Stelažus visi įpratę naudoti sandėliuose. Pristatome unikalių savybių turinčius Italų firmos METALSISTEM stelažus, praplečiančius tokių gaminių panaudojimo sritis.

Unikalios plieno lankstymo technologijos dėka, šie stelažai yra itin lengvi, bet atlaiko dideles apkrovas. Stelažai yra itin stabilūs, neturi aštrių briaunų. Cinkuoti stelažai papildomai padengti skaidriu organiniu gruntu, todėl netepa, yra ypač atsparūs įvairiems kenksmingiems veiksniams. Net mechaniniai stelažų pažeidimai sunkiai pastebimi. Šie stelažai surenkami labai lengvai, be varžtų, nenaudojant papildomų įrankių. Taip pat lengvai juos galite ir išardyti, detales panaudoti kituose projektuose. Daugybė priedų leidžia stelažus pritaikyti beveik visų rūšių produktų ar atsargų saugojimui bei eksponavimui.

Greta išskirtinių techninių savybių, šie stelažai yra gražūs, todėl gali būti naudojami ne tik sandėliuose ar archyvuose. Jų pagrindu galima įrengti įvairaus profilio parduotuves, ekspozicijas, naudoti kaip baldus gyvenamuosiuose kambariuose, biuruose, surinkti kelių aukštų konstrukcijas.

Stelažų pagrindu gaminant baldus, milteliniu būdu juos galima dažyti pageidaujama spalva, vietoj metalinių lentynų naudoti medines, plastiko ar stiklo lentynas. Tai puiki ir nebrangi medžiaga patiems įvairiausiems projektams.

Kad būtų lengviau įsivaizduoti sumanytas konstrukcijas, stelažų išdėstymo projektus atliekame trimatėje erdvėje – matote beveik realų vaizdą dar prieš investuodami.

Lietuvoje sandėliuojame didelius šių stelažų kiekius, todėl užsakymus pristatome itin operatyviai.

Galimas stelažų stovų aukštis:

2000-2500-3000 mm (galima trumpinti)

Modulių plotis:

900-1050-1200-1350-1500-1800 mm

Lentynų gylis:

320-400-500-600-700-800 mm

Daugiau informacijos apie pristatomus stelažus, bei jų mažmeninį kainyną rasite internete.

Išmatuoti patalpų bei aptarti projektą galime atvykti į vietą.

UAB ORANGE MASTER
A.Juozapavičiaus pr. 21-60
Šančių kareivinės, Kaunas
Tel. 8 37 350010
Mob. tel. 8 656 68188
El. paštas: info@orangemaster.lt
www.orangemaster.lt

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/sandeliavimo_stelazai_-_ne_tik_sandeliams/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.