Sparčiai modernėjant visai technikai, tame tarpe ir šildymo, nuošalyje nelieka ir kaminai, jiems taip pat keliami nauji reikalavimai.

Kaminų sistema, išsiskirianti universalumu ir patogumu
Vartotojui, norinčiam išsirinkti savo būstui tinkamą kaminą, tenka susidurti su nemažu kiekiu informacijos. Nors dauguma rinkoje siūlomų kaminų sistemų atitinka šiuolaikinius griežtus reikalavimus, tačiau kai kurios sistemos išsiskiria didesniu universalumu, patogumu. Tokia yra kaminų sistema „KONEKT UNI“. Tai trijų sluoksnių universali ir šiuo metu viena iš geriausių kaminų sistemų rinkoje“ – sako UAB „Savingė“ vadovas Mindaugas Vaicekauskas. Šioje sistemoje panaudota keramika, kurią gamina vokiečių įmonė „WOLFSHOHER“.

„KONEKT UNI“ sistema skirta tradiciniams šildymo įrenginiams ir moderniems kietojo ir skystojo kuro katilams, o taip pat katilams, kuriuose kondensuojasi išmetamosios dujos. Trijų sluoksnių visiškai vata izoliuota sistema garantuoja, kaminų sistemos atitikimą griežčiausiems reikalavimams, kurie keliami naudojant modernias šildymo technikas. Ši sistema išsiskiria ir tuo, kad pajungimo trišakis, susidedantis iš dviejų dalių, suteikia galimybę pakeisti, esant būtinybei, tik tam tikrą dalį, nekeičiant visos sistemos. Kaminų sistemą taip pat labai patogu montuoti bei naudoti. Tai suteikia keramzito blokeliai, kurie patogūs mūrijimui bei yra funkcionalūs.

Kaminų „KONEKT UNI“ savybės
Šių kaminų sistema pasižymi visomis tiek sistemos, tiek keramikos, tiek dengiamosios medžiagos savybėmis, kurios padeda užtikrinti kokybišką jos veikimą.
Sistemos savybės: veikia kai temperatūros diapazonas yra nuo 60 C iki 600 C; atspari užsidegus suodžiams; atspari drėgmei, kondensato poveikiui, korozijai; galima tvirtinti pastato išorėje; tinka visų rūšių kurui; lengva konstrukcija; puikiai sugeria iš katilo sklindančius garsus.
Keramika pasižymi šiomis savybėmis: kaminų įdėklai yra aukštos A1N1/B2N1 klasės, atspari užsidegus suodžiams; atspari aukštų ir žemų temperatūrų nuo 60 C iki 600 C poveikiui; atspari korozijos veiksniams, lygus paviršius.
Dengiamosios medžiagos savybės: stabilizuoja keramiką; išvengiama kamino atšalimo; apribojamas išmetamųjų dujų kondensato susidarymas; veikia kaip ugniai atsparus barjeras.
Sistemos atitikimą aukštiems reikalavimams patvirtina Europos sertifikatai.
„KONEKT“ ventiliacinėse sistemose naudojami tuščiaviduriai blokai dėl kurių panaudojimo garantuojami tinkami užteršto ir gryno oro mainai. Dėl keramzitbetonio mišinio, panaudoto gaminant šiuos blokus, garantuojama labai gera akustinė ir terminė izoliacija. Ventiliaciniai blokai atitinka keliamus reikalavimus EN771-3:2003/A1:2005.

Sąlygos, kuriomis geriausiai tinka „KONEKT UNI“
Skirtingoms kaminų sistemoms tinka skirtingos kuro rūšys, šildymo technika, slėgis, šildymo įrenginių sujungimų kiekis bei kiti faktoriai. „KONEKT UNI“ sistemai tinka beveik visos kuro rūšys: anglis, mediena, ekogranulės, dujos, alyva, smulki anglis, granulės. Šildymo technika šiems kaminams tinka visa: įprastinė, žemos temperatūros bei kondensacinė technika. Tačiau jie veikia tik esant aukštam slėgiui bei oro skirto deginti gavimas – dujos tik su atvira degimo kamera. Šių kaminų išmetamųjų dujų diapazonas 60-600 C.
UAB “Savingė”, veikianti jau nuo 1991 m., yra oficialus Lenkijos įmonės “Konekt” atstovas, kuri būtent ir gamina kaminų sistemas KONEKT UNI“. Tad šioje įmonėje, įsikūrusioje Kaišiadoryse, galima gauti labai išsamią informaciją apie šią šiuolaikinę kaminų sistemą ir, žinoma, įsigyti. Įmonė vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą ne tik KONEKT UNI“ kaminais, bet ir kitomis kaminų sistemomis.


UAB “Savingė”,

Kalno g. 19, Vladikiškės, Kaišiadorių raj.
8 346 60011, 8 346 60012
info@savinge.lt


1.„KONEKT UNI“- tai trijų sluoksnių universali ir šiuo metu viena iš geriausių kaminų sistemų rinkoje;
2. Ši kaminų sistema skirta tradiciniams šildymo įrenginiams ir moderniems kietojo ir skystojo kuro katilams;
3. Trijų sluoksnių visiškai vata izoliuota sistema garantuoja, kaminų sistemos atitikimą griežčiausiems reikalavimams.

Filialai

Vilnius, tel.: 8 5 237 53 59, V. A. Graičiūno g. 2B, el. paštas: vilnius@savinge.lt;
Kaunas, tel.: 8 37 45 18 79, Elektrėnų g. 1E, el. paštas: 
kaunas@savinge.lt;
Klaipėda, tel.: 8 46 31 44 86, Sandėlių g. 28-2, el. paštas: 
klaipeda@savinge.lt;
Šiauliai, tel.: 8 41 52 02 53, Dvaro g. 140, El. paštas: 
siauliai@savinge.lt;Panevėžys, tel.: 8 45 58 92 86, Paliūniškio g. 4, el. paštas: panevezys@savinge.lt;
Alytaus regionas, tel.: 8 686 94917, Kepyklos g. 17, el. paštas: 
rv@savinge.lt;
Telšių Regionas, tel.: 8 698 43468, Telšiai, el. paštas: 
vytautas@savinge.lt

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/siuolaikiniams_kaminams_keliami_vis_grieztesni_reikalavimai/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.