Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Smėlio srovė gali nuvalyti bet kokį paviršių

   2013-06-05

 Reikia nuvalyti nešvarų arba apdegusį medinį ar aprūdijusį metalinį paviršių? Sudėtingos formos detales, prie kurių dalies paviršių sunku prieiti? Geriausias sprendimas tokiu atveju – valymas smėlio ir oro srove, vadinamasis smėliavimas.
Jei apdegė medinis pastatas, nešvarus tapo medinis ar surūdijo didesnis metalinis paviršius, jei norite švariai nuvalyti plytų ar betoninę sieną, vargu ar tikslinga griebtis „akmens amžiaus“ metodų. Bent kiek didesnius paviršius švitriniu popieriumi ar panašiomis priemonėmis tektų gramdyti ištisą amžinybę.
Bet yra metodų, kurie gali panašaus pobūdžio problemą išspręsti. Tai galima padaryti naudojant smėliavimą.
„Smėliavimas – tai įvairių paviršių valymas smėlio ir oro srove, - pasakoja Renaldas Ramanauskas, UAB „Resmila“ vadovas. – Šis valymo būdas pagrįstas tuo, kad smėlio dalelės turi aštrias briaunas, judėdamos dideliu greičiu jos tiesiog „nuskuta“ nešvarumus nuo kietų paviršių. Patalpų viduje, kur siekiama išvengti dulkių, dažniausiai naudojamas vadinamasis šlapias smėliavimas – tada dulkių būna maždaug penkiskart mažiau. Ten, kur dulkės kelia mažiau problemų, naudojamas sausas smėliavimas. Šio valymo būdo pranašumai yra darbo greitis ir efektyvumas. Ar galite įsivaizduoti, kiek laiko užtruktumėte, jei kitomis priemonėmis reikėtų švariai nuvalyti, pavyzdžiui, automobilio ratlankį? Juk prie kai kurių jo paviršių tradiciniais valymo būdais paprasčiausiai neina prieiti“.
Pasak pašnekovo, smėliavimas gali būti naudojamas valyti iš juodųjų ir spalvotųjų metalų pagamintiems paviršiams, mediniams, plytų, betono, keraminiams paviršiams, pastatų fasadams. Smėlio dalelės nuima apnašas, dažus, rūdis. Sienos po tokio valymo atrodo tarsi atjaunėjusios.  Galima smėliuoti ir plastmasinius, stiklo paviršius – svarbiausia yra parinkti tinkamą įrangą ir abrazyvus.
„Mums atveža valyti ir didelius, ir mažus daiktus, - pasakoja pašnekovas.  – Mūsų naudojama technika yra mobili – pagal užsakymą galime atvykti objekto valyti ir į vietą“.
Smėliavimui naudojamas aukštos kokybės kvarcinis smėlis. Priklausomai nuo poreikio, jo srauto stiprumas gali būti reguliuojamas,  gali būti parenkamos smulkesnės arba stambesnės smėlio frakcijos.              
Smėliavimo būdu prieš technikinę apžiūrą dažnai valomi sunkvežimiai, taip galima grąžinti gerą išvaizdą apdegusiems automobiliams.  Statybinė ir žemės ūkio technika irgi dažnai apsineša įvairiais nešvarumais, o nuvalyti juos irgi patogiausia smėliavimo technologija. Smėliavimas puikiai tinka paruošti padengimui antikorozinėmis dangomis automobilio rėmą, kitą metalinį gaminį. Mat smėlio dalelių srautas pašiurkština metalinį paviršių, o prie šiurkštaus paviršiaus geriau kimba dažai.
„Smėliavimas – tai šiuolaikiškas, greitas ir efektyvus valymo būdas, - įsitikinęs pašnekovas. – Jis gali išspręsti daug įvairaus pobūdžio problemų“.

1. Smėliavimas – tai įvairių paviršių valymas smėlio ir oro srove. Šis valymo būdas pagrįstas tuo, kad smėlio dalelės turi aštrias briaunas, judėdamos dideliu greičiu jos tiesiog „nuskuta“ nešvarumus nuo kietų paviršių.
2. Smėliavimui naudojamas aukštos kokybės kvarcinis smėlis. Priklausomai nuo poreikio, jo srauto stiprumas gali būti reguliuojamas, gali būti parenkamos smulkesnės arba stambesnės smėlio frakcijos.              
3. Ši technologija gali būti naudojama valyti iš juodųjų ir spalvotųjų metalų pagamintiems paviršiams, mediniams, plytų, betono, keraminiams paviršiams, pastatų fasadams. Smėlio dalelės nuima apnašas, dažus, rūdis. Sienos po tokio valymo atrodo tarsi atjaunėjusios.

Renaldas Ramanauskas
UAB „Resmila“ vadovas
Piliakalnio g. 3, Kaunas
+370 600 77130
www.smeliavimodarbai.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 09 19 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite