Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Samsonas Rally Rokiškis“: kiekybė, kokybė ir tūkstantinės minios žiūrovų

   2019-10-18

Rokiškio apylinkes sudrebinęs ralis „Samsonas Rally Rokiškis“ teisėtai gali vadintis didžiausia metuose ralio švente. Jame savo jėgas išbandė aštuonios dešimtys dalyvių iš aštuonių pasaulio šalių, o per lenktynių savaitgalį ralio batalijas stebėjo kelios dešimtys tūkstančių žiūrovų, nušvietė 70 žurnalistų iš dešimties valstybių. Varžybas, kurios buvo jau penktasis Lietuvos ralio čempionato ir ketvirtasis ralio sprinto čempionato etapas laimėjo „Agrorodeo“ tandemas – Vaidotas Žala su šturmanu Andriu Malnieku.

 

 

Tradiciškai lenktynių savaitgalis prasidėjo administracine komisija, kurioje dalyviai turėjo pabaigti registracijos raliui formalumus. Didžiausio lenktynininkų srauto organizatoriai sulaukė ketvirtadienį ryte. Iki vidurdienio čia apsilankė didžioji dalis ekipažų.

 

Iškart po administracinės komisijos ekipažai pajudėjo į greičio ruožus civiliniais automobiliais. Jie iki pat vakaro galėjo užsirašinėti greičio ruožų stenogramas ir jas tikrinti. Tuo metu komandų mechanikai veiklos turėjo jau tą pačią popietę, nes privalėjo pristatyti automobilius į techninę komisiją.

 

 

Prieš „Samsonas Rally Rokiškis“ oficialią varžybų atidarymo ceremoniją Nepriklausomybės aikštėje buvo surengtos ir dar vienerios lenktynės. Čia dėl pereinamosios „Kubota“ taurės šio gamintojo žoliapjovėmis lenktyniavo Vytautas Švedas ir Vaidotas Žala. Pergalę išplėšti pavyko būtent pastarajam.

 

Iškart po šių lenktynių prasidėjo dvi dienas trukęs ralis, kuriame triumfavo „Agrorodeo“ tandemas. Pirmą vietą šiame ralyje iškovojęs V. Žala J. Vorobjovą aplenkė 2 min. 17 sek. Tuo metu antroje vietoje esantį latvį bandė vytis Giedrius Notkus, tačiau jam pritrūko 6,5 sek. ir panevėžietis finišavo trečias.

 

„Labai pasisekė, nes tas momentas, kai vietoje posūkio nėrėme į krūmus, baigėsi gerai. Kiek metų jau važiuoju, tai čia buvo vienas iš tokių didžiausių momentų, kai didelis kriminalas baigėsi tik kosmetiniais apgadinimais. Kodėl taip įvyko? Paprasčiausiai sekundei praradau koncentraciją ir vietoje to, kad išgirsčiau, ką sako šturmanas, atsibudau per vėlai. O šiaip važiavosi labai gerai. Apart to momento viskas buvo tiksliai, stengiausi važiuoti koncentruotai, piktai, nes tuomet išlieka ritmas. Jei tik kažkur atsipalaiduoji, tada daugiau šansų prisidirbti. Nepaisant to krūmo momento viskas sekėsi gana gerai“, – kalbėjo pergalę iškovojusio „Agrorodeo“ dueto pilotas Vaidotas Žala.

 

 

 

VŠĮ „AUTOMOTOPROJEKTAI“
Lakūnų pl. 54, 46329 Kaunas

Tel: +370 687 54 033
El. p. info@samsonasrally.com

www.samsonasrally.com

Facebook: Samsonas Rally Rokiškis

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite