Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

“Schüco LivIng” - langai, pritaikyti žmogaus sveikatai, savijautai, aplinkai ir gyvybei

   2019-03-22

Nuo pat XIX amžiaus, kai Lietuvoje valstiečiai pradėjo iš stiklų gabalėlių susiklijuoti langus į tarpelius namų sienose, langai tebuvo apsisaugojimo priemonė. Tačiau šiais laikais jie gali ne tik apsaugoti, bet ir tarnauti žmogaus sveikatai, savijautai, aplinkai ar net gyvybei.

 

 

Langai, saugantys sveikatą ir aplinką

Tvankūs kambariai, deguonies trūkumas ar susidaręs pelėsis- tai dažniausi padariniai dėl nepakankamo kambario vėdinimo. Šie padariniai daro blogą įtaką žmogaus sveikatai. Tačiau yra puiki alternatyva: Vokietijoje sukurti “Schüco LivIng” langai, kurie tarnauja žmogaus sveikatai, savijautai, aplinkai ir gyvybei. Langai patalpas vėdina patys savaime. Tam tarnauja SchuecoVent ir SchuecoPlus sistemos. Be vėdinimo, žmogaus sveikatai ir aplinkai tarnauja langų šilumos izoliavimas. Rėmo  temperatūra net ir šalčiausią žiemą  yra nejuntamai žemesnė nei patalpos temperatūra, todėl nėra traukos ir neatsiranda kondensatas.  Neatsiradus kondensatui, vertinga saulės šiluma pro stiklą patenka į patalpas ir pilnai sušildo, todėl mažiau naudojamas šildymas. Tai reiškia, kad taupydami kurą, žmonės mažina CO2 išmetimą, taupo energiją bei prisideda prie klimato apsaugos ir taršos mažinimo.

 

 Saugumo ir ramybės pojūtis.

Norint namuose jaustis gerai ir saugiai, verta investuoti į savo saugumą ir gyvenimo ramybę. “Schüco Living” langai apsunkina įsibrovėlių ir vagių planus, nes “Schüo” langų plastikas pasižymi atsparumu,  modernių apkaustų detalės padaro langus beveik neišlaužiamais bei iš esmės neįmanoma pragręžti kietmetalio detalių. Taip pat, yra galimybė integruoti įvairaus saugos lygio moderniausius apkaustus-  jie užtikrins namų saugumą pagal kiekvieno žmogaus individualius poreikius. Be to,  naujoviški langai padeda žmonėms jaustis ne tik saugiems, bet ir pajusti ramybę. Plastiko langų sistema ir EPDM tarpinių technologija kartu su triukšmą slopinančiais stiklais, užtikrina puikų triukšmo slopinimą iki 47 dB. Žmogus šių langų dėka gali jaustis tarsi tarp keturių sienų ir nebus baisus joks aplinkoje keliamas triukšmas.

 

Kokybė -  “iki smulkmenų”.

Schüco LivIng” langai pasižymi itin gera kokybe. Kadangi tarpinės ženkliai daro įtaką lango funkcionalumui, įmonė integruoja pačios geriausios kokybės tarpines- EPDM. Tai yra aukščiausios rūšies sandarinimo medžiaga, todėl dėl savo išskirtinių savybių yra naudojama  daugelyje sričių: medicinoje, aviacijoje ar automobilių pramonėje. Be to, naudojamas langų plastikas atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, yra draugiškas aplinkai, stabilizuotas Ca – Zn pagrindu, atsparus šviesos ir atmosferos poveikiui. Todėl šie langai yra ne tik žmogaus sveikatos, bet ir aplinkos puoselėtojai.

 

 

UAB “TIKRI LANGAI”

Palemono g. 5, Kaunas

Tel.  8 611 44557

El. p. info@tikrilangai.lt

www.tikrilangai.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite