Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Riebalus galima deginti ir radijo bangomis

   2014-04-01

Daugeliui merginų ir moterų pažįstamas rūpestis dėl nereikalingų riebalų. Kankinantys badavimai, prakaitavimas  ant treniruoklio takelio ar bėgiojant krosą – nuo seno žinomos priemonės , mažinančios kūno apimtis. Bet šiais laikais mokslas pasiūlo vis naujų būdų, kaip atsikratyti antsvorio. Tam pasitelkiami net ultragarsas ir radijo bangos.
Metodas, kai riebalai deginami ultragarso pagalba, vadinamas ultragarsine kavitacija. Specialus prietaiso antgalis skleidžia skirtingų dažnių bangas. Bangos sukelia ritminę organizmo audinių vibraciją, molekulės išjudinamos bangos judėjimo kryptimi. Tai sukuria vidinio audinių masažo efektą. Dėl to didėja kūno ląstelių membranų pralaidumas, keičiasi koloidiniai baltymai, ilgėja kolageno skaidulos. Dėl šio proceso gerėja audinių aprūpinimas deguonimi.
Ultragarsas padidina ląstelių membranų pralaidumą. Procedūros metu riebalai suyra ir per limfinę sistemą nukeliauja į kepenis. Kepenys riebalus suardo.
„Šis metodas, kuris dar vadinamas ultragarsine liposakcija, leidžia pašalinti perteklinius riebalus nuo šlaunų, pilvo, liemens ir pečių, pasakoja Vita Hishinuma, Kaune, priešais prekybos centrą „Savas“, veikiančios grožio studijos „Irėja“ kosmetologė. – „Kad procedūra būtų efektyvesnė, prieš ultragarso naudojimą audiniai pašildomi infraraudonaisiais spinduliais – tam naudojami specialūs kontroliuojamos temperatūros IR infraraudonieji spinduliai. Dėl to ultragarsas pasiekia kur kas gilesnius organizmo audinius. Ultragarso ir infraraudonųjų spindulių derinimas daro procedūras ypač efektyviomis, jų rezultatai gali būti lyginami su chirurginiu riebalų pašalinimo būdu“.
Pasak pašnekovės, procedūra neturi jokio šalutinio poveikio, o chirurginės operacijos neišvengiamai tokį poveikį turi.
„Po lipokavitacijos procedūros rekomenduojama atlikti limfodrenažinį masažą – tai gali būti daroma rankomis arba specialiu aparatu, – pasakoja pašnekovė. – Visos šios procedūros atliekamos mūsų grožio salone“.    
Pasak pašnekovės, tokios procedūros ne tik leidžia lieknėti, formuoti norimus kūno kontūrus, bet ir stangrina odą, daro ją elastingesnę, stimuliuoja kraujotaką, medžiagų apykaitą. Procedūros nerekomenduojamos nėštumo, kūdikio maitinimo, menstruacijų metu, taip pat sergant kai kuriomis ligomis.
Panašioms procedūroms gali būti naudojamos ir radijo bangos – elektromagnetinės bangos, kurias sukuria elektros srovė. Tokios procedūros turi radijo bangų liftingo pavadinimą. Specialus įrenginys sukuria kintamos poliarizacijos elektromagnetinį lauką. Tame lauke ima vibruoti atomai ir jonai. Tai įšildo audinius – šiluma ne ateina į organizmą iš išorės, o gaminama jo viduje. Toks reiškinys vadinamas diatermija.
Radijo bangų sukuriama šiluma siekia 45-55 laipsnius, toks terminis efektas veikia kolageno skaidulas, todėl jos pakaitomis tai įsitempia, tai susitraukia. Šiluma aktyvina ir kolageną bei elastiną gaminančias ląsteles, tad formuojasi naujos kolageno bei elastino struktūros. Be to, radijo bangos gerina kraujotaką, limfos tekėjimą, o tuo pačiu – ir audinių aprūpinimą deguonimi, mitybą. Gerėja ląstelių membranos pralaidumas. Visa tai leidžia sumažinti raukšlių gylį, didina odos tankį, elastingumą ir tonusą. Formuojamas veido ovalas, gerėja odos spalva. Pasiekiamas tas pats efektas, kaip atliekant odos liftingą – patempimą.  Pakilusi temperatūra aktyvina ir riebalų skaldymą, o tai mažina kūno apimtis. Temperatūros padidėjimas taip pat atpalaiduoja raumenis, o tai lemia geresnę savijautą.
„Ši procedūra, kurią irgi siūlome grožio studijoje „Irėja“, yra maloni ir visiškai neskausminga“, – sako Vita Hishinuma. – Daugeliu atvejų poveikis pastebimas jau po pirmosios procedūros. Oda tampa stangresnė. Ilgalaikis efektas ypač pastebimas po viso procedūrų kurso“. 
Viena iš siūlomų masažo rūšių – vakuuminis masažas. Tai veiksmingas gydymo būdas, kuris gydo vadinamąją „apelsino žievės“ odą. Vakuuminis masažas skatina kraujo priplūdimą į audinius ir taip gerina medžiagų apykaitą, skatina intensyviau tekėti limfą, stimuliuoja celiulito pažeisto riebalinio audinio mikrocirkuliaciją bei skatina riebalų deginimo procesus. Grožio studijoje „Irėja“ šis masažas atliekamas aparatu „Starvac“. Į aparatu paveiktus audinius patenka daugiau deguonies, tad oda tampa elastingesnė ir lygesnė.
Vakuuminiu masažu galima gydyti visas celiulito stadijas, ši masažo rūšis tinka ir pavargusiems, įtemptiems raumenims atpalaiduoti. Aparatu „Starvac“ gali būti atliekamos ir veido, kaklo bei krūtinės odos stangrinimas. Oda po procedūrų atjaunėja. Lyginamos raukšlės, pašalinami susikaupę skysčiai – dingsta paburkimas.      
Grožio studiją „Irėja“ Kaune atidarė Irina Gorelyševa, plaukų stilistė ,ilgai dirbusi Maskvoje. Čia ji praleidžia didesnę metų dalį, bet tebedirba ir Maskvoje – ten likę seni klientai.

1. Ultragarsinės kavitacijos prietaiso antgalis skleidžia skirtingų dažnių bangas. Bangos sukelia ritminę organizmo audinių vibraciją, molekulės išjudinamos bangos judėjimo kryptimi. Tai sukuria vidinio audinių masažo efektą. Dėl to didėja kūno ląstelių membranų pralaidumas, keičiasi koloidiniai baltymai, ilgėja kolageno skaidulos. Dėl šio proceso gerėja audinių aprūpinimas deguonimi. Ultragarsas padidina ląstelių membranų pralaidumą. Procedūros metu riebalai suyra ir per limfinę sistemą nukeliauja į kepenis. Kepenys riebalus suardo.
2. Panašioms procedūroms gali būti naudojamos ir radijo bangos – elektromagnetinės bangos, kurias sukuria elektros srovė. Tokios procedūros turi radijo bangų liftingo pavadinimą. Specialus įrenginys sukuria kintamos poliarizacijos elektromagnetinį lauką. Tame lauke ima vibruoti atomai ir jonai. Tai įšildo audinius – šiluma ne ateina į organizmą iš išorės, o gaminama jo viduje. Toks reiškinys vadinamas diatermija.
3. Radijo bangų sukuriama šiluma siekia 45-55 laipsnius, toks terminis efektas veikia kolageno skaidulas, todėl jos pakaitomis tai įsitempia, tai susitraukia. Šiluma aktyvina ir kolageną bei elastiną gaminančias ląsteles, tad formuojasi naujos kolageno bei elastino struktūros. Be to, radijo bangos gerina kraujotaką, limfos tekėjimą, o tuo pačiu – ir audinių aprūpinimą deguonimi, mitybą. Gerėja ląstelių membranos pralaidumas. Visa tai leidžia sumažinti raukšlių gylį, didina odos tankį, elastingumą ir tonusą. Formuojamas veido ovalas, gerėja odos spalva. Pasiekiamas tas pats efektas, kaip atliekant odos liftingą – patempimą. Pakilusi temperatūra aktyvina ir riebalų skaldymą, o tai mažina kūno apimtis. Temperatūros padidėjimas taip pat atpalaiduoja raumenis, o tai lemia geresnę savijautą.

Irina Gorelyševa
Grožio studijos „Irėja“ savininkė
Kovo 11-osios g. 128, Kaunas
8 684 70014



Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 03 27 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite