Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Rinkitės kokybę – „DUSCHY“ dušo kabinas

   2007-06-14

Kokybiška ir gerai įrengta dušo kabina yra modernaus vonios kambario sudėtinė dalis, vis daugiau šiuolaikiškų žmonių išsirenka būtent dušą kaip odos priežiūros priemonę. Gamintojai atkreipė dėmesį į šią tendenciją ir pasiūlė visiškai naują sprendimą. Tas sprendimas – suteikti tradicinei dušo kabinai įvairių papildomų funkcijų: hidromasažą, garinę pirtį, apšvietimą, stereosistemą, radiją, telefoną ir net televizorių.

Visos šios naujovės sėkmingai pritaikytos Švedijos kompanijos „DUSCHPRODUKTER" AB gaminiuose, kuriuos dabar galima įsigyti ir Lietuvoje.

Dušo kabinos „DUSCHY"

Svarbiausias filosofijos, kuria vadovavosi gamintojas, bruožas – sukurti kurortą vonios kambaryje.

Šios šiuolaikiškos dušo kabinos suformuotos kaip kompleksas, kuriame žmogus gali ne tik praustis, o taip pat ir pailsėti, atsipalaiduoti, jaustis patogiai ir komfortiškai. Pakeistas ne tik dizainas, pasitelktos naujos technologijos ir daugiafunkciškumas. Tradicinis dušas papildytas lubų dušu su šešiasdešimčia skylučių, kurio dėka visiškai simuliuojamas lietaus efektas, bei hidromasažo sistema, kuri, priklausomai nuo modelio, turi nuo 6 iki 12 hidromasažo plyšių. Puikiai žinoma, kad hidromasažas bene geriausiai iš visų masažo rūšių tinka gerinti nugaros raumenų ir kitų audinių kraujotakai. Papildomam komfortui komplekse taip pat įrengtas hidromechaninis įtaisas, skirtas pėdų masažui. Naudotojo patogumui dušo kabina turi patogią vietą atsisėsti ir apšvietimą kabinos lubose ir sienose.

Garinės dušo kabinos

Kad būtų komfortiškesnės, šiuolaikiškos garinės kabinos turi efektyvią garinės saunos sistemą su temperatūros reguliavimo galimybe. Kabinoje įrengtas termostatinis radiatorius, 2,8 KW galingumo garinės pirties įranga turi automatinę vandens tiekimo reguliavimo sistemą. Vandens tiekimo perjungimas skirtingiems darbo režimais reguliuojamas elektronikos dėka. Tokia funkcinė naujovė – garinė dušo kabina – greit įgyja vis didesnį populiarumą, palikdama šešėlyje tradicinę garinę pirtį.

Kompanija UAB „DUSCHY" Lietuvos rinkai siūlo aštuonis Švedijos gamintojo „DUSCHPRODUKTER" AB garinių kabinų modelius, jie yra įvairių gabaritų, galima išsirinkti dizainą, tinkamą įvairiems interjerams ir vonios kambario dydžiams. Modeliai 5020, 5030, 5040, 5060, 5070 turi vonias, 5040, 5060, ir 5070 modelių vonios hidromasažinės. Modeliai 5009, 5011, 5050 turi padėklą. Kabinų elektronikos sistema leidžia nustatyti garinės pirties funkcijos veikimo laiką, turi radijo, telefono su garsiakalbiu, apšvietimo reguliavimo funkcijas. Absoliuti naujovė yra tai, kad 5050, 5060, 5070 modelių kabinose įrengtas televizorius. Jis turi nedidelį skystų kristalų ekraną, kurio įstrižainė – 13 cm, vandeniui nepralaidų korpusą, funkcijų reguliavimą įprastinio arba distancinio valdymo pulto pagalba, galimybę prijungti išorinius įrenginius, pavyzdžiui, DVD grotuvą. Kabina montuojama ant stabilaus plieninio pagrindo, ji pati pagaminta iš stiklo pluošto ir plastmasės, padengtos akrilu. Šoninės sienos ir stumdomos durys gaminamos iš grūdinto stiklo, įrėminto baltai dažytu aliuminio profiliu. Stiklinė dalis turi plieninį rėmą.

Visuose modeliuose įrengtos efektyvios garinės saunos sistemos su laisvai reguliuojama temperatūra ir reguliuojamų purškiklių komplektu hidromasažui – juos galima nustatyti nuolatiniam arba periodiniam darbui. Patogus naudoti kontrolinis pultas leidžia programuoti saunos darbą, reguliuoti dušą, valdyti hidromasažo ir kabinos apšvietimo funkcijas. Audiosistemos dėka maudantis vonioje galima klausytis vienos iš šešių užprogramuotų radijo stočių, elektroninis imtuvas leidžia klausytis muzikos iš stacionaraus CD grotuvo.

Pulto indikatorius informuoja apie kabinos darbo eigą. Patogi vieta atsisėsti, veidrodis, praktiškos lentynėlės leidžia patogiai naudotis įranga. Ventiliacijos sistema leidžia greitai pašalinti garo perteklių, o pasinaudojus kabina ozono generatorius automatiškai dezinfekuoja vidinę kabinos dalį. Visi garinių kabinų modeliai turi Švedijos kompanijos „MORA Armatur" termostatus ir maišytuvus (www.moraarmatur.com).

Dušo kabinos

Ne mažiau populiarios yra dušo kabinos 5015, 5016, 5025, 5026, kurios sujungia savyje įprastinės kabinos, turinčios tradicinį dušą, funkcijas su papildomomis, teikiamomis purškimo įrangos, turinčios šešis purškiklius. Kabinos turi savo apšvietimą. Modeliai 5016 ir 5026 su tonuotais stiklais turi purškimo funkcijos valdymą elektroninio pulto pagalba, juose įrengtas FM radijas, galima prijungti CD ir DVD grotuvus, jos turi telefoninio ryšio garsiakalbį, ventiliatorių ir termostatą „MORA Armatur".

Nedidelėms vonioms

Modeliai 5005, 5006 ir 5009 patrauks klientus savo nedideliais matmenimis – tik 92 х 92 centimetrų. Nepaisant nedidelių matmenų, šie modeliai turi visus daugiafunkcinius pranašumus: rankinį dušą, lubų dušą, patogią vietą atsisėsti, veidrodį, patogias lentynėles ir apšvietimą. O modelis 5009 turi visas pagrindines garinių kabinų funkcijas.

Modelių įvairovė, funkcionalumas, neutralus dizainas, tinkantis prie bet kokio vonios kambario interjero leidžia švediškas kabinas laikyti ekskliuzyviniais gaminiais, parduodamais prieinama kaina.

Visiems modeliams gamintojas duoda 24 mėnesių garantiją.

UAB „DUSCHY"
Savanorių pr. 339 B, Kaunas
Tel. (37) 719 732, 719 733
Faks. (37) 719 734
El. paštas: info@duschy.lt
www.duschy.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 12 04 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite