Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Seni stereotipai „žudomi“ mažomis kainomis ir šiuolaikinėmis technologijomis

   2016-09-28

Viską žinantys automobilininkai, diskusijose apie padangas yra pasiruošę lažintis iš nuosavo inksto, kad visame pasaulyje nėra nieko blogiau už kinišką ir rusišką mašinų „apavą“. Tačiau objektyviai mąstantys verslo profesionalai primygtinai rekomenduoja susilaikyti nuo kraštutinių vertinimų. Kokybė neturi tautybės, todėl visose rinkose yra ir premium lygio, ir vidutinės klasės, ir, iš tiesų, apgailėtinų gaminių. Svarbu, nesusipainioti kas yra kas.

Nepriklausomi ekspertai, atlikę „Cordiant“ padangų testą Slovakijoje, konstatavo, kad įvairioms ašims šios kompanijos skirtos padangos, paisant įprastų eksploatacijos reikalavimų, be jokių problemų nurieda 200-230 tūkst. km. Toks „nuosprendis“ „TyRex Professional DR-1“ (varančioji ašis), „TyRex All Steel FR-401“ (vairuojančioji ašis) ir „Cordiant Professional TR-1“ (puspriekabės ašys) buvo paskelbtas po penkis mėnesius trukusių įvairiausių testų ir bandymų realiomis eismo sąlygomis, kai per dieną 40 tonų sveriantys sunkvežimiai su naujosiomis padangomis „dirbdavo“ po 16 val. ir įveikdavo maždaug po 1000 kilometrų. Atnaujinus protektorių, šių padangų rida prailginama iki 300 tūkst. km ar net iki 415 tūkst. km.

„Cordiant Prefessional“ padangos tam tikrais rodikliais – stabdymu ant šlapios kelio dangos ar pasipriešinimu riedėjimui – niekuo nenusileidžia „premium“ gamintojų modeliams. Jas, be abejo, galima ir restauruoti. Visi be išimties padangų modeliai gaminami naudojant „Stone shield“, „Steel defence“, „Smart-endurace“ technologijas. Padangos turi papildomą protektoriaus apsaugą nuo akmenų, sustiprintus „U“ formos bortus, gali pasigirti lėtu ir tolygiu protektoriaus dilimu bei atsparumu perkrovoms.
„Klientai, išbandę „Cordiant professional“ padangas su savo transportu, prisipažino buvę maloniai nustebinti ir  patvirtino, kad jos akivaizdžiai prisidėjo prie įmonės veiklos kaštų mažinimo. Tiesiog už analogišką kokybę ir eksploatacines savybes, kokias garantuoja prestižinių prekinių ženklų padangos, reikėjo mokėti gerokai mažesnius pinigus“, – teigia UAB BALTYRE padalinio Lietuvoje vadovas Tomas Valiulis.

„Cordiant Professional“ padangų ypatybės: „SMART-COR“ technologija prailgina padangos eksploatavimo laiką. Didelis anglies-polimerų kiekis gumos mišinyje suteikia padangos protektoriui stiprumo ir padidina protektoriaus atsparumą dilimui; „STONE-COR“ technologija maksimaliai apsaugo padangos protektorių nuo akmenų. Specialūs „priešakmeniniai“ grioveliai užtikrina efektyvų akmenų, skaldos pašalinimą, taip užtikrina geresnę padangos apsaugą nuo pažeidimų; Naujas padangos kordas, identiškas tokiam, kokį naudoja šioje srityje „madas“ diktuojantys geriausi Europos gamintojai, lemia padangos patikimumą; Padangos protektoriaus raštas su ryškiomis išilginėmis išraižomis palengvina vandens pašalinimą ir užtikrina sukibimą su šlapia kelio danga; Dvisluoksnė „DOUBLE TREAD“ protektoriaus konstrukcija užtikrina padangos patikimumą, saugumą bei eksploatacijos ekonomiškumą.

BALTYRE įmonių grupė Europoje dirba jau 20 metų, o Lietuvoje įsikūrusiam šios bendrovės padaliniui vadovaujantis T. Valiulis teigia, jog žinios, sukaupta patirtis ir racionaliai pasirinkti partneriai leidžia klientams siūlyti ne tik puikiai jų poreikius tenkinančius produktus, bet ir sumažinti veiklos kaštus.

Kontaktai:
UAB Baltyre LT
Stoties 30B, LT-28134 Utena
Tel.nr: +378789890; +37068751365; +37068710031
El. paštas: info@baltyre.lt  
www.baltyre.lt
www.cordiant.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 29 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite