Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„Sinerta LDC“: profesionalus spausdintuvų kasečių pildymas

   2010-03-31

UAB „Sinerta LDC“  - viena didžiausių šalyje spausdintuvų ir kopijavimo aparatų eksploatacinių medžiagų  tiekėja. Per 13 veiklos metų sukaupta didžiulė patirtis, įmonės specialistai – tikri savo srities profesionalai.

Pastaruoju metu rinkoje atsiranda vis daugiau įmonių, kurios siūlo užpildyti kasetes pigiau, nei pildo „Sinerta“. Dažnai klientai klausia: kodėl tokios skirtingos pildymo kainos? Ką ypatingo daro UAB „Sinerta LDC“  ir kuo ji geresnė?

Atsakymas labai paprastas – „Sinerta“ viską atlieka taip, kaip to reikalauja kokybiško ir nuoseklaus pildymo procesas. Žingsnis po žingsnio, nuo pradžios iki pat galo atlieka viskas svarbias operacijas, reikalui esant, keičia būtinas detales. „Sinertos“ darbuotojai nedaro to paskubomis, atmestinai. Jie geriau sugaiš pildydami Jūsų kasetę dvigubai daugiau laiko nei  kiti, tačiau visuomet bus tikri, jog Jūs gausite nepriekaištingai užpildytą kasetę.

Dažomieji milteliai: tiek ir tokie, kokių reikia

Dažniausiai pasitaikanti neprofesionalių kasečių pildytojų klaida - netikslus dažomųjų miltelių kiekis kasetėje. Tai labai svarbu. Jeigu dažomųjų miltelių per mažai, kasetė atspausdins mažiau kopijų, o jei miltelių per daug, jie iš kasetės byrės į spausdintuvą, galimi kiti techniniai nesklandumai (pvz.: kils bėdų su dažomųjų miltelių padavimu, strigs, neprasisuks ar netolygiai bus padengtas milteliais magnetinis velenas ir pan.).

Panaudojus vos kelias dažomųjų miltelių perpildytas kasetes, Jums teks kviesti meistrą, kad išvalytų spausdintuvą, o tai kainuos nemažai.

Kodėl tokių problemų nepasitaiko, kai kasetes pildote UAB „Sinerta LDC“? „Sinertos“ specialistai dažomuosius miltelius spausdintuvų bei kopijavimo aparatų kasetėms fasuoja specialia amerikietiška mašina, kuri miltelius normuoja 0,5 gramo tikslumu! Tai garantuoja, kad kasetė bus užpildyta tiek, kiek reikia – nei per daug, nei per mažai.

Skirtingoms kasetėms reikia skirtingų miltelių

Kitas skirtumas tarp UAB „Sinerta LDC“ ir daugumos kitų pildytojų – kokie dažomieji milteliai naudojami. Tai labai svarbu spausdinimo kokybei, išeigai bei saugai. Juk įvairūs dažomieji milteliai turi skirtingą lydimosi temperatūrą bei skirtingas chemines savybes. Pigūs, nekokybiški, prastai pritaikyti dažomieji milteliai blogai tvirtinasi prie lapo, apvelia spausdintuvo kaitinimo mazgą, limpa prie kasetės velenų, ryškinimo peilio ir gadina kitas detales. Beje, blogai prilipę milteliai pasklinda ore ir jais kvėpuojate Jūs ir Jūsų darbuotojai.

UAB „Sinerta LDC“ visas kasetes pildo tik kokybiškais, brangiais dažomaisiais milteliais, kurie yra pritaikyti konkrečiam spausdintuvo kasečių modeliui. Vienas didžiausių UAB „Sinerta LDC“ dažomųjų miltelių tiekėjų yra JAV kompanija „Mitsubishi Kagaku Imaging“. Didžiausiame Vokietijos tyrimų institute LGA buvo atlikti šios firmos gaminamų dažomųjų miltelių mėginio tyrimai, po kurių produktas buvo sertifikuotas. Taigi, tai liudija, kad produktas yra ne tik kokybiškas, bet ir nekelia žalos vartotojų sveikatai.

Apie kokybę spręsk tik išbandęs    

„Sinerta LDC“ turi didžiausią Lietuvoje spausdintuvų parką – vien Kauno padalinyje yra apie 40 spausdintuvų ir kopijavimo aparatų modelių, kurie naudojami užpildytoms ir gaminamoms kasetėms išbandyti. „Sinertos LDC“ specialistai visas kasetes tikrina du kartus - prieš pildymą ir dar kartą, jau po užpildymo. Bandant prieš pildymą, specialistai nustato kasetės elementų susidėvėjimo laipsnį. Susidėvėję elementai pakeičiami, kasetė kruopščiai išvaloma, kad neliktų senų dažomųjų miltelių. Taip pagaminamas nepriekaištingos kokybės produktas.

Daugumos smulkių pildytojų finansinės galimybės yra labai ribotos, todėl jie negali įsigyti plataus bandymams skirtų spausdintuvų parko ir pildomų kasečių iš viso nebando. Dėl šios priežasties be patikrinimo užpildytos kasetės dažnai genda bei nekokybiškai spausdina.

Plačiausias asortimentas – greičiausias aptarnavimas

UAB „Sinerta LDC“ sandėliuose nuolat palaikomas pakankamas produktų kiekis už maždaug 2,5 milijono litų. Tai ir originalios gamintojų kasetės, ir pačios „Sinertos LDC“ gaminiai. Platus kasečių asortimentas leidžia pateikti prekę klientui ypač greitai. „Sinertos“ sandėlis yra neabejotinai didžiausias šios verslo šakos sandėlis Lietuvoje – jau tapo visai įprasta praktika, kad čionai ieškodami reikiamų kasečių kreipiasi ir įmonės konkurentai.

Servisas

UAB „Sinerta LDC“ ne tik pildo ir gamina kasetes, bet teikia ir spausdintuvų bei kopijavimo aparatų remonto paslaugas. Čia dirba vieni geriausių šalyje spausdintuvų remonto meistrų. Nėra ko stebėtis, kad remontuoti spausdintuvus veža ne tik įmonės klientai, bet ir konkurentai.

„Sinerta“ – profesionalus spausdintuvų kasečių pildymas!

UAB „Sinerta LDC“

www.sinerta.lt

kaunas@sinerta.lt

Savanorių pr. 271, Kaunas

Tel.: 8 37 200811

Fax.: 8 37 208961

Darbo laikas:

I-IV 8-18 val.

V    8-17 val.

Kęstučio g. 57, Kaunas

Tel.: 8 37 221577

Fax.: 8 37 206985

Darbo laikas:

I-V 8-17 val.Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite