Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Smėliavimo nauda ir ko nežinojote apie šio metodo pranašumus

   2020-11-11

Kad daug metų atitarnavęs automobilis vėl atrodytų tarsi iš gamyklos, galėtų toliau ilgai tarnauti, tenka laikas nuo laiko jį atnaujinti. Pašalinti korozijos paveiktas rūdis, suodžius, nusitrynusius dažus. Koks efektyviausias ir greičiausias įvairių paviršių paruošimas dažymui, teiraujamės UAB "Jaurus" vadovo Aurelijaus Jaro.

 

Kas yra smėliavimas

Didžiausias automobilių priešas – korozija, dėl kurios randasi rūdžių. Su metais dėl nepalankių klimato sąlygų, eksploatacijos atsiranda ir kitų mechaninių pažeidimų, ima luptis gamykliniai dažai nuo ratlankių ar kitų automobilio metalinių dalių. Vienintelis būdas apsaugoti nuo korozijos – pašalinti rūdis ir kitus defektus bei perdažyti. Pasak eksperto A. Jaro, tai padaryti kokybiškai, nepažeidžiant valomo paviršiaus įmanoma naudojant tik specialią smėliavimo technologiją. Nei šepečiais, šveitikliais ar kitomis priemonėmis tokio efekto išgauti nepavyks.

 

Smėliavimas yra abrazyvinis valymas smėliasrove, kuri efektyviai pašalina nuo įvairių formų, dydžių metalinių paviršių ir konstrukcijų senus dažus, rūdis, tepalų dėmes, suodžius. Tam naudojamos abrazyvinės medžiagos – kvarcinis ar kitoks smėlis, stiklo ar metalo granulės ir kt. Kompresoriui pučiant į smėliasrovę suspaustą orą, jis susimaišo su smėliu ar kitu naudojamu abrazyvu. Aukšto slėgio srovė purškiama tiesiai ant valomo paviršiaus. 

 

 

Smėliavimo ir miltelinio dažymo privalumai

Pasak UAB "Jaurus" vadovo A. Jaro, ši technologija leidžia nepriekaištingai paruošti įvairius paviršius gruntavimui ir dažymui. Kadangi po smėliavimo jie tampa idealiai tolygūs, matiniai ir šiek tiek pašiaušti, dažant geriau įsigeria dažai, todėl keliskart padidėja atsparumas korozijai ir ilgėja tarnavimo laikas. Kitas srautinio valymo smėliasrove pliusas – greitai, per vieną kartą, efektyviai (iki švaraus metalo) nuvalomas didelis plotas nesumažinant valomo paviršiaus storio kaip kad, pavyzdžiui, šveičiant šlifuokliu. 

 

Eksperto nuomone, kad automobilio ratlankiai ar kitos po smėliavimo atnaujintos dalys, metalinės konstrukcijos tarnautų ilgai, atrodytų tarsi ką tik iš gamyklos, idealiausia rinktis miltelinį dažymą. Tai – ekologiška aukštos kokybės apsauginės polimerinės dangos technologija. Kadangi milteliniai dažai yra labai kieti ir ypač atsparūs trinčiai, užtikrina patikimą metalinių paviršių apsaugą bei ilgaamžiškumą.  

 

Svarbu pasirinkti profesionalius specialistus

Smėliavimo kokybę lemia ne tik darbui naudojama įranga, abrazyviosios priemonės, bet ir specialisto patirtis. Tai reikėtų patikėti profesionalams. Pasak eksperto, svarbu kiekvienu atveju individualiai, pagal apdirbamą metalą, parinkti abrazyvą ir spaudimo slėgį. Įvertinti, kaip stipriai pažeistas korozijos, kaip giliai įsigėrę nešvarumai.

 

A. Jaro teigimu, jie savo paslaugoms suteikia garantiją ir išlaiko optimalų kainos bei kokybės santykį. Sako, svarbu neapsirikti ir nesusižavėti siūlomomis gerokai pigesnėmis paslaugomis. Pigiau yra todėl, kad paviršius negruntuojamas ir nudažomas tik vieną kartą. Žmogus tam kartui sutaupo, bet po metų ar dviejų dažai nusilupa ir tenka vėl investuoti.

 

UAB "Jaurus" teikia metalo, medžio smėliavimo paslaugas, kokybiškai ir greitai paruošia įvairius paviršius dažymui (dažo milteliniais dažais).

 

 

 

 

UAB "JAURUS"

Aurelijus Jaras

Tel: +370 680 15001

www.smeliavimas24.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite