Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Reklamos studijos „Pico line” koziris – moderni įranga

   2006-10-14

Kaune jau 12 metų veikianti reklamos studija „Pico line” savo veiklos strategiją grindžia investicijomis į modernią įrangą. Tai leidžia įmonei teikti klientams itin kokybiškas paslaugas.
„Neseniai investavome į dar vieną sudėtingą įrenginį – labai tikslias frezavimo stakles, skirtas išpjauti gaminiams iš plastiko ir minkšto metalo, - pasakojo Audrius Zilnys, UAB „Pico line” direktorius. – Šiomis staklėmis taip pat galima graviruoti ant minėtų medžiagų. Jomis ruošiame pusgaminius iškaboms, kitiems reklamai skirtiems gaminiams.”
Įrangos tikslumas leidžia pasiekti visai kitokios kokybės, nei tada, kai iškabos raidės pjaustomos vos ne rankiniu pjūkleliu. Atskiros detalės išpjaunamos mikronų tikslumu, jos gali būti suleidžiamos tiesiog juvelyriškai. Tai neretai leidžia suteikti gaminiui papildomų funkcijų – pavyzdžiui, inkrustuoti šviečiančias iškabos raides į nešviečiantį foną ar atvirkščiai.
Įrangos našumas leidžia ne tik atlikti reklamines iškabas gaminančių įmonių užsakymus, bet ir bendradarbiauti su baldų gamintojais ar kitomis pramonės įmonėmis, pjaustant nestandartinius gaminius iš plastiko, organinio stiklo ar baldinių plokščių.
 „Pico line” stiprioji vieta yra reklamos gamyba. Turima moderni įranga leidžia darbus atlikti savo jėgomis, o ne perduodant klientų užsakymus kitoms įmonėms.
Viena iš retesnių paslaugų, kurias klientams siūlo „Pico line” – spauda ant tekstilės. Turima įranga leidžia perkelti ant audinio skaitmeninės spaudos vaizdą. „DYE SUB” audinių marginimo technologija pagrįsta tuo, kad sintetinio audinio ir dažų reakcija vyksta itin aukštoje temperatūroje. Taip marginto audinio spalvos neišblukina nei saulės spinduliai, nei plovikliai.
„Mūsų įmonėje pagamintos vėliavos išsiskiria spalvų ryškumu ir ilgaamžiškumu, - sako Audrius Zilnys. – Galime pasiūlyti klientams  reklaminius plakatus ant tekstilės, interjero detales ir kt.”
„Pico line” projektuoja ir gamina, apipavidalina ir įrengia parodų ekspozicijas. Puiki gamybinė bazė, naujausi technologiniai sprendimai leidžia tai padaryti kokybiškai.
„Mūsų tekstiliniai plakatai, galimybė spausdinti ant įvairių medžiagų leidžia pasiekti puikių rezultatų, - sako įmonės vadovas. – Tarkim, naudojant parodos ekspozicijos apipavidalinimui margintą tekstilę, stendai tampa ne tik patrauklūs, bet ir labai patogūs transportuoti – juk tekstilinės detalės labai lengvos.”
Įmonė spausdina plakatus ant popieriaus, lipduko ar PVC tento, kurių dydis iš esmės neribotas. Spalvinės skaitmeninės spaudos įranga leidžia greit atspausdinti didelį kiekį A4 ar mažesnio formato lankstinukų, bukletų ar kitų spaudinių. Turimos technologijos leidžia spausdinti ant kilimų, užuolaidų, tapetų, suteikti berėmėms stiklo konstrukcijoms matinį atspalvį su norimu vaizdu.  
„Gaminame reklamines iškabas, naudodami moderniausias technologijas, - sako Audrius Zilnys. – Tai gali būti tūrinės raidės, švieslentės, reklaminiai tentai. Apipavidaliname automobilius ir automobilių tentus – specialių plėvelių deka ant jų perkeliami grafiniai vaizdai ir fotografijos.”
„Pico line” teikia ir reklamos idėjų, firminio stiliaus kūrimo, dizaino paslaugas. Įmonė bendradarbiauja su daugeliu architektų – padeda įgyvendinti jiems interjero projektus.UAB „Pico line”
Kęstučio g. 56, Kaunas
Tel. 8 37 322006
www.picoline.lt
info@picoline.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite