Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Skaidrūs tentai terasoms ir pavėsinėms. Mėgaukitės poilsiu bet kokiu oru!

   2019-03-22

Įsirengėte terasą prie namo ar pavėsinę sode, tačiau lietuviški orai verčia rinktis sofą ir TV kambaryje? Skaidrūs PVC tentai — labai populiarus būdas apsaugoti terasą ar pavėsinę nuo lietaus, vėjo ar sniego. Kaip PVC tentus įrengti ir prižiūrėti? Kiek laiko jie tarnaus? Apie tai pasakoja UAB „Mantelita“ direktorius Mantas Kasulaitis

 

 

Skaidrūs tentai – elegantiška ir nebrangi alternatyva stiklui

Norėtųsi po darbo atsikvėpti terasoje, tačiau trumpa lietuviška vasara, netikėti lietūs ir vėjai trukdo mėgautis terasa...? Ką daryti – gal terasą įstiklinti, o gal tiesiog laukti geresnio oro? Skaidrūs PVC tentai – sparčiai populiarėjanti alternatyva stiklui tokiose erdvėje kaip privačių namų, sodų ar sodybų, kavinių terasos ir kt.

 

Kas yra skaidrus tentas? Ar žinote tentą, kuriuo aptraukiamos automobilių vilkikų priekabos? Skaidrus PVC tentas – labai panaši ir tvirta medžiaga, tik permatoma, kaip stiklas. Jis kabinamas virš lango angos, esant reikalui – išvyniojamas arba suvyniojamas. Iš tolo, tentas  atrodo lygiai taip, kaip stiklas, todėl tentai ne tik kad nesugadins kiemo vaizdo, bet, priešingai – papuoš jį ir suteiks jam elegancijos.

 

PVC tento privalumai

PVC tento privalumus sunku ir išvardinti. Svarbiausia – jūs daug ilgiau galėsite džiaugtis ramiu poilsiu terasoje – tiek lietingu, tiek vėjuotu oru, o jei nespaudžia rekordiniai šalčiai, tai net ir žiemą. Toliau? Pirma, tentas bent 10 kartų pigesnis, nei stiklas; antra, jis lengvai montuojamas, žmogus gali pats jį pasikabinti; trečia, karštomis dienomis nereikės atvėrinėti langelių – tentas tiesiog pakeliamas į viršų, lyg jo nė nebūtų; ketvirta, vos užėjus lietui, lygiai taip pat paprasta tentą nuleisti žemyn.

 

Ir tai — ne viskas. Tentas, priešingai nei stiklas, nedūžta – nieko tokio, jei vaikai paleis į jį kamuolį ar kas nors neatsargiai mostelės ranka. Tentas, paliktas per žiemą, apsaugos terasą nuo vėjo, šalčio ir drėgmės. Jei tentas naudojamas kavinėje arba restorane, ant tento galima reklamuoti pasirinktą prekės ženklą.

 

Skaidrus tentas – kaip prižiūrėti?

PVC tento priežiūra lengva ir nesudėtinga — tereikia jį nuvalyti drėgnu skudurėliu.

Kaip apibūdinti tento atsparumą išorės poveikiui? Tai lygiai toks pat tentas, koks naudojamas automobilių vilkikų priekaboms uždengti — įsivaizduojate, koks jis tvirtas ir atsparus? Sakoma, tentas nebijo nei karščio, nei šalčio, nei purvo — vienintelis būdas, kuriuo jam galima pakenkti, tai nebent peiliu.

  

 

 

UAB „Mantelita“ pagal individualius užsakymus gamina skaidrius tentus, skirtus pavėsinėms ir terasoms, taip pat tentus, skirtus sunkvežimių ir vilkikų puspriekabėms, laivams bei stogams uždengti ir kt. Įmonė užsiima tentų gamyba, remontu ir priežiūra. Įmonės klientai – privačių namų ir sodybų gyventojai, viešbučiai, kavinės ir restoranai, ūkininkai, transporto ir logistikos įmonės bei agro bendrovės.

 

 

 

UAB “MANTELITA“

Direktorius Mantas Kasulaitis

Ateities pl. 28, LT52181 Kaunas

Tel. +370 611 55504

El. p. info@tentukas.lt

www.tentukas.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite