Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Agro straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Šiuolaikiniai sprendimai žemės ūkiui

   2018-05-15

Daugiau kaip dešimtmetį Lietuvos rinkoje savo paslaugas ir produktus tiekianti tarptautinė kompanija NTN-SNR Roulements yra laikoma viena iš guolių, guolių mazgų, sandarinimo technologijos ir aptarnavimo lyderių pasaulyje. Ši kompanija vertina Lietuvos žemės ūkio pramonę kaip perspektyvią rinką, kurios poreikiai aukštos kokybės technikai kasmet auga, o ūkininkų siekis dirbti produktyviai turi būti patenkintas.

Inovacijos laikomos prioritetu

Ši įmonė priklauso Japonijos įmonių grupei „NTN Corporation“, o jos pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Prancūzijoje. NTN-SNR inžinieriai projektuoja, kuria ir gamina savo produktus, o svarbiausia kompanijos kryptimi laikomos inovacijos: nesvarbu, ar kalbama apie aeronautikos, automobilių, geležinkelių pramonėje naudojamus įrenginius, žemės ūkio ar statybų techniką – šiuolaikiniai sprendimai svarbiausia, ko siekia ir ką klientui siūlo NTN-SNR.
Ši kompanija visiems žemės ūkio įrangos gamintojams ir vartotojams atveria savo patirtį ir žinias, siūlydama apie 80 naujausių gaminių, įskaitant guolius, guolių mazgus, sandarinimo ir aptarnavimo sprendimus. Daugelį dešimtmečių dirbdama su didžiausiais ir reikliausiais įrangos  gamintojais, NTN-SNR tapo ekspertu žemės įdirbimo ir derliaus nuėmimo technikos srityje. Atsižvelgdama į žemės ūkio technikos gamintojų poreikius ir reikalavimus, kompanija sukūrė specifinių produktų asortimentą, skirtą žemės ūkio padargams. Beje, šiuo metu NTN-SNR šiuos gaminius siūlo originalios įrangos gamintojams Europoje, ir ambicingai siekia įsitvirtinti ir augti šiame rinkos segmente.
Per kelis dešimtmečius NTN-SNR įgavo daugelio įrangos gamintojų pasitikėjimą: vienas iš jų „KUHN” – pasaulinio lygio  žemės ūkio technikos gamybos lyderio, turinčio 40 metų patirtį.  

Kaip apsaugomi guoliai?

Žemės ūkio sektoriui NTN-SNR siūlo apie 80 gaminių. Pasiūlymų kataloge galima rasti daug inovatyvių sprendimų guolių sandarinimo srityje. Kodėl tai taip svarbu? Žemės ūkyje susidaro daug dulkių, įvairių abrazyvinių dalelių, kurios sutrumpina žemės ūkio technikos guolių tarnavimo laiką. Šiuolaikinės technologijos leidžia prailginti šį laiką, nes guoliuose įdiegtos naujovės, kurios apsaugo įrenginį nuo darbo metu susidarančių abrazyvinių medžiagų poveikio.
NTN-SNR sukūrė stebulę „Agrihub“. Kuo ji ypatinga ir išskirtinė? Tai – aukštos kokybės guolis, kuriame įdiegta 8 briaunų sandarinimo sistema. Ji padeda apsaugoti guolį nuo aplinkos nešvarumų – smėlio, dulkių, žemės dalelių, smulkių akmenukų – poveikio. „Agrihub” stebulė tvirta ir atspari smūgiams, nes jos korpusas pagamintas iš stipriojo ketaus.

Patikimumas ir efektyvumas

Svarbu pažymėti, kad NTN-SNR įrodė ir praktikoje patvirtino, kad kompanijos siūlomi žemės ūkio įrenginių guoliai yra itin patikimi ir efektyvūs. Žoliapjovėms skirti vienaeiliai ir dvieiliai rutuliniai guoliai sutepti visam tarnavimo laikui, tokiu būdu užtikrinant sklandų darbą aukštų sūkių diapazone.

Guolių sandarikliai padeda saugoti techniką

NTN-SNR išskiria kompanijos naudojamus guolių sandariklius. Jie ypač svarbūs, kalbant apie šieno presų ir kombainų guolių apsaugą nuo abrazyvinių aplinkos veiksnių.
Naudojami kelių tipų sandarikliai –LLU tipo sandariklis turi didžiausią našumą ir didžiausią leistiną greitį. L3 tipo sandariklis turi tris sandarinimo briaunas, tuo tarpu L4 –tris sandarinimo briaunas ir papildomą labirintinį sandariklį. Visi trys išvardintieji sandarikliai sukurti naudoti, apdirbant stipriai užterštą ir drėgną dirvožemį.
AGR sandariklį sudaro trys sandarinimo briaunos ir presuoto metalo dangtis, uždėtas ant vidinio žiedo, kuris apsaugo nuo akmenų ir purvo susikaupimo.
Be to, NTN-SNR siūlo įrenginių tepimo sprendimus, kurie supaprastina priežiūrą ir užtikrina optimalų tarnavimo laiką. Tepimo sistemos – pasižymi mažais gabaritais, todėl jos gali būti įrengtos bet kokios dydžio įrenginiuose.
NTN-SNR produktus Lietuvoje, galima įsigyti UAB „Ignera“ parduotuvėse Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje arba internete, adresu www.ignera.lt.


Oficialus atstovas Lietuvoje UAB „Ignera“

CENTRINIS BIURAS:

Adresas:  Draugystės g. 19, LT-51230 Kaunas

Telefonas:  +370 37 353515  /  +370 37 351683

Faksas:  +370 37 352908

El. paštas: info@ignera.lt
Svetainės adresas: www.ignera.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite