Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Socialinės paslaugos neįgaliems kauniečiams bus teikiamos ir savaitgaliais

   2016-01-15

Tarp Kauno miesto gyventojų patikimo socialinių paslaugų teikėjo reputaciją pelniusi savivaldybės biudžetinė įstaiga Kauno miesto socialinių paslaugų centras artimiausiu metu planuoja dar labiau išplėsti teikiamų paslaugų portfelį, o to naudą jau ateinančiais metais turėtų pajusti dar daugiau miestelėnų.
Didžiausia socialinių paslaugų įstaiga laikinojoje sostinėje savo paslaugas kauniečiams teikia namuose ir dienos centruose. Pagrindinis paslaugų gavėjas - senyvo amžiaus ir neįgalūs asmenys. Socialinių paslaugų centro darbuotojų tikslas, kad prižiūrimas žmogus kuo ilgiau gyventų savo namuose ir jam neprireiktų kur kas brangesnės stacionarios globos. Paprastai žmogus gyvena savo namuose, o socialinių paslaugų centro darbuotojai stengiasi patenkinti visus jo egzistencinius poreikius. Iš pradžių įvertinamas socialinių paslaugų poreikis, sudaroma sutartis pagal savivaldybės tarybos patvirtintą paslaugų sąrašą bei įkainius ir centro darbuotojai pradeda rūpintis senyvo amžiaus žmogumi. Paslaugų spektras – įvairus. Tai gali būti paprasčiausias maisto ar vaistų nupirkimas, palyda pas gydytoją, namų ruoša ir pan. Taip pat, senyvo amžiaus asmuo gali gauti socialines paslaugas Centro senyvo amžiaus asmenų dienos centre. Kauno miesto socialinių paslaugų centro direktorės Dianos Šatienės teigimu, bėgant metams socialinių paslaugų poreikis Kauno mieste didėja. Kitąmet planuojame įgyvendinti Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą, kuris vadinsis „Integrali pagalba senyvo amžiaus asmenimis su sunkia negalia Kauno mieste“. Kurį laiką keliose šalies savivaldybėse vykdytas pilotinis projektas pasiteisino, tad buvo nuspręsta nuo ateinančių metų tokias paslaugas teikti visose šalies savivaldybėse. Pagal projektą, paslaugos turėtų būti pradėtos teikti kitų metų trečiajame ketvirtyje. „Planuojama, jog centras turės penkias komandas, kurias sudarys socialinis darbuotojas, jo asistentai, slaugytojas, slaugytojo padėjėjai, psichologas, masažuotojas bei kineziterapeutas. Kiekviena komanda turės automobilį ir galės aptarnauti 10 klientų. Darbuotojų atlyginimai iš dalies finansuojami Europos sąjungos lėšomis, tad darbą bus galima organizuoti ir savaitgalių dienomis“, - ateities planais dalijosi D.Šatienė. Kita paslaugų gavėjų grupė - šeimos, turinčios socialinių problemų ir vaikai iš šių šeimų. Socialinis paslaugų centras turi du vaikų dienos centrus Vilijampolėje ir Petrašiūnuose, o Centro darbuotojų tikslas yra apsaugoti vaikus nuo globos ir stengtis padaryti viską, kad jie galėtų saugiai gyventi savo namuose.
1. Kauno miesto socialinių paslaugų centras - didžiausia didžiausia socialinių paslaugų įstaiga laikinojoje sostinėje.
2. Ateinančiais metais planuojama pradėti įgyvendinti projektą „Integrali pagalba senyvo amžiaus asmenimis su sunkia negalia.

Diana Šatienė
VšĮ „Kauno miesto socialinių paslaugų centras“ direktorė
V.Krėvės pr. 9A, Kaunas
+370 322462
www.kaunospc.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite