Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Skrandžio ir žarnyno tyrimai be skausmo

   2017-01-12

Šiandieną virškinimo - žarnyno ligos užima ne paskutiniąją vietą tarp dažniausiai esančių sveikatos sutrikimų. Nedelsiant nustatyti tokių negalavimų priežastį, mums gali padėti laiku atlikti išsamūs vieno ar kito vidaus organo tyrimai. Gauta diagnozė labai svarbi gydytojo specialisto konsultacijos metu, nes daugelį ligų galima pastebėti jau išankstinėje stadijoje ir išgydyti. Tačiau ne paslaptis, kad daugelis pacientų jaučia baimę tokiems tyrimams dėl nemalonių pojūčių jų atlikimo metu.


Nuo 2015 metų, vieninteliai Lietuvoje, klinikos „ENDOMEDA“ specialistai, plonąjį bei storąjį žarnyną tiria naudodami endoskopines „Pill Cam“ COLON 2 ir SB3 (JAV) kapsules. Tai miniatiūrinė kamera, esanti vienkartinėje vitamino dydžio kapsulėje, kuri natūraliai pereina per virškinimo sistemą, pateikdama aukštos raiškos vaizdus, kuriuos fiksuoja ir įrašo išorėje esantis registratorius. Šis tyrimas nesukelia jokio diskomforto, nes pacientas tyrimo metu, kuris trunka 8 -10 val., gyvena įprastiniu kasdieniu režimu, nėra aparato invazijos, išnyksta traumų pavojus, nereikia jokių medikamentų. Gauta informacija analizuojama ne tik gydytojo, bet ir kompiuterinės programos, kuri nustato akimi nepastebimus pokyčius. Procedūra lengvai atliekama, nes kapsulė nuryjama užgeriant stikline vandens, o pats tyrimas yra tikslesnis, lyginant su visais kitais neinvazinais tyrimais.


 UAB „ENDOMEDA“ KLINIKA specializuojasi virškinimo - žarnyno(stemplės, skrandžio, dvylikapirštės) sistemos ligų endoskopinių ištyrimų srityje jau nuo 1998 metų. Šiais metais, įdiegus naują modernią aparatūrą, klinika persikėlė į naujai įrengtas patalpas, kuriose sudarytos visos galimo komforto sąlygos pacientams. Nauja, padidintos raiškos „FUJI“ (Japonija) aparatūros sistema leidžia ne tik detaliai nustatyti smulkius pakitimus organe, bet ir keičiant ištyrimo spektrą, išryškinti pakitusias ląsteles ir vaizdą padidinti iki dešimt kartų.

Visais atvejais, kartu su išvados aprašymu, atspausdinamos ir spalvotos pakitimų nuotraukos. Mikroskopinis ląstelių ištyrimas leidžia nustatyti ne tik pakitimų tipus, bet ir prognozuoti jų gydymo rezultatus. Taip nustatoma ir virškinimo sistemos infekcija Helibacter pylori, kuri diagnozuojama beveik pusei besitiriančių pacientų. Diagnozavus ir ištyrus gėrybinius auglius, jie pašalinami aparatu. Jautriems pacientams taikomas medikamentinis apraminimas, o storojo žarnyno tyrimas, kad nesukelti diskomforto, dažniausiai atliekamas pacientui miegant. Klinikoje dirba ilgą darbo patirtį turintis personalas: tyrimus atlieka kvalifikuoti ilgalaikę gydymo patirtį turintys gydytojai Dobilas Stučinskas ir Vladimiras Kristalnij. Visais vidaus ligų gydymo klausimais konsultuoja vidaus ligų gydytoja specialistė Vida Stučinskiėnė. Bendrosios praktikos slaugytoja- registratorė Jolanta Petkevičienė, turinti taip pat kvalifikuoto specialisto patirtį darbe, visada informuoja visais pasiruošimo tyrimui klausimais, bei užregistruoja pacientus jiems patogiu metu.

 Tad, esant poreikiui tikslaus ir greito virškinimo žarnyno organų sistemos ištyrimo, UAB „ ENDOMEDA klinikos aukščiausios kvalifikacijos gydytojai specialistai tai atliks greitai ,be skausmo ,malonioje aplinkoje ,taupydami paciento laiką. Jiems rūpi kiekvieno besikreipiančio sveikata!

UAB klinika “Endomeda’’
Juozapavičiaus pr. 27-10 Kaunas
Tel. 8 37 314717 Mob. tel. 8 687 16865
El. p.: endomeda@endomeda.lt
www.endomeda.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 02 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite