„Sea Spa Skin Care“ – tai odos priežiūros priemonių kompleksas, kuris pagrįstas legendiniais Negyvosios jūros gamtos turtais. Negyvoji jūra, unikalus vandens telkinys, pasižymi dešimt kartų aukštesne mineralinių medžiagų koncentracija, nei bet kurioje pasaulio jūroje. Gydomosios šių vietų savybės buvo naudojamos dar Antikos laikais. Didžioji karalienė Kleopatra buvo pirmoji, kuri prieš 2000 metų atrado atjauninančias bei grožį ir sveikatą grąžinančias savybes, teikiamas Negyvosios jūros. Ji pirmoji pradėjo gaminti odos priežiūros produktus iš turtingo mineralais ir juoduoju purvu telkinio. Kleopatra garsėjo kaip gražiausia savo laikmečio moteris – ar tai vien sutapimas? Bent jau įrodymas, kad grožiu reikia rūpintis – tai jau tikrai.

„Sea Spa Skin Care“ kolekcija yra kokybiškų odos sveikatos ir grožio priežiūros priemonių rinkinys. Tos priemonės pagrįstos būtent natūraliai atsirandančiais iš Negyvosios jūros gamtos elementais. „Sea Spa Skin Care“ yra ideali gamtos ir mokslo sintezė – ji pagrįsta istoriniu Negyvosios jūros priemonių populiarumu ir veiksmingumu bei mokslo įrodymais, patvirtinančiais faktą, kad Negyvosios jūros purvas ir mineralai yra naudingi odai.

Cheminė analizė rodo, kad Negyvosios jūros vandenys, trykštantys iš žemės esant natūraliai 41,5 laipsnio temperatūrai, yra prisotinti mineralų kompleksu, kuris neturi precedento gamtoje.

Šie mineralai gali išlaikyti odos drėgmę dėl savo higroskopinių savybių. Kai mineralai yra sugeriami į odos ląsteles, jie gali sustiprinti tarpląstelinio vandens gebėjimą iš vidaus prisotinti drėgme odos audinį. Manoma, kad būtent ši savybė leidžia Negyvosios jūros mineralų pagrindu kurtiems odos priežiūros preparatams labai efektyviai palaikyti odos natūralią drėgmę.     

Oda, kuriai trūksta mineralų, per anksti senėja ir raukšlėjasi. Didelė magnio, kalio, kalcio, bromo ir jodo koncentracija, esanti Negyvosios jūros produktuose, atpalaiduoja raumenis ir ramina nervų sistemą, spartina odos ląstelių medžiagų apykaitą.

„Sea Spa Skin Care“ kolekcijai priklauso apie 30 aukštos kokybės ir didžiulio efektyvumo gaminių, kurių kiekvienas pasižymi specifinėmis savybėmis, leidžiančiomis puikiai patenkinti visus jūsų odos poreikius. Tai įvairūs pilingai ir kremai, želė ir losjonai, kitos odos priežiūros priemonės.

„Sea Spa Skin Care“ kosmetika valo, stimuliuoja, maitina ir drėkina jūsų odą, suteikdama sveikesnę, šviežesnę ir jaunatviškesnę išvaizdą – karalienė Kleopatra žinojo, ką daro.

„Sea Spa Skin Care“ kolekcijos kūrėjai gali pasigirti ilga ir sėkminga veiklos istorija sveikatos ir grožio pramonėje.  

Esame įsipareigoję pateikti jums tokios kokybės grožiui skirtą produkciją, kuri neturi sau lygių.

„SEA SPA SKIN CARE”
KAUNE
UAB „Adiel“, Bijūnų g. 16
Tel.: +370 68 355 484,
+370 68 383 057
info@sea-spa.eu
PC „Akropolis“,
Karaliaus Mindaugo pr. 49

VILNIUJE
Grožio salonas „Lifrija“
Dominikonų g. 3

KLAIPĖDOJE
PC „Banginis“, Šilutės pl. 35
www.sea-spa.eu

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/sea_spa_skin_care_kosmetika__grozio_ir_sveikatos_saltinis/
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.