Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Šiuolaikiniams kaminams keliami vis griežtesni reikalavimai

   2021-05-17

Sparčiai modernėjant šildymo technikai, nuošalyje nelieka ir kaminai, jiems keliami nauji reikalavimai. 

 

Kaminų sistema, išsiskirianti universalumu ir patogumu

Norinčiam išsirinkti savo būstui tinkamą kaminą, tenka susidurti su didele pasiūla, atitinkančia šiuolaikinius griežtus reikalavimus. Viena iš tokių sistemų, pasižyminčių dar didesniu universalumu bei patogumu yra „KONEKT UNI“ sistema. „Tai trijų sluoksnių universali ir šiuo metu viena iš geriausių kaminų sistemų rinkoje“ – sako UAB „Savingė“ vadovas Mindaugas Vaicekauskas.

 

„KONEKT UNI“ kaminai skirti tradiciniams šildymo įrenginiams ir moderniems kietojo ir skystojo kuro katilams, o taip pat katilams, kuriuose kondensuojasi išmetamosios dujos. Trijų sluoksnių, visiškai vata izoliuota sistema garantuoja kamino atitikimą griežčiausius reikalavimus, keliamus moderniai šildymo technikai. Ši sistema išsiskiria ir tuo, kad pajungimo trišakis, susidedantis iš dviejų dalių, suteikia galimybę pakeisti, esant būtinybei, tik tam tikrą dalį, nekeičiant visos sistemos. Kaminų montavimui naudojami vokiški keramzito blokeliai yra funkcionalūs bei itin patogūs mūryti.

 

Kaminų „KONEKT UNI“ savybės

Šių kaminų sistema, keramika ir dengiamosios medžiagos pasižymi savybėmis, užtikrinančiomis kokybišką kamino veikimą – jos atsparios temperatūros diapazonui nuo 60 C iki 600 C. Sistemos taip pat atsparios užsidegus suodžiams, drėgmei, kondensato poveikiui, korozijai. Jos tinka visų rūšių kurui, pasižymi lengva konstrukcija. Kaminų įdėklai yra aukštos A1N1/B2N1 klasės. Dengiamosios medžiagos stabilizuoja keramiką, padeda išvengti kamino atšalimo, apriboja išmetamųjų dujų kondensato susidarymą, veikia kaip ugniai atsparus barjeras.

 

Sistemos atitikimą aukštiems reikalavimams patvirtina Europos sertifikatai.

„KONEKT“ ventiliacinėse sistemose naudojami tuščiaviduriai blokai garantuoja tinkamus užteršto ir gryno oro mainus.

 

Sąlygos, kuriomis geriausiai tinka „KONEKT UNI“

Kaminų sistemose galima naudoti anglis, medieną, ekogranules, dujas, alyvą, smulkią anglį, granules ir kt. Tinka visa šildymo technika: įprastinė, žemos temperatūros bei kondensacinė technika, tačiau sistemos veikia tik esant aukštam slėgiui.

 

UAB “Savingė” yra oficiali Lenkijos įmonės “Konekt” atstovė, kuri būtent ir gamina kaminų sistemas „KONEKT UNI“. Šioje įmonėje, įsikūrusioje Kaišiadoryse ir filialuose visoje Lietuvoje galima gauti daugiau informacijos, didmeninėmis ar mažmeninėmis kainomis įsigyti „KONEKT UNI“ ir kitus kaminus.

 

 

 

UAB "SAVINGĖ"

Kalno g. 19, Vladikiškės, Kaišiadorių r. sav.

Tel/faks.: +370 346 60011, 60012

info@savinge.lt

www.savinge.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 09 21 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite