Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Šiluma iš oro – paprasta ir nebrangu

   2011-04-06
Jau daugelį metų žmonija ieško būdų, kaip supaprastinti šildymo sistemas ir, svarbiausia, atpiginti energijos sąnaudų kaštus, skiriamus būsto šildymui. Centrinė šildymo sistema jau seniai yra atgyvenęs, neekologiškas ir turbūt vienas brangiausių šildymo būdų. Pastaruoju metu skiriamas ypatingas dėmesys ekologijai ir žalos gamtai mažinimui, o naudodamiesi alternatyviais energijos šaltiniais, mes ne tik gauname gerokai pigesnę reikiamą energiją, bet ir ženkliai sumažiname neigiamą poveikį gamtai bei mus supančiai aplinkai.Šiuo metu populiariausi alternatyvaus šildymo prietaisai yra šilumos siurbliai, galintys reikiamą energiją paimti iš vandens (”vanduo-vanduo”), žemės (”žemė-vanduo”) ar oro (”oras-vanduo” ir ”oras-oras”) ir saulės kolektoriai, skirti karšto vandens ruošimui. Šį kartą pristatysime  ”oras-oras” šilumos siurblius.
Patalpų šildymas šilumos siurbliais ”oras-oras”  yra vienas paprasčiausių ir pigiausių šildymo būdų, kai reikiama energija šildymui gaunama iš lauko oro net tuomet, kai temperatūra lauke nukrenta gerokai žemiau O˚C.  Teisingai parinkus bei sumontavus šilumos siurblį ir, žinoma, tinkamai jį eksploatuojant, komfortišką šilumą savo namuose galite užtikrinti visą šildymo sezoną. Šio tipo šilumos siurbliai ypač naudingi  pereinamuoju metų laikotarpiu (rudenį ir pavasarį, dar neprasidėjus šildymo sezonui). Be to, užklupus vasarai, jie gelbės jus nuo kaitros, maloniai vėsindami patalpas.
Šilumos siurbliai ”oras-oras” pasižymi aukštu naudingo veikimo koeficientu (COP), kuris įtakoja elektros energijos sąnaudas šilumos gamyboje. Tarkim,  šilumos siurblio naudingo veikimo koeficientas, esant lauko temperatūrai +7˚C, yra 5,68. Tai reiškia, kad suvartojus 1kW elektros energijos, bus pagaminta net 5,68kW šilumos energijos (kitaip tariant, nemokamai gausite net iki 4,68kW šilumos energijos). Tačiau, esant žemesnei lauko oro temperatūrai ir sumažėjus šilumos kiekiui ore, sumažės šilumos siurblio pagaminamas šilumos kiekis ir naudingo veikimo koeficientas (COP). Todėl, renkantis įrangą, būtina atsižvelgti į gamintojo pateikiamą naudingo veikimo koeficientą bei gaunamą šilumos kiekį esant gerokai žemesnei lauko oro temperatūrai (-10˚C, -15˚C, -20˚C ir t.t.).
UAB “Vilpra” yra oficialiai įgaliota vieno didžiausių Japonijos oro kondicionavimo ir šildymo įrangos gamintojo TOSHIBA atstovė Lietuvoje. Ilgametė šio gamintojo patirtis oro kondicionavimo srityje ir taikomos naujausios technologijos užtikrina aukščiausią gaminių kokybę. TOSHIBA gaminami naujos kartos „oras-oras“ šilumos siurbliai „Super Daiseikai Premium Nordic“ pasižymi ne tik vienu aukščiausiu naudingo veikimo koeficientu rinkoje (2,0kW modelio COP siekia 5,68), bet ir efektyviai dirba net ir esant labai žemai lauko oro temperatūrai, t.y., temperatūrai nukritus iki  -20˚C , 2,5kW modelio COP siekia 2,37, o tai  – geriausias rezultatas rinkoje!
Į TOSHIBA šilumos siurblius „oras-oras“ sumontuoti „žiemos“ priedai (lauko bloko dugno atšildymas, speciali mikroprocesorinė valdymo sistema ir kt.) garantuoja sklandų įrenginio darbą šaltuoju metų laiku.
Be „oras-oras“ šilumos siurblių TOSHIBA gamina ir naujos kartos „oras-vanduo“ šilumos siurblius ESTIA  bei platų oro kondicionavimo įrangos asortimentą.
UAB „Vilpra“ įgaliotas TOSHIBA įrangos montavimo partneris Kauno regione – UAB „Varmega“.

                                           

UAB „VILPRA“                                                                    UAB "VARMEGA
Kalvarijų 131, Vilnius                                                        Naglio g. 4a, Kaunas
Kauno atstovybė, Pramonės pr. 8E                                 Tel./faks. 8 37 76 17 83, 45 80 06
Namo inžinerijos centras NIC, Kaunas                            Mob. tel. 8 699 85736
Tel.: 8 37 332103, faks.: 8 37 332107                          
andriejus.m@varmega.lt
kaunas@vilpra.lt                                                                info@varmega.lt
www.vilpra.lt                                                                      www.varmega.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite