Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Sinerta - profesionalus spausdintuvų kasečių pildymas!

   2014-05-29

Šiandien Pirkėjas turi keliskart didesnį pasirinkimą, nei prieš keliolika metų. Būtų labai sunku pasakyti, kiek skirtingų produktų konkuruoja kiekvienoje prekių grupėje. Pasirinkimo galimybės padidėjo dešimtis, net šimtus kartų, ir nėra jokių požymių, rodančių, kad tai gali sumažėti.
Pirkėjas, pasirinkdamas tiekėją ar prekę, nori priimti jam ekonomiškai naudingiausią sprendimą. Ekonominis sunkmetis dažniausiu pasirinkimo kriterijum padarė mažiausią kainą. Tačiau ar tikrai mažiausia kaina yra ekonomiškai naudingiausia?

Kaip priimti ekonomiškai naudingiausią sprendimą perkant spausdintuvų kasetes?

Perkant spausdintuvų kasetes, kad Jūsų pasirinkimas būtų tikrai ekonomiškai naudingiausias, reikia atsižvelgti į šiuos niuansus:
1. Ar gamintojas yra įdiegęs kasečių resurso kontrolės sistemą?
2. Ar gamintojas yra įdiegęs kasečių kokybės kontrolės sistemą?
Tai yra du svarbiausi klausimai, kuriuos kiekvienas Pirkėjas turi užduoti sau prieš pasirenkant spausdintuvų kasečių tiekėją. Bet kodėl jie tokie svarbūs?
Atsakymas labai paprastas - jeigu gamintojas įdiegęs kasečių resurso kontrolę, tai yra garantija, jog visos kasetės bus užpildytos 100 % kasetės talpos. Jeigu kontrolės nėra, visada atsiras žmogiškas noras sutaupyti ir kasetė bus užpildyta nepilnai, ko pasekoje Klientas kasetes bus priverstas pirkti daug dažniau. Galutiniam rezultate už kasetes bus sumokėta kur kas brangiau.
Kodėl tokia svarbi kasečių kokybės kontrolės sistema? Jeigu kasečių gamintojas nėra įdiegęs kasečių kokybės kontrolės sistemos, tai reikš, jog gamintojas taupys įsigydamas pigiausias detales ir miltelius. To pasekoje kasetė spausdins nekokybiškai, todėl bus trumpesnis kasetės ir spausdintuvo tarnavimo laikas, o Vartotojas už kasetės ir spausdintuvo remontą mokės papildomus pinigus.

Kokia yra UAB “Sinerta LDC” produkcija?

Norėdama garantuoti, jog kasetės bus užpildytos 100%, o kokybė bus nepriekaištinga, UAB “Sinerta LDC” savo įmonėje įdiegė  ISO 19752 kontrolės sistemą.  ISO 19752 - tai 2004 m. Tarptautinės standartizacijos organizacijos (ISO) patvirtintas kokybės standartas, kuriuo remiantis atliekami nespalvotų lazerinių spausdintuvų kasečių išeigos skaičiavimai ir kokybės analizė. Pagrindiniai šio standarto aspektai yra šie:
Testai atliekami specialiose tam įrengtose patalpose. Patalpose griežtai laikomasi ISO19752 kokybės sistemos nustatytų temperatūros ir drėgmės reikalavimų.
Resurso testai atliekami ne mažiau kaip su devyniomis kasetėmis trijuose skirtinguose spausdintuvuose.
Testavimų, atliekamų pagal šį standartą rezultatai rodo, kad UAB “Sinerta LDC” pagamintos kasetės savo resursu ir kokybe nenusileidžia originalių, t.y. spausdintuvų gamintojų kasečių resursui. Per 17 savo veiklos metų UAB “Sinerta LDC” jau pagamino daugiau kaip 1 000 000 kokybiškų spausdintuvų kasečių! „Ecoprint“ ir “Eurocopy“ ženklai – tai Lietuvoje registruoti prekiniai ženklai. Jų gamintojas - UAB “Sinerta LDC”. Šių kasečių nepriekaištingą kokybę ir spausdinimo resursą užtikrina įmonėje įdiegta ISO 19752 kontrolės sistema. Vadovaudamiesi šia kokybės sistema atliekame ir Kliento kasečių pildymo paslaugas, siūlome plačiausią Lietuvoje biuro technikos eksploatacinių medžiagų spektrą.
O koks yra Jūsų kasetės resursas? Ar norite spausdinti kokybiškai?

1. UAB „Sinerta LDC“ gamina nepriekaištingos kokybės produkciją.
2. Nuolatiniams pirkėjams UAB „Sinerta LDC“  siūlo ypač patrauklias kainas.
3. Pabandykite.

UAB „Sinerta LDC“ Kauno padalinio vadovas
Savanorių pr. 271 Kaunas, tel. 8 37 200811
www.sinerta.lt,
kaunas@sinerta.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite