtas, „Promo Cars“ specialistai gali tiksliai paskaičiuoti, kiek kainuos reklamą užklijuoti ant automobilio, nes projektas kuriamas ant automobilių gamintojų pateiktų transporto priemonių brėžinių, todėl apklijuojamas plotas žinomas labai tiksliai – milimetrais.
reklama ant automobilio projektavimas

 

Kai užsakovas pasako savo galutinį sprendimą, pradedami gaminti lipdukai, kurie bus klijuojami ant automobilio. „Paraleliai su klientu suderiname laiką, kada jis turi mums pristatyti savo transporto priemonę, kad ją galėtume apklijuoti. Visada prašome, jog klientai atvarytų švarią transporto priemonę – ji gali būti nuplauta paprastoje plovykloje“, – aiškino M. Kalpokas.

 

Apklijuoja ir lėktuvus

Pats automobilio apklijavimas reklamine plėvele užtrunka nuo 2 valandų iki kelių dienų – terminas priklauso nuo to, koks plotas turi būti apklijuotas. Kai darbai baigti, klientui pranešama, kad jis gali atvykti pasiimti automobilį. Tuomet vyksta apklijuotos transporto priemonės apžiūra – atliktus darbus vertina ir „Promo Cars“ specialistai, ir klientas. „Pabrėžtina tai, jog garantinių sąlygų užtikrinimui klientas po 2-3 savaičių turi dar kartą pristatyti apklijuotą automobilį, kad matytume, kaip atrodo transporto priemonė, ar patys nepalikome probleminių vietų. Po šios apžiūros savo darbams ir suteikiame garantiją. Jos laikotarpis priklauso nuo kliento pasirinktų medžiagų ir yra nuo 6 iki 24 mėn., o pačios reklaminės plėvelės ilgaamžiškumas yra 72 mėnesiai. Reikia žinoti, jog garantija suteikiama tik nuo atsiklijavimo fakto, o ne nuo mechaninių pažeidimų. Visas garantines sąlygas aptariame su klientais, kad nekiltų nesusipratimų“, – pabrėžė M. Kalpokas.

reklama ant automobilio

 

 

Jo žodžiais, automobilio apklijavimas tarp verslininkų yra vis labiau populiarėjanti reklamos priemonė. „Promo Cars“ specialistai gali apklijuoti ne tik automobilius, didesnes transporto priemones, bet ir lėktuvus ar traukinius, jachtas. Jie dirba visoje Lietuvoje, ne tik didžiuosiuose šalies miestuose.

 

M. Kalpokas patarė, jog reklama ant automobilio panorę pasipuošti klientai, rinkdamiesi, kas suteiks šią paslaugą, visada turėtų atkreipti dėmesį ir išsiaiškinti, kokios medžiagos bus naudojamos, kaip tiksliai bus paruošti reklamos projektai, kokios bus suteikiamos garantijos.

mikroautobuso apklijavimas

 

 

 

 

UAB „PROMO CARS“

Julijanavos g. 2, Kaunas

Dirba visoje Lietuvoje

Tel.: 8 611 77037

El. p.: info@promo-cars.lt

www.promo-cars.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite