Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Saugi bei komfortiška kelionė

   2009-12-11

Ketinate keliauti su draugais ar gausia šeimyna ir neliko vietos bagažui? Norite keliauti patogiai ir saugiai, bet Jūsų automobilis per mažas? O gal jis didelis, bet ne tiek, kad viskas tilptų ir būtų po ranka? Patarimas - rinkitės „Thule“ bagažines bei aksesuarus.  O jei norite pajusti tikrą kelionės komfortą nuo jos pradžios iki pabaigos, dar įsigykite ir „Webasto“ šildytuvą.

„Thule“ -  saugumas ir komfortas

Švedijoje sukurti „Thule“ produktai yra idealūs norint patogiai ir saugiai sutalpinti kelionės bagažą. Tai lengvai pritvirtinami stogo bagažinių skersiniai, slidžių laikikliai, patogios stogo bagažinės, specialiai į jas dėti skirti krepšiai bei kiti aksesuarai. Pagrindinis šio prekių ženklo privalumas – tai saugumas bei komfortas.

„Thule“ uždarose bagažinėse, pritvirtinamose ant automobilio stogo, galima sutalpinti iki 75 kilogramų krovinių. Juos pakrauti ir iškrauti labai patogu, nes bagažinės atsidaro iš abiejų pusių, taip pat yra saugus centrinis užraktas. Sumontuoti tokią bagažinę ant automobilio stogo nereikia jokių įrankių, tai galima padaryti be  didelių pastangų. Dėl puikių aerodinaminių savybių oro pasipriešinimas yra mažas, važiuojant neatsiranda triukšmas bei vibracija. Išskirtinio dizaino gaminiai papuoš Jūsų automobilį.

Labai patogūs ir „Thule“ slidžių laikikliai. Vieni jų stumdomi, kad būtų patogiau pakrauti ir iškrauti slides. Kiti – reguliuojamo aukščio, tad juos galima pritaikyti prie slidžių apkaustų ar kitų detalių, taip apsaugant automobilį nuo subraižymo. Patogūs ir ekonominės klasės plieniniai slidžių laikikliai.

Visi „Thule“ aksesuarai yra aukščiausios kokybės ir labai patogūs gaminiai.

Pradėkite kelionę šiltai

Smagu, kaip kelionė komfortiška nuo pradžios iki galo. Bet kelionės pradžia žiemą, kai reikia darbuotis grandikliu prie apšalusio automobilio, o paskui sėstis į šaltą saloną, tikrai nėra pats didžiausias džiaugsmas.

To labai paprasta išvengti naudojant „Webasto“ šildytuvą. Tokie nedideli šildytuvai montuojami po automobilio variklio gaubtu. Prieš vykstant  kelionę, juos reikėtų užprogramuoti. Šildytuvai įsijungia, tarkim, likus pusvalandžiui iki numatytos kelionės pradžios. Jie veikia neįjungus variklio ir naudoja visai nedaug degalų iš automobilio degalų sistemos. Jų veiklos rezultatas – galite ramiai sau sėstis į šiltą automobilio saloną ir važiuoti. Matomumas per langus bus puikus – stiklų kampai nebus padengti sniegu ar aprasoję.  

O vasarą toks šildytuvas vėdina automobilio saloną – įsėdę nesijausite kaip krosnyje.

 

Ieškokite „Autoeksperto“ tinkle

Lietuvoje „Thule“ ir „Webasto“ produktais prekiauja UAB „KG Knutsson“, Švedijos įmonės dukterinė bendrovė. Mūsų šalyje bendrovė valdo mažmeninės prekybos tinklą „Autoekspertas“, kuris užsiima dar ir stogo bagažinių nuoma. Čia Jums suteiks išsamią informaciją apie produktus, galinčius jus apglėbti maloniai nuteikiančiu komfortu.

KGK „Autoekspertas“
KAUNE:
Partizanų g. 63 M
Tel. 8 37 713999, faks. 8 37 713983
Mob. tel. 8 687 35828
El. p.
kaunas@autoekepertas.lt
Darbo laikas: I - V  9.00 - 18.00

VILNIUJE
Jočionių g.14
Tel. 8 5 275 81 81; faks. 8 5 275 02 28
Mob. tel. 8 659 77976
El. p.
vaidas.verikas@kgk.lt
Darbo laikas: I - V  9.00 - 18.00
www.kgk.lt  

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 31 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite