Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Skalbkite spalvotus ir baltus skalbinius kartu

   2011-11-23

Spalvotų ir baltų drabužių skalbimas gresia dvejopais nemalonumais. Sumaišius spalvotus drabužius su baltais ir skalbiant juos kartu, balti drabužiai irgi tampa spalvotais. Tiesa, spalvos nebūna itin patrauklios. Kitas nemalonumas – tuštėjanti piniginė.  Juk reikia nuolat pirkti skalbimo miltelius, skirtus ir baltiems, ir spalvotiems skalbiniams.  Daugelis jau seniai praradę viltį, kad kas nors pasikeis. Bet problemos sprendimas yra.

Sprendimą pasiūlė Vokietijos ekspertai

Kiekvieną kartą skalbiant, iš drabužių ne tik pašalinami nešvarumai.
Nusiplauna ir drabužius puošiantys dažai. Tai ilgainiui tampa matyti plika akimi: laikui bėgant spalvoti drabužiai praranda ryškumą.  Mažytės dažų dalelytės iš skalbiamojo šarmo gali nusėsti ant kitų tekstilės medžiagų, todėl baltos audinių spalvos irgi papilkėja.     
Vokietijos firma „Delta-Pronatura“ pasiūlė problemos sprendimą – tai specialūs dažus ir purvą sulaikantys skudurėliai „Dr. Beckmann“. Šie skudurėliai dedami į skalbimo mašiną ir ten sulaiko skalbiamajame šarme atsidūrusias dažomųjų medžiagų ir purvo daleles, tokiu būdu apsaugodamos drabužius nuo nuosėdų. Šių skudurėlių struktūra yra tinklinė, jie specialiai apdoroti, todėl gali sugerti labai daug dažų.    
Rezultatas – galima skalbti kartu spalvotus ir baltus skalbinius.  Iš spalvotų drabužių išsiskyrę dažai nepasiekia baltų audinių, nes yra sugeriami „Dr. BeckMann“ skudurėlių. Sutaupoma laiko, nes nereikia rūšiuoti skalbinių, nebereikia bijoti, kad drabužiai nusidažys ar papilkės.
„Dr. BeckMann“ skudurėliai atlieka ir dar vieną naudingą funkciją – jie atnaujina drabužių dažus. Baltos spalvos audiniai ima tiesiog švytėti, kitos spalvos irgi tampa ryškesnės. 

Reikia laikytis instrukcijų

Skalbiniai į skalbimo mašiną sudedami įprasti būdu, skalbimo priemonės irgi reikia dėti įprastinį kiekį. Tada į mašinos būgną, prie skalbinių, reikia įdėti dažus ir purvą sulaikantį skudurėlį „Dr. BeckMann“. Galop paleidžiama reikiama skalbimo programa. 
Skirtingais atvejais gali būti naudojamas skirtingas specialiųjų skudurėlių kiekis. Kai būgne – vien tik balti skalbiniai, pakanka vieno. Jei skalbiami vien spalvoti skalbiniai ar balti ir spalvoti kartu, reikia vieno ar dviejų, priklausomai  nuo medžiagų spalvų intensyvumo.
Žinoma, būtina laikytis drabužių priežiūros būdą nurodančių etikečių instrukcijų. Džinsus kelis pirmuosius kartus reikia skalbti atskirai, nes jie paprastai  smarkiai dažo. Reikėtų būti atsargesniems  vienu kartu skalbiant didelį kiekį smarkiai dažančių drabužių.

Skudurėlių nepatartina duoti vaikams.  

Vokietijos firma „Delta-Pronatura“ gamina šiuos skudurėlius savo įmonėje netoli nuo Frankfurto prie Maino. Ši įmonė garsi taip pat ir įvairiais dėmių išėmėjais, įmonės lozungas šioje srityje skamba solidžiai: „Neišimamų dėmių nėra“ ! Dėmių išėmėjai irgi siūlomi su „Dr.BeckMan“ prekės ženklu. Įmonės specialistai dėmes yra suskirstę į 150 rūšių, priklausančių dvylikai grupių, kiekvienai jų vokiečių ekspertai surado tinkamus vaistus.  
UAB „Alkajas“ yra „Dr.BeckMann“ specialių skudurėlių platintojas Lietuvoje. Jais prekiauja „IKI“, „Senukų“, „Drogo“ prekybos centrai ir parduotuvės.

UAB „Alkajas“
Vivulskio 18-22, Vilnius
Tel.: 8 5 2150633
alkajas@takas.lt
www.alkajas.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite