Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ryškios Ingos Kaminskaitės paveikslų spalvos

   2009-08-05

Šiuolaikiški, ryškiaspalviai ir sykiu jaukūs kaunietės dailininkės Ingos Kaminskaitės paveikslai – puikus būdas ne tik papuošti savo namus ar biurą, bet ir įsileisti į juos daugiau dvasingumo. 

Dailininkės paveikslai - tai modernūs patrauklių vaizdų ir siluetų kūriniai, kuriuose žinovai įžvelgia panašumą su M.K. Čiurlionio kūryba. Jie jaukūs – tokios stilistikos darbus malonu matyti ant kambario, kuriame dažnai būnate, sienos.

Autorė savo darbus tapo akriliniais bei aliejiniais dažais ant drobės – tai bene pati išraiškingiausia ir ilgiausiai išsilaikanti dailės technika.

„Mėgstu piešti, mėgstu kurti, mėgstu fantazuoti, - sako dailininkė. – Mėgstu improvizuoti gyvenimą tapyboje. Man tai suteikia nepakartojamo džiaugsmo, atsipalaidavimo, ramybės. Kai pasijuntu blogai, imuosi teptuko, kai pasijuntu vieniša, praradusi ramybę, imuosi teptuko. Na juk negali gyvenime visada jaustis vienodai gerai, juk nebeliks ką improvizuoti piešiant.“

Inga Kaminskaitė yra eksponavusi savo darbus Kaune, Vilniuje, Šiauliuose vykusiose parodose, ji yra floristė ir interjero dailininkė.

„Man labai aktualūs yra amerikiečių rašytojo Oliverio Wendello Holmeso žodžiai, - pasakoja dailininkė. - „Iš tiesų, niekuomet nebuvau galvojusi apie laiką., - yra pasakęs rašytojas. - Regėjos, jo dar tiek daug prieš akis. Supratau, kad šiame pasaulyje svarbu, ne kur stovi, o kokia kryptimi judi. Siekdami dangaus kartais privalome plaukti pavėjui, o kartais – prieš vėją. Bet privalome plaukti, o ne dreifuoti – ar išmetę inkarą stovėti vietoje.“ Galima sakyti, kad tie žodžiai yra ir mano gyvenimo būdas, tai, ką aš bandau išreikšti savo paveiksluose.“

Galite įsigyti gatavų menininkės darbų, bet galite ir užsisakyti. Paveikslų pavyzdžius galite pamatyti  žemiau skelbiamose interneto svetainėse. Autorė gali nutapyti ir didžiulę drobę – jos paveikslas „Rytas su flamingais“ yra pusantro metro pločio ir 1 metro aukščio. Savo paveikslų stilistiką menininkė gali priderinti prie jūsų idėjos. Žinoma, norintiems užsisakyti daugiau autorės kūrinių, reikia atsiminti, kad paveikslai nėra tiražuojami kaip spaustuvėje. Geram dailės darbui, kuriuo pasidžiaugsite, reikia įkvėpimo.     

Bet įkvėpimas tam ir yra, kad teiktų jums džiaugsmą.

Dailininkė Inga Kaminskaitė
Mob. tel. 8 601 90466
www.tapyba.info 
www.savasmenas.lt
http://daile.mylivepage.comĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite