Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Šiuolaikinis oro valymas. Kas naujo ir efektyvaus?

   2019-03-22

Oro užterštumas didmiesčiuose, gausus automobilių srautas, rūkymas, drabužiai ir baldai iš sintetinių medžiagų, statybinės ir apdailos medžiagos, centralizuoto šildymo ir vėsinimo sistemos nevėdinamuose daugiaaukščiuose biuruose ir gyvenamuosiuose pastatuose – mūsų gyvenimo realybė. Visa tai turi didelę įtaką žmonių savijautai, tačiau dažnai nerandama konkrečios priežasties dėl prastėjančios sveikatos. Apie efektyvius mikroklimato sprendimus mus supančiose erdvėse pasakoja www.OROdievai.lt vadovas Donatas Paužas.

 

Ozono generatorius (ozonatorius) – prastą orą gaivinantis bei dezinfekuojantis  prietaisas.

Palyginus su chloravimu, vienas svarbiausių ozonavimo privalumų - visiškas jokių toksinų nebuvimas po apdirbimo ozonu. Po dezinfekcijos, ozono likutis nenumaldomu greičiu tampa deguonimi.

 

Ozono (aktyviojo deguonies) terapija pasitarnaus įvairių patalpų, maisto sandėlių, automobilių salonų dezinfekcijai.

 

Ozonatorius gali panaikinti sveikatai pavojingų darinių, tokių kaip formaldegidai, fenolis, stirolis ar organinės kilmės medžiagų kvapus, kurių šaltinis yra vabzdžiai, naminiai gyvūnai, graužikai.

 

Taip pat bus pašalinta daugelis žinomų mikroorganizmų - virusų, bakterijų, pirmuonių, mikroskopinių grybų, grybelių, mikroskopinių grybų sporų, mielių, cistų, dumblių ir t.t.

 

Šis prietaisas panaikins nemalonius kvapus senuose butuose, atsirandančius dėl pelėsio, grybelio bei įvairių bakterijų.

 

Oro jonizatorius. Karštuoju metų laiku drėgnose patalpose žmonės jaučiasi blogai, nes ore trūksta neigiamų jonų. Ypač sergantieji astma, kitomis alerginėmis ligomis sunkiai ištveria tokias dienas. Jiems darosi sunkiau kvėpuoti ne dėl to, kad ore yra mažiau deguonies, o dėl neigiamų jonų nepakankamo kiekio. Tokių patalpų orą užtikrintai valo jonizatoriai. Šio prietaiso veikimo metu išsiskiriantys neigiamieji jonai veikia antiseptiškai, slopina patogeninių mikroorganizmų – virusų ir bakterijų augimą, tokiu būdu saugo nuo infekcijų ir ūminių kvėpavimo takų ligų, todėl gali būti naudojami net medicinos įstaigose. Jonizuotas oras skatina darbingumą, mažina nuovargį, padeda atsigauti po sunkių ligų, turi teigiamą poveikį savijautai, lengvina bronchine astma, migrena, neurozėmis, kvėpavimo takų, širdies bei kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų būklę. Šie oro valymo įrenginiai gerokai sumažina ore esančių alergenų, bakterijų, dulkių erkučių, virusų, nemalonių kvapų. Elektrostatiniai oro valytuvai iki 70 proc. sumažina bakterijų ir virusų jau po dviejų valandų naudojimo.

 

Tokių šiuolaikiškų prietaisų poveikis bus įvertintas mažus vaikus auginančių šeimų, nes yra visiškai nekenksmingas žmonėms ir aplinkai.

 

OROdievai.lt visi mikroklimato sprendimai iš vienų rankų.

 

 

UAB „LAROMA“

Raudondvario pl. 93, Kaunas

Tel. 8 698 86686

www.OROdievai.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite